Güzellik Kremleri

Anastasia Beverly Hills’den Prime Rose Palette: sıcak ve pigmentlerle dolu!

Yeni yıl sonu paletlerinin valsi başlıyor! Gol ? Noel Baba’dan her şeyi sipariş etmek ya da sadece kendinize teklif etmek istiyorsunuz. Ve inan bana bu yıl çok ağır! Örneğin Anastasia Beverly Hills’de olduğu gibi, bu paletle: Prime Rose.

Programda: 10 far ve 2 allık. İlk gözlem: inek!! Süper pigmentlidir. Hatta biraz garip olabileceğini söyleyebilirim çünkü renkler, cilde uygulandığında paletlerine göre biraz daha koyu sınırda. Vurgulamak istediğim ve sonunda oldukça karanlık olan en açık gölgeyle kötü bir sürpriz yaşadım. Ahlak: deniyoruz, gerçekten uygulamadan önce elin arkasına bir testounette yapıyoruz.

Palet test edildikten sonra hoş bir sürpriz ortaya çıkıyor. Hareketli göz kapağına baz olarak açık mor parıltı, ardından kırışık kısmına ve alt göz kapağına koyu mor ile makyaj yaptım. Daha sonra yanardöner bronz makyajı iç köşeye ve bronzu iç köşenin uç ucuna koydum. İsterseniz iç köşenin iç köşesi.

Biraz göz kalemi, biraz maskara ve işiniz bitti. Ben de en hafif allık kullandım. Ve işte… Evet, pigmentli. Normal dozu aldığımı sanıyordum… İnsanların kızardığımı düşünmesini önlemek için daha sonra karıştırmak zorunda kaldığım yanaklarımda bir allık allık ile bitirdim.

Bir yandan harika çünkü üründen tasarruf edecek. Öte yandan, uyarılmazsak sonuç felaket olur! Ama iyi haber şu ki, uyarıldınız!

Sonunda, paleti gerçekten çok havalı buluyorum. Gölgeler HYPER kalitede ve gerçekten her gün farklı makyaj yapma isteği uyandırıyor. Sadece eli süper hafif tutmayı hatırlayacağız.

BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN. 57€.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu