Makyaj

Benim fikrim ! (Mandalinalı Temizleme Balsamı)

Biliyor musunuz sıra ? Bu genç Fransız-İspanyol markası, eshop’ta yeni ortaya çıktı. Ah benim kremim. Instagram’da sizden aldığım soru sayısına bakılırsa, çok ilginizi çekiyor gibi görünüyor!

Bu yüzden bugün, sizi kendi hayatımı keşfetmeye davet ediyorum. fark etme amiral gemisi ürünü olan mandalina temizleme balsamı Mandalina Temizleme Balsamı

Rowse: benim fikrim!

satır incelemeleri

Küçük markalar serisinde doğal kozmetik çok arzu edilir, bu yüzden sana sunuyorum sıra ! 2019 yılında iki genç kadın, Nuria Val ve Gabriela Salord tarafından kuruldu. Birincisi fotoğrafçıydı, ikincisi kariyerine pazarlama alanında başlamıştı. Her ikisi de çevreye duyarlı bir yaşam tarzını paylaştı ve bitkiler için aynı tutku tarafından yönlendirildi. Tesadüfen, ortak bir arkadaş aracılığıyla tanışmışlar ve yakınlıkları gerçek kanıt olarak ortaya çıkmıştır.

Birlikte, bulmaya karar verirler. sıraNuria ve Lamia tutkuluysa, formül tasarlamak için gerekli bilimsel altyapıya sahip olmadıkları için, projelerinin “teknik” kısmını devredecekleri Lamia El Kadiri’nin farmasötik uzmanlığının desteğiyle.

ne teklifler sıra ? Basitleştirilmiş, minimalist bir bakım rutini ve bitki özlerinden veya “ham” minerallerden yapılan, yani mümkün olan en az dönüşümle mümkün olduğunca orijinal hallerine yakın kullanılan ürünler. Markanın kataloğunda örneğin hidrosoller, tek bileşenli soğuk pres yağlar ve hatta eksfolyantlar ve susuz maskeler (susuz) bulunmaktadır. Sadece su veya yağ ile karıştırmanız gereken ham toz (killer, bitkisel tozlar vb.) şeklinde gelirler.

Nihayet, sıra ayrıca yüz ve vücut sabunları ve katı şampuanlar gibi geniş bir “çıplak” ürün yelpazesine sahiptir.

Kısacası, daha sorumlu bir yaşam tarzına yönelen insanlara yöneliktir (daha az ve daha iyi tüketmek) günlük yaşam için bazı güzel temel bilgilerle. Açıkçası, hedefe yönelik bir tedavi veya yüksek teknoloji ürünü bir serum arıyorsanız, sıra ki onu bulabileceksiniz! 😉

doğal kozmetik sıra

tüm ürünleri belirtirim sıra vardır veganve kullanılan bitkiler sadece Fransa’dan gelmiyorsa, diğer yandan sürdürülebilir kaynaklardan geliyorlar.

Konumlandırma açısından şunu söyleyebilirim. satırlare gibi markalarla aynı damarda Vahşi Taraftayani “yavaş yaşam” trendiyle flört eden ve bir güzellik bütünsel.

Öte yandan, gerçek bir farkın olduğu yerde, formüller düzeyindedir! sana söyledim, ürünler Vahşi Tarafta Süper Instagramlanabilir olabilirler ama aynı fikirde değilim… Formüller en ilginç değil: çok fazla esterlenmiş yağ ve birkaç asil hammadde, ücretlendirilen fiyatlara bakıldığında biraz talihsizlik. Sonunda, her şeyden önce, ürünün görüntüsü ve evreni için para ödüyoruz! 🤷🏼‍♀️

evinde sıra, formüller aktif maddelerde çok daha konsantre! Bazen biraz nötr yağ vardır, ancak daha düşük bir konsantrasyonda ve adjuvanlar (çoğunlukla emülgatörler) yalnızca gerekli oldukları kanıtlanırsa eklenir. Bu formüller kesinlikle basit ve minimalist ama yine de çok güzel!

Rowse oh benim kremim

Şu an için sadece bir ürünü test ettim, ama açıkçası, markanın önerilerini biraz daha incelediğimde, size daha eksiksiz bir fikir vermekten geri kalmayacağım. Bu arada, bu genç çekimin gelişi Ah benim kremim marka henüz “ham güzellik” odaklı bir markanın dağıtımını yapmadığı ve yalnızca oldukça kısa ve öz bir katı ürün teklifi sunduğu için oldukça hoş karşılandı.

Şimdi evreni konumlandırdığınıza göre sırabakalım yıldız ürününün değeri ne kadar…

Rowse Mandalina Temizleyici Balsamı, Doğal Mandalina Temizleyici Balsamı.

sıra makyaj temizleyici balsamı şu şekilde sunar:

“Makyajı eritmek, kirleri emmek ve kiri, yağı ve kirliliği etkili bir şekilde gidermek için yağdan süte geçiş yapan bir formül. Hassas ciltler ve göz çevresi için kullanımı kolay ve yeterince nazik olan bu balsam, cildi yumuşak ve nemli tutar. Parlak altın rengini ve ince doğal tatlı ve limon aromasını seviyoruz. »

Balsam, elde oldukça ağır, sade ve zarif bir çizgiye sahip mükemmel bir küçük cam kavanozda gelir. Kapasite ile ilgili olarak, 50 ml’lik bir formattır. Sonunda jöleye daha yakın olduğu ortaya çıkan bu balsam için biraz sıkı ama satış fiyatı uygun (22 €), yine de doğru. Özellikle kullanılan malzemeler kaliteli olduğu için fiyatı oldukça adil buluyorum.

doğal temizleme balsamı

İşte listenin detayı İNCİ :

Prunus Amygdalus Dulcis Oil* (huile d'amande douce bio), Glycerin (glycérine végétale), Cocos Nucifera Oil* (huile de coco bio), Caprylic/Capric Triglyceride (huile neutre), Aqua (eau), Sucrose Laurate (tensioactif non ionique très doux), Sucrose Stearate (émulsifiant/émollient), Citrus Reticulata Peel Oil (huile de zeste de mandarine), Citrus Limon Peel Oil (huile essentielle de zeste de citron), Daucus Carota Sativa Root Extract* (extrait de carotte), Beta-Carotene, Glycine Soja Oil (huile de soja), Tocopherol (vitamine E/agent antioxydant), Parfum, Limonene** (agent parfumant), Linalool** (agent parfumant).
*Ingrédients issus de l'agriculture biologique.
**Composants des huiles essentielles naturelles.
Le parfum employé par Rowse est certifié d'origine naturelle et approuvé pour son utilisation dans des produits biologiques. Il s'agit d'un mélange d'huiles essentielles.

Klasik bir formül ama işe yarayan bir formül: yağlı maddeler, balsamı durulamak için yüzey aktif maddeler, koruyucu olarak E vitamini ve parfüm maddeleri. Boya, kullanılan parfüm maddeleri (uçucu yağlar) gibi doğal kökenlidir (beta-karoten).

Listenin başında İNCİ, tatlı badem yağı, nemlendirici etki için gliserin, hindistancevizi yağı buluyoruz ve ancak o zaman nötr yağ müdahale ediyor. Hindistan cevizi yağının koruyucu, yumuşatıcı ve yumuşatıcı özellikleri nedeniyle çok popüler olmasına rağmen oldukça yüksek bir komedojenite indeksine sahip olduğunu unutmayın. Kusurları olan yağlı ciltlerde, onu kötüye kullanmamak daha iyidir! 😉

Aynen, bazı cilt tiplerinin tolere edemeyeceği uçucu yağların varlığına dikkatinizi çekiyorum. Aksi takdirde, şikayet edecek bir şeyim yok. Organik bitkisel yağların güzel bir kombinasyonu ile %100 doğal, oldukça güzel bir formül!

Rowse Tangering Temizleme Balsamı: benim incelemem.

Rowse makyaj çıkarıcı balsam incelemesi

Bunun güçlü yanı makyaj temizleyici balsamı, bu gerçekten onun duyusallığı! Bu marmelat benzeri jöle ciltte erir ve lezzetli bir narenciye kokusu oluşturur. Zevk açısından, gerçekten kusursuz!

Doku kremsi ve kesinlikle dokunuşa yağlı değil. Aranızdan bazılarına engel olabilecek bir nokta olduğunu bildiğim için belirtiyorum.

rowse mandalina temizleme balsamı incelemesi

Ve sonra, kokusu ilahi! Clementine, belki limon, ama aynı zamanda bana ylang-ylang’ı hatırlatan daha tatlı bir nota algılıyorum. İster doku ister lezzet olsun, gerçekten süper gurme olarak tanımlanabilecek bir ürün. Her kullandığımda keyif aldım!

Gözlerim dahil tüm yüzümdeki makyajı çıkarmak için büyük bir damla alıyorum. İlk başta, malzeme cilde biraz bal gibi yapıştığı için çok fazla sürme eğilimindeydim, anlıyor musunuz?

Cildin ısısıyla temas ettiğinde daha akışkan hale gelmeden önce birkaç saniye üzerinde çalışılmalıdır. Daha sonra su ekliyoruz (jöle süte dönüşüyor), kalıntıları çıkarmak için masaja devam ediyoruz, ardından duru su ile duruluyoruz.

Emülsiyon mükemmel, balsamın süte dönüşmesi konusunda ısrar etmem gerekmiyor ve durulama söz konusu olduğunda da rapor edecek bir şeyim yok. Balsamı eldiven kullanmadan bile çıkarmak çok kolaydır.

sıra mandalina temizleme balsamı

Rowse makyaj temizleyici balsamı mandalina

Gözleri yakmaz, cildi kurutmaz ve çok yumuşak bırakır. Öte yandan çok ağır bir makyaj yapıyorsanız mutlaka tavsiye edeceğim bir ürün değil. buldum Tangering Temizleme Balsamı hafif günlük makyajı – fondöten, allık, ruj – çıkarmak için etkili ancak ne yazık ki siz ısrar etmedikçe dudak mürekkebi, sürme ve maskara gibi daha sert formüllerin üstesinden gelebilecek kadar güçlü değil.

Şahsen ben bu yüzden sadece ten makyajını çıkarmak için kullandım ve tamamlayıcı olarak özel bir göz makyajı temizleyiciyi tercih ettim. Kırılgan kirpiklerim var, bu yüzden onları çok fazla zorlamayı sevmiyorum.

Genel olarak, Tangering Temizleme Balsamı iyi (ve güzel) bir üründür, birkaç hafif zaafına rağmen kullanımı çok keyiflidir. Formülündeki hindistan cevizi yağının varlığı kusurlu cildi kaçınılmaz olarak yavaşlatacaktır ve bu balsam daha doğrusu bu jöle özellikle size anlatmak istediğim tüm makyaj temizleyici jöleler gibi günlük makyajı çıkarmak için çok uygun olacaktır…

Kısacası, tüm bunlar beni gerçekten daha fazla teklif keşfetmek istiyor. sıra. Güzel bir marka, minimalist, ancak duyusallıktan ödün vermeden ve her şeyden önce etik açıdan kusursuz!

test etmek isterseniz Tangering Temizleme Balsamı Buna karşılık, 22 € (50 ml) fiyatına burada bulacaksınız → Ah benim kremim.

Rowse hakkında paylaşılacak bir fikriniz var mı? Markanın herhangi bir ürününü denediniz mi?

sana hızlı bir şekilde söyleyeceğim,

Lili.

Gönderinin özeti

İhtiyaçlar ve Ruh Hali

Sizinle güzelliği tartışmak her zaman bir zevktir. Yorum kutusuna blogdaki geçişinizin anısına küçük bir not bırakmaktan veya sosyal ağlarda bana katılmaktan çekinmeyin!
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu