Güzellik Sırları

1 dakikada makyaj mücadelesi: Kullanılan ürünler!

Beni Instagram’da takip ederseniz, birinizin bana verdiği zorluğa yanıt verdiğim bir Reels (ve Tiktok’ta) görmüşsünüzdür: 1 dakikada tüm makyajımı yapın.

Bu kadar kısa sürede her şeyi nasıl yapacağımı bulmak için beynimi zorladım… Ve alt gözün dış tedavisindeki (kameradan 2 saniye sonra düzeltildi) biraz berbat bir karışıma rağmen, sanırım yapmadım. çok fena!

@magali_bertin

Hafta sonunun meydan okuması: 1 dakikada eksiksiz bir makyaj. Oraya varıyor muyum, gelmiyor muyum? Kullanılan ürünlerin listesi burada: https://bit.ly/3yFJlYz

♬ Kadın – BoA

Ve işte Speed’de bu makyaj için kullanılan ürünlerin listesi (Sandra Bullock gibi hissediyorum)

Bu meydan okumada başarılı olmak için, gözlerin altında iyi bir katmanda kapatıcı, her zaman kullandığım Morphe’nin Hide & Peek ile başladım.

Morphe’den Hide & Peek, BURADAN ALIŞVERİŞ YAPIN.

Daha sonra Rare Beauty Liquid Blush in Joy’u karıştırmadan hafif bir dokunuşla uyguladım. Amaç, her şeyi doğru yerlere koymak ve ardından mümkün olduğunca çabuk gitmek için “ağır iş” modunda solmaktı.

Nadir Güzellik Sıvı Allık gölgesi Joy, BURADA MAĞAZA.

Ardından, KVD Beauty’nin İyi Elma Vakfı’ndan bir dokunuş alıp Real Techniques Süngerimi kullanarak kapatıcı ve allık karışımını karıştırdım. Bu, cildimi çok hızlı bir şekilde yapmamı sağladı. Ters makyaj denen bir teknik bu sanırım. Daha doğal bir görünüm için kapatıcı, likit allık ve fondöteni ilk olarak nereye uygularsınız? Sanırım beni 30 saniye kurtardı çünkü allık, kapatıcı ve fondöteni üçünü bir arada karıştırdım. Akıllı mı, iyi mi?

KVD Beauty’den Good Apple vakfı, BURADA MAĞAZA.

Real Techniques Sünger MAĞAZASI BURADA.

Gözlerimi makyaj için Huda Beauty’nin Rose Quartz paletine güvendim. Ahhh aşkla sevdiğim canım Hüda’m! Şükran gölgesini ünlü ressamın fırçası olarak da bilinen Zoeva’nın kırışık fırçamla uyguladım! Ben de bu rengi koydum… Bah göz kapağı kıvrımına! Ardından Self love gölgesini parmağıma alıp hareketli göz kapağına bir wow ışık efekti için uyguladım!

Huda Beauty Rose Quarte Paleti, BURADA MAĞAZA.

Zoeva fırçası, BURADA MAĞAZA.

Maskara her zaman L’Oréal Paris’in güvenilir Air Volume’udur ve saniyeler yıldırım hızıyla uçarken gerçekten yıprandım! Ama çok hızlı giyilse bile küçüğün üzerinde oldukça iyi göründüğünü görüyorum…

L’Oréal Paris Air Volume Maskara, BURADA MAĞAZA.

Ve nihayet son dokunuş! Her şeyi düzeltmek ve matlaştırmak için yüzünüze biraz pudra! Süper arkadaşım Huda Beauty’nin Glowish pudrasını artık markası olmayan ama herkesin evinde kolayca bulunabilen bir pudra fırçasıyla kullandım. Son olarak, tüm markalarda ne var. Kitlerde bile. Fırça kitinin sunduğu kötü bir fikir değil…

Huda Beauty Glowish Powder, BURADA MAĞAZA.

Ve işte iş! Başka meydan okuma fikirleriniz varsa, lütfen yorumlarda bana bildirin!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu