Saç Stilleri

A’PIEU Bal ve Süt Dudak Yağı [Review] | Nurul Shaida Vee Marissa

Merhaba arkadaşlar! Başka birinin süper kuru, çatlamış ve çatlamış dudakları var mı? Çok su içmiş olsanız da, yine de nemlendirici veya dudak kremi kullanmamış olsanız bile, dudaklarınız yine de çatlayacak ve çatlayacaktır. Benim durumum bu. Ne yaparsam yapayım, ovdum, her zaman olduğu gibi çok dudak balsamı kullandım ve çok su içtim ama yine de uzun süre nemlendirmiyor. Ve her zaman bu sorunumla savaşmak için iyi dudak ürünleri bulma arayışındayım. Eğer benim gibi durumunuz bu bloga geri dönmeye devam ederse, çünkü denemek için farklı türde dudak balsamı ve ürünleri bulacağım ve incelemelerimi burada bırakmanız için siz çocuklar, tamam mı?

A’pieu Bal ve Süt Dudak Yağı, dudakları derinlemesine nemlendirmek ve beslemek için bal ve süt proteini özleri ile aşılanmıştır. Yağ dokusu dudaklara yapışmasını sağlar. Bireysel sonuçlar değişebilir.

Ürünlerle birlikte gelen içerik listesi yok. Ama işte çevrimiçi bulduğum bileşenlerin listesi:
Polibüten, diizostearil malat, hidrojene poliizobüten, tridesil trimellitat, silika sililat, silika dimetil sililat, süt proteini özü, bal özü, poligliseril-2 triizostearat, Tokoferil asetat, 1,2-heksandiol, etilheksilgliserin, dehidroasetik asit, fenoksietanol, koku, (CI 19140), sarı 5 (CI 15985).

Burada çok fazla yumuşatıcı ve nemlendirici madde var. Bu nedenle, oldukça nemlendirici olmalıdır. Minimum İçerikli Paraben, Silikon, Alkol ve Sülfat İçermez.

Bir değnek ile tutturulmuş beyaz büküm kapaklı şeffaf şişe. 5 gram için RM 27 (indirimden sonra) daha önce ne kadar olduğunu hatırlayamıyorum. Sık sık Kore ve Japonya’ya uçan bir Kişisel Alışverişçiden satın aldım, o da doğrudan Kore ve Japonya’dan çevrimiçi siparişler alıyor.
Bence bir dudak ürünleri için fiyatın eczanede halihazırda mevcut olana kıyasla biraz pahalı olduğunu düşünüyorum, ancak bakımı o kadar pahalı değil.
Ambalajı sev. Şeffaf şişede olmasını seviyorum, ne kadar kaldığını görmek kolay. Aplikatör çubuğuyla süper aşk. Dudak alanımı tek bir dokunuşla kapatacak kadar büyük ve şekli harika – dudaklarımı mükemmel bir şekilde sarıyor.
Şeffaf sarı – bal rengi ile kalın yapışkan (tıpkı bal dokusu gibi).

Dudak yağından çok dudak parlatıcısı gibi hissettiriyor. Oldukça kalın ve sevdiğim her yerde sarkmıyor. Son işlem dudak parlatıcısına çok benzer. Parlak bitirme ama nemlendirici özellikleri var mı? Neden! Bunu silip süpürebilir ve günüme devam edebilirim.

Süt gibi ya da daha doğrusu bence Vitagen haha ​​gibi kokuyor, ancak Vitagen’in bal aroması varsa, bu koku olurdu. Kokusunu çok seviyorum.
Şeffaf sarı – bal rengi.

Uygulandığında sarı görünmüyor, bunun yerine gerçekten güzel şeffaf ve berrak bir renk dudak parlatıcısı veriyor.

Her şeyden önce, bir Dudak Yağı olarak etiketlendi, bu yüzden ürünlerin dudaklarıma yağlı olacağını umuyorum. Ama bunun yerine doku daha çok kalın bir dudak parlatıcısı gibidir. Dokuyu seviyorum ve dudaklarımda güzel bir bitiş sağlıyor. Bunu sadece gün boyunca kullanabilirim ve o kadar. Kalın olmasına rağmen her yere bulaşmamasına rağmen, bozulmadan kalıyor – bazen dudaklarınıza sürdüğünüzde damlayan dudak parlatıcıları olduğunu biliyor musunuz? Ama bu bana bunu yapmadı. Hangisi hoşuma gitti diye kaldı.
Paketlemeye özellikle de aplikatörlerine süper sevgiler, oldukça büyük ve çok fazla ürün almıyor ve gereksiz yere israf etmiyorum – bunun nedeni şişede daha küçük boyun olması ve bu ürünlerin miktarını azaltan daha küçük boyun olması olabilir. Çok fazla sürmemeniz için asa dışarı çekilir. Asa da oldukça büyük, tek bir dokunuşla dudağımı kaplayabiliyor ve dudaklarımda da güzelce sarılan kavisli bir değnek var.
Benim düşünceme göre, normal dudaklı veya sadece hafif kuru dudaklı kişiler için bu çok iyi olabilir. Nemlendiriyor ve kapatıyor. Tıkayıcı ve kalın olduğu için ürünler dudakların nemlenmesini ve kurumasını önleyecektir. Ama benim durumum için, sadece bu dudak yağını kullanarak dudaklarımı nemlendirmek hala yeterli değil. Yaptığım şey, en sevdiğim Aquaphor’dan ince bir tabaka sürdüm, sonra bu dudak yağıyla kapatıyorum ve harikalar yaratıyor.
Bu dudak yağını uygulamadan önce dudaklarınıza biraz renk, biraz ruj da uygulayabileceğinizi düşünüyorum. Yedek çubuğum olmadığı için denemedim çünkü değneklerimi tekrar şişeye ruj/veya herhangi bir renkle daldırmak istemiyorum.
Hareket halindeyken dudak parlatıcılı nemlendirici bir ürün mü bitti? Neden??
Siz bir Kişisel Alışverişçi bulmayı deneyebilirsiniz, ben benimkini PS Aida NurAriza’dan aldım (onu Shopee, Twitter veya Telegram’da bulabilirsiniz). Bunu shopee’de başka birinin sattığını da gördüm.
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim ve umarım bu size yardımcı olmuştur. Bunlar sadece benim kişisel görüşüm, deneyimlerim ve tercihlerimdir. Geri gelmeye devam edin, daha fazla inceleme ve ipucu geliyor. Herhangi bir ürün önerisi veya denememi istediğiniz herhangi bir ipucu için, bunu yapabilirsiniz, sadece yorumunuzu bırakın tamam mı?
*Feragatname: Bu blogdaki herhangi bir ürün incelemesi kendi paramla satın alınır ve aksi belirtilmediği sürece herhangi bir sponsorluk veya ücretli inceleme yapılmaz. Sadece bu maddelerle ilgili kendi deneyimim ve görüşüm.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu