Saç Stilleri

Basit Nemlendirici Yağ Temizleme [Review] | Nurul Shaida Vee Marissa

Merhaba! Mutlu Yıllar dostlar! Şimdiden 2020. Şu ana kadar nasılsınız? Hayırdır inşallah. Tamam, başka bir inceleme, aslında Vee bunu uzunca bir süre denedi, ancak şimdi onun üzerine inceleme yazabiliyorum. Hadi hadi bakalım.

Nemlendirici Temizleme Yağı

Sanırım artık insanlar çifte temizliğin ne kadar önemli olduğunun farkındalar. Cilt bakım rejiminize temiz bir paletle başlamak, cildinizin ürünlerdeki tüm güzellikleri emmesine yardımcı olacaktır. Şahsen ben bu yöntemi, ne makyaj yaparken, ne de sadece güneş kremi sürdüğümde kullanmayı ihmal etmedim. Henüz denemediyseniz bu yöntemi denemelisiniz. Daha az siyah nokta, beyaz nokta, sivilce veya diğer herhangi bir gözenek tıkanıklığı sorununuz olacak – çünkü temiz bir yüzle yatıyorsunuz.
“%100 saf üzüm çekirdeği yağı ile yapılan ve cildi seven maddelerle zenginleştirilmiş temizleme yağımız cildinizi temizler ve anında nemlendirir. Kokusuz, Renk veya boya içermez, Sert kimyasallar içermez. Basit Nemlendirici Temizleme Yağı nazik, yatıştırıcı ve etkilidir. makyajı çıkarmanın ve cildi tahriş etmeden derinlemesine temizlemenin yolu.”


“%100 doğal üzüm çekirdeği yağından yapılmıştır, hafif dokuludur ve cildi temiz, nemli ve yumuşak bırakmak için cildi seven vitaminlerle zenginleştirilmiştir. Yağlı bir bitiş olmadan durulanması kolaydır.”


“Nemlendirici Temizleme Yağımız, cildinizi rahatsız edebilecek hiçbir renk veya boya ve suni parfüm içermez, bu da onu hassas ciltler için bile mükemmel kılar.”


“Dermatolojik olarak test edildi ve onaylandı. Oftalmolojik olarak test edildi. Hipoalerjenik, komedojenik değil.”
%100 Saf Üzüm Çekirdeği Yağı, Vitamin A ve Vitamin E.
Vitis Vinifera Tohum Yağı İzopropil Palmitat Sorbeth-30 Tetraoleat Fenoksietanol BHT Helianthus Annuus Tohum Yağı İzopropil Myristat Retinil Palmitate Tokoferil Asetat.
Paraben, Sülfat, Silikon ve Alkol içermez. Minimum Malzemelerle.
Yaklaşık 4-5 damla gerekir, tercihlerinize ve ihtiyacınıza bağlıdır.
Tüm kiri, makyajı ve yağı temizleyen ilk temizleyici olarak geceleri cilt bakımı rutininin ilk adımında kullanın. Kuru cilt üzerinde kullanın, masaj yapın ve ardından emülsifiye etmek için biraz su ekleyin, ardından durulamadan önce tekrar masaj yapın. Ardından tercih ettiğiniz yüz temizleyici gelir.
Kapaklı kapaklı açık yeşil şeffaf şişe. RM 44.50 için 125 ml (tarih itibariyle).
Şişe kapağı (kanat tipi) yeterince sıkı değil veya belki sadece benim şişem. Bununla ne zaman seyahat etsem çok şey dökerdim. Kapak, seyahat çantamdaki diğer cilt bakım ürünleriyle çarpıştığında kolayca açılıyor, bu yüzden aynı şeyle karşılaşırsanız kapağı/başlığı selofan bantla öneririm.

Biraz kalın bir doku ile yağı temizleyin.
%100 saf üzüm çekirdeği yağı ile yapıldığı için kalın doku olduğunu düşünüyorum.
Yağ-yağ gibi yağ kokuyor haha. Hayranı değil.

*Üzgünüm, emülsiyon haline geldiğinde fotoğraf çekmeyi unuttum. Masaj yaptıktan sonra az su ile karıştırıp emülsiyon haline getirerek süt beyazı olmasına dikkat edin ve durulamadan önce tekrar masaj yapın.

Her şeyden önce, %100 Saf Üzüm Çekirdeği yağıyla, minimum içerikle yapılmış olmasını beğendim – bu da yüzümüze ihtiyacımız olmayan veya gereksiz olan şeyleri sürmediğimiz anlamına geliyor. Paraben, Sülfat ve Alkol de içermez.
Makyajı parçalar ve iyi emülsifiye eder. Ama yıkadıktan sonra cildimde ince bir yağ filmi bıraktığını görüyorum. Cildinizi kurutmadığı için kuru ciltler için kesinlikle iyidir. Ama kişisel olarak, komedojenik olmadığını iddia etse de, gözeneklerimi tıkayabileceğini hissediyorum. Bu yüzden, bu yağ temizleyiciyi ilk adımım olarak kullandıktan sonra, cildimde kalan yağ filmini çıkardığından emin olmak için köpüklü bir dokuya sahip bir yüz temizleyici ile rutini takip edeceğim ve başlamak için temiz bir yüze sahip olmak için iyice temizleyeceğim. gece rutini.
Bazen, özellikle ağır olan makyajımı bozmak için daha fazla masaj yapmam veya ovalamam gerektiğini de buluyorum. Ve bazen yağ temizleyicisine masaj yaptığımda cildimi tahriş ediyor. Birkaç kez makyajımı bozmak için kullandığımda – ağır bir tane, masaj yapmaya devam ederken acı ve sıcak yanma hissi gibi hissediyorum, bu yüzden durup duruluyorum. Sık sık olmuyor, ama bunu kullanırken rutinimde hiçbir şeyi değiştirmedim, bu yüzden gerçekte ne olduğunu bilmiyorum. Ama belki de cildim hassas ve tepki verdiği için sanırım. Bu yüzden, güneş kremi veya hafif makyajı çıkarmak için kullanırdım, çünkü bu yağ temizleyici ile çok fazla ovalamak cildimi tahriş eder.
Akıllıca, benim için uygun olan tek bir yağ temizleyiciyi, ağır makyaj veya hafif makyajla, hatta sadece güneş koruyucuları tercih ederim. Kötü bir yağ temizleyici değil, bence iyi çalışıyor, sadece hassas bir cildim var ve cildim oldukça kolay kızarma eğilimi gösteriyor. Fiyat bilge, normal yüz temizleyici fiyatları gibi herhangi bir yağ temizleyici fiyatını tercih ederim. Çünkü onu günlük olarak kullanacağız ve çok hızlı çalışıyor. Bu yüzden bence her bir yağ temizleyici şişesi için RM 40-50’nin bakımı pahalı ama yine de tamam lah.
Belki. Ama başka bir yağ temizleyici denemek istiyorum.
Tabii, kendin dene. Belki sana yakışır.
Watson, Guardian, Caring vb. herhangi bir eczanede mevcuttur.
Çevrimdışı ve Çevrimiçi mağazalar.
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim ve umarım bu size yardımcı olmuştur. Bunlar sadece benim kişisel görüşüm, deneyimlerim ve tercihlerimdir. Geri gelmeye devam edin, daha fazla inceleme ve ipucu geliyor. Herhangi bir ürün önerisi veya denememi istediğiniz herhangi bir ipucu için, bunu yapabilirsiniz, sadece yorumunuzu bırakın tamam mı?
*Feragatname: Bu blogdaki herhangi bir ürün incelemesi kendi paramla satın alınır ve aksi belirtilmediği sürece herhangi bir sponsorluk veya ücretli inceleme yapılmaz. Sadece bu maddelerle ilgili kendi deneyimim ve görüşüm.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu