Güzellik Kremleri

1944 Paris’ten BB Creme SPF50 +: büyük favori

Bir BB Krem gözüme çarpmayalı çok uzun zaman oldu. Ve işte… İlk görüşte büyük aşk. Bu şeyi size sunuyorum ki siz de hayatınızın mega aşkına sahip olun. Sonunda… Yılın. Trimesterden mi? En azından ay için gidin!

1944 Paris BB krem, ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmak, cildi düzeltmek ve cildi gün boyunca nemlendirmek için aloe vera, kuşburnu yağı ve incir ile formüle edilmiş, SPF50 içeren hafif, UV önleyici renkli bir kremdir.

Mesele şu ki, onu kendi başına kullanabilirsiniz (ve bence bu fazlasıyla yeterli), aynı zamanda çok fazla kapsama alanı istiyorsanız/ihtiyacınız varsa bir üs olarak da kullanabilirsiniz. Bütün bunlar, gün boyu rahatlık sağlayan güçlü cilt bakım aktif maddeleriyle. Ama gerçekten gibi.

Şahsen benim 2 numaralı gölgem var ama bence 1 bana çok yakışabilirdi. Diyelim ki 2 bana biraz sıcak geldi ama sonunda biraz daha iyi görünmemi sağlıyor diye düşünüyorum. Bu yüzden açıkça 2’yi tercih ediyorum. Bazen kirli bir yüze sahip olmayı seviyorum ama bazen değil. Bu yüzden, istemediğimde 2. gölgeyi koyuyorum.

Size biraz öncesi/sonrası ve neden kendi başınıza kolayca giyebileceğinizi söylediğimi göstermek için yarım yüz testi yaptım. Sola, yani sağıma, sağına BB Creme 1944 Paris’i koydum, soluma hayır.

Sizi bilmem ama ben büyük ölçüde kapatıcı buluyorum ve gündüz makyajının işe gitmesi için oldukça yeterli. Daha sonra, bir travesti gösterisine giderseniz, orada gerçekten pekiştirilebilir.


Kişisel güzelliğim adına 1944 Paris BB Cream’i yüzümün her yerine sürdüm. Öyle yapılması gerekiyor gibi görünüyor… Ben de öyle yapıyorum. Sonucu gerçekten beğendim, cilt dokusunu hala görebildiğinizi, düzeltildiğini, birleştiğini görüyorum… Kısacası, görsel olarak kendimi yüce buluyorum. Ve sonra o şeyin rahatlığı… SPF 50 ama güneş kreminin ağırlığını hiç hissetmediğinizi görüyorum. Sürmesi keyifli… Makyajı olabildiğince uzun süre kalıcı kılmak için arkasına pudra sürüyorum ama onsuz bile parlamıyorum.

Büyük başarı!

Ve şimdi mutlu olduğum ve hoşuma gittiği için burnuma takıyorum. Doğrudan.

BB Krem 1944 Paris, 32 Euro. BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu