Makyaj

Bu temizleme köpüğü hakkındaki fikrim!

Henüz sizi tanıtma şansım olmadı. Nuoribir işareti temiz cilt bakımı yine de kataloğunda gerçek külçeleri bir araya getiriyor! Bu sefer, adı verilen yüz temizleme köpüğünü test etmeyi seçtim. Hayati Köpüren Temizleyici. sana benimkini veriyorum fark etme aşağıdaki bileşimi ve etkinliği hakkında…

Temizleme köpüklerinin aslında benim en sevdiğim formülasyonlardan biri olmadığını biliyorsunuz, bu yüzden size bunu anlatmaya gelirsem şimdiden tahmin edebilirsiniz. Blog, aşkın buluşmada olmasıydı. 😉

Nuori Hayati Köpüren Temizleyici: benim incelemem.

nuori oh benim krem ​​yüz bakımı

Bu külçeyi eshop’ta sık sık ortaya çıkardım. Ah benim kremimsevenlerin artık vazgeçilmez adresi temiz cilt bakımı ve doğal kozmetik. Nuori 2015 yılında L’Oréal grubunun eski bir üyesi olan Jasmi Bonnén tarafından kurulduğundan beri nispeten genç bir Danimarka markasıdır.

Nuori, “taze” doğal kozmetikler.

Markanın mantrası mı? Taze için savaşın! evinde Nuori, tüm kozmetikler %100 doğaldır ve her 10 haftada bir, neredeyse talep üzerine küçük seriler halinde üretilir. Böylece bir tedavi siparişi verdiğinizde, alacağınız ürünün “taze” ve dolayısıyla olabildiğince etkili olduğundan emin olabilirsiniz. Bunun ötesinde, olası aşırı üretimin önlenmesine de yardımcı olur.

Bu çalışma modunu benimseyen birkaç markayı zaten sundum: Oden, Les Huilettes, Evrim geçirmek… Açıkçası, sadece küçük niş markalar bu sistemi tercih edebilir. İkincisini büyük markalara uygulamak için gereken lojistik çalışmayı hayal edebilirsiniz!

evinde Nuori, bu “taze” kozmetik kavramı, tüm üretimi koşullandırır: formülasyon, dağıtım ve hatta ambalaj. Kapların ya camdan ya da şeker kamışından biyoplastikten yapıldığını da belirtmek isterim.

Buradaki gibi kısa seri üretimin diğer avantajlarından biri de sentetik koruyucu kullanmadan yapılabilmesidir. Nuori üvez ve dişbudak meyvesinde doğal olarak bulunan potasyum sorbat kullanır.

nuori incelemeleri

Markayı daha sonra sizlere daha derinlemesine sunma fırsatım olacak ama bu arada şunu da hatırlayabilirsiniz:

  • hepsi Nuori bakımı %100 doğaldır
  • kataloglarının çoğu vegandır. Nuori doku ajanı olarak balmumu kullanır. Temizleme köpüğü ise vegandır.
  • her ürün bir ile işaretlenmiştir parti numarası (tercih ederseniz seri numarasının eşdeğeri) ve bir son kullanma tarihi. Kullanılan koruyucular nedeniyle bunun biraz fazla kısa olacağından korktum, biraz tata harperancak size bir fikir vermek için, şişenizi kullanmak için yaklaşık 2 yılınız var. Hayati Köpüren Temizleyici.

Son olarak, her zaman mevcut aktif maddelere odaklanmayı tercih etsem de, markanın öne sürdüğü “olmadan” iddialarını size bırakıyorum! 😉

bu yüz bakımı Nuori parabenler, mineral yağlar, vazelin, PEG, PPG, MEA, DEA, TEA, ftalatlar, silikonlar veya sülfatlar içermez. Ayrıca sentetik koruyucu, stabilizatör, dolgu maddesi, koku veya boya içermezler. Kısacası bunlar tedaviler… %100 doğal!

Şimdi evreni konumlandırdığınıza göre Nuorisizi bu lezzetli izlenimlerimi keşfetmeye davet ediyorum. Temizlik köpüğü.

nuori vital köpüren temizleyici yorumlar

Markanın resmi sözlerini okumanıza izin veriyorum:

“Tüm kirleri yok eden ve peeling etkisi ile cildi aydınlatan köpüren nar temizleyici. Vital Foaming Cleanser, yatıştırıcı yulaf özleri ve bitkisel gliserin sayesinde rahatsızlık duymadan mükemmel bir şekilde temizler. Nar enzimleri ve kara turp özleri anında parlaklık artışı sağlayarak cildi pürüzsüz ve ten rengini eşitler. »

en Hayati Köpüren Temizleyici Biyoplastikten ders aldıysanız, tasarlanmış hoş, minimalist beyaz bir pompalı şişede gelir. 100 ml’lik bir formattır, yani piyasada bulduklarımızın tam ortasında.

nuori incelemeleri

Nuori Yüz Temizleme Köpüğü: kompozisyon.

Formül tarafında tabi ki %100 doğalız ya da neredeyse! Toplamda, bileşim %99.80 doğal kökenli bileşenleri ve %0.20 “doğayla özdeş” bileşikleri, yani fiziksel veya kimyasal bir işlemle dönüştürülmüş doğal bileşenleri bir araya getirir. Örneğin, hindistancevizi yağından yapılan yüzey aktif madde – kokamidopropil Betain – için durum budur.

İşte INCI listesinin detayı:

Glycerin (glycérine végétale), Water (eau), Cocamidopropyl Betaine (tensioactif autorisé en bio), Betaine (humectant), Oat/Avena Sativa Kernel Extract (extrait d'avoine), Triethyl Citrate (agent antibactérien), Lactobacillus/Pomegranate/Punica Granatum Fruit Ferment Extract (enzyme de grenade), Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate (extrait de radis noir), Sweet Orange/Citrus Sinensis Peel Oil Expressed (huile d'écorce d'orange douce), Lemon/Citrus Limon Peel Oil (huile essentielle de zeste de citron), Fragrance (parfum naturel)*, Limonene (agent parfumant)*, Sodium Gluconate (agent de chélation), Citric Acid (régulateur de pH), Potassium Sorbate (conservateur).

* Ingrédients dérivés d'huiles essentielles.

Sülfat içermeyen mükemmel bir formüldür ve çok nazik bir temizleme tabanına sahiptir. Ayrıca, söz konusu yüzey aktif madde genellikle köpürme gücü geleneksel yüzey aktif maddelerden daha düşük olduğu için ikincil bir yüzey aktif madde olarak kullanılır. Ancak daha sonra göreceksiniz ki, bu durum, bu gerçeği değiştirmez. Hayati Köpüren Temizleyici (çok) cömertçe köpürebilir! 😉

Aktif bir bakış açısıyla, cildin yüzeyindeki ölü hücreleri “yiyerek”, böylece hücre yenilenmesini ve cildin parlaklığını teşvik ederek tıpkı bir AHA gibi davranacak olan nar enzimini not ediyorum. . O zaman, yatıştırıcı gücüyle iyi bilinen bir bileşen olan yulaf özüne sahipsiniz, bu yüzden hassas, tahriş olmuş veya hasar görmüş ciltlerin tedavisinde sıklıkla kullanılır.

Nemlendirici/nemlendirici etki için, Nuori betain haline getirildi ve herhangi bir temizleme köpüğünün tabanında yaygın olarak bulunan suyu kısmen bitkisel gliserin ile değiştirdi. Aksi takdirde, üvezden parfüm maddeleri, bazı temel yardımcı maddeler (pH düzenleyici, şelatlama maddesi) ve alternatif koruyucumuz potasyum sorbat vardır.

Kısacası bu köpük, cildi temizlemenin yanı sıra nazik bir peeling sayesinde cilde biraz tazelik verecektir. Hassas ve reaktif olanlar da dahil olmak üzere tüm cilt tipleri için tasarlanmıştır, ancak yine de tolere etmediğiniz veya çok az olması durumunda uçucu yağların varlığına dikkatinizi çekiyorum.

Gerçekten çok güzel bir formül, %100 doğal, tutarlı ve markanın yeşil mesajıyla mükemmel uyum içinde! Bu noktada kesinlikle şikayet edecek bir şeyim yok.

Nuori Vital Foaming Cleanser: Testten sonraki fikrim.

nuori yüz temizleme köpüğü

İçinde son derece duyusal bir yüz temizleyici saklayan, sterilize edilmiş bir görünüme sahip bu şişeyi görünce kim inanabilir? Kendimi böylesine bağımlılık yapan bir doku ile karşı karşıya bulmayı hiç beklemiyordum!

Size zaten söylemiştim, temizleme köpüğünün büyük bir hayranı değilim. Köpüklerin hava yönü beni hiçbir zaman gerçekten çekmedi ve genel olarak, genellikle duyusallıktan yoksun olduklarını görüyorum. Jel veya krem ​​gibi, parmaklarınızın altında malzemesini takdir edebileceğiniz, masaj yapabileceğiniz temizleyicileri tercih ediyorum. Son zamanlarda kaderin bununla a priori çelişmeye karar verdiğine inanmalısınız çünkü ben iki harika keşif yaptım: Oh My Cream Cilt Bakımı Temizleme Köpüğü (içtenlikle bir harika) ve tahmin edebileceğiniz gibi, Nuori’ninki. Bunlar, şimdiye kadar test edebildiğim ve bu kadar duyusallık sunan tek köpükler.

en Hayati Köpüren Temizleyici harika bir dokusu var! Bu, masaj yapıldığında çok sert bir krem ​​şanti kıvamını alan bir köpük, anlıyor musunuz? Ve orada… malzemeyi gerçekten hissedebilirsiniz! Diğer temizleme köpükleriyle ilgisi yok!

Mucizeyi senin için ölümsüzleştirmeye çalıştım, boşuna… Köpüğü alma, çerçeveleme, odaklanma zamanı… Maalesef gerçekten hakkını veren bir çekim yapamadım ve olmadı. sevgilim fotoğraf asistanı rolünü oynamak için elimde. 😁

nuori vital köpüren temizleyici incelemesi

Köpük aslında oldukça yoğundur ve şaşırtıcı derecede kremsi bir tarafı vardır. Ciltte çok yumuşak bir “koza” hissi verir. Kokusu da bir o kadar leziz: bir nar kokusu… uğrunda ölmeye değer! Akşam banyoya girmek için acelem vardı. Gerçek bir muamele!

Genel olarak, bu köpüğü çok yumuşak buldum. Hassas ve reaktif cilde mükemmel şekilde saygı duyar. Bir hatırlatma olarak, rosacea’dan muzdaripim ve kullanımından sonra kızarıklık veya tahriş olmadı. Cildimi durularken de gergin hissetmiyordum, bu da hidro-lipit tabakasının kötüye kullanılmadığının bir işaretiydi.

Yaklaşık üç haftadır kullanıyorum ve cildim şu anda oldukça iyi durumda olsa da, daha eşit ve parlak olan cildimin parlaklığında hala bir gelişme gördüm. Test dönemim boyunca, karar vermeme engel olabilecek peeling losyonları veya diğer ürünleri açıkça kullanmadığımı belirtirim.

nuori vital köpüren temizleyici

Özetle, Hayati Köpüren Temizleyici az önce podyumda zorlanmadan yükseldi doğal yüz temizleyiciler sevgililer! Fiyatı biraz yüksek, ama affediyorum çünkü bağımlılık yapan ve kullanımı keyifli çok az köpük biliyorum.

Ayrıca temizleyicilerimde oldukça cömert davranmayı sevsem de seviyenin hızlı bir şekilde düşmediğini söyleyebilirim. Biberonla günde iki kez temizlikle üç ay rahatlıkla dayanabileceğinizi düşünüyorum. Bu nedenle nihai olarak nispeten ekonomik bir üründür.

Kısacası, şiddetle tavsiye ettiğim bu küçük harikaya büyük aşk. Bunu seveceksiniz!

test etmek isterseniz Hayati Köpüren Temizleyici buna karşılık, 32€ (100 ml) fiyatına burada bulacaksınız → Ah benim kremim.

Nuori hakkında paylaşacak bir fikriniz var mı? Markanın cilt bakım ürünlerini test ettiniz mi?

sana hızlı bir şekilde söyleyeceğim,

Lili.

Gönderinin özeti

İhtiyaçlar ve Ruh Hali

Sizinle güzelliği tartışmak her zaman bir zevktir. Yorum kutusuna blogdaki geçişinizin anısına küçük bir not bırakmaktan veya sosyal ağlarda bana katılmaktan çekinmeyin!
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu