Makyaj

Chanel Les Beiges Maxi Powder Sağlıklı Glow: bence!

Bu yaz 2022 için güneş makyajına adanmış incelemelerime bu sefer imzalı bir yenilikle devam ediyorum. Chanel : Güneşli Sağlıklı Glow Maxi Pudra !

çoğunuz benden istediniz fark etme Instagram hesabımda size sunduğumda bu bronzlaştırıcı pudranın üzerine (@needsandmoods). Bu nedenle, ona bir yer teklif etmenin zamanı geldi. Blog.

Chanel Maxi Powder Güzel Maden Sunny: bence.

chanel les bej tozu güzel güneşli yüz

Bu yaz için koleksiyon Yaz Bejleri nın-nin Chanel çok güzel önerilerle zenginleştirilmiştir. hakkında zaten söyledim Güneşli Sağlıklı Parlatıcı Krem, şüphesiz test etme fırsatına sahip olduğum pudralı bir bitişe sahip en iyi jel bronzlaştırıcılardan biri. Gerçek bir favori! Şimdi ablasına yol açın, Güneşli Sağlıklı Glow Maxi Pudra.

hakkında bir Bronzlaştırıcı pudrahangisi için Chanel öne çıkanlar:

  • ultra hafif kremden toza doku
  • doğal bronzlaşmış bir görünüm
  • Yüz, vücut ve dekolte bölgesine uygulanabilen çok fonksiyonlu bir ürün.

Şimdiye kadar, güneşin altında yeni bir şey yok… bronzlaştırıcılar, piyasada bunlardan yüzlerce var! Açıkçası, burada farkı yaratacak olan, sunulan hizmetlerin kalitesi ve lüks bir evden geliyor. Chanelistisna beklemeye hakkımız var.

Gölge aralığı.

bu Güneşli Sağlıklı Glow Maxi Pudra en doğaldan en yoğuna kadar bronzluğunuza vermek istediğiniz yoğunluğa göre seçilecek 3 renkte mevcuttur:

  • güneş ışığı (ışık)
  • güneş öpücüğü (orta)
  • güneşlenmek (derin).

varyasyonu seçtim güneş ışığı, onaylayabilirim, açık ten için mükemmel yoğunluğa sahip. Oluşturulması, güneşte geçirilen bir haftanın ardından hafifçe “karamelize” olarak elde edebileceğiniz şeydir. Daha belirgin bir bronzluk istiyorsanız bunun yerine farlara yönelmenizi tavsiye ederim. güneş öpücüğü ve güneşlenmek. Tabii ki cilt tonunuzu da göz önünde bulundurmalısınız. benimki çok net yani güneş ışığı bana en uygun pudra gibi geldi ama koyu tenliyseniz daha yoğun bir ton seçmenizi tavsiye ederim! 🙃

chanel les beiges pudra güzel güneşli yüz incelemesi

Ambalajlama.

Bu kompakt bakışta hiçbir makyaj bağımlısının karşı koyamayacağını söylemek yeterli! Bu evin sembolik modeli Chanel, siyah ve bej vernikli, burada XXL dememek için çok cömert bir formatta sunuluyor! Fotoğraflarımda gördüğünüz kaplumbağa kabuğu manşeti ile karşılaştırırsanız, boyutu hakkında kolayca fikir edinebileceğinizi düşünüyorum.

15 gram Bronzlaştırıcı pudra bu durumda gizleyin, ancak tüm bunlara rağmen, kasa oldukça kompakt kalıyor ve bir el çantasında çok az yer kaplıyor. İçeride, gün boyunca herhangi bir rötuş için çok kullanışlı olan büyük bir ayna var.

Dürüst olmak gerekirse, kesinlikle şikayet edecek hiçbir şeyim yok! Cilalar kusursuz, malzemeler çok kaliteli kullanılmış… Şarj sistemi olmamasına üzülüyorum… Böyle güzel objeleri geri dönüştürmek her zaman yürek parçalayıcı! Aksi takdirde, böyle lüks bir evden beklenecek kadar mükemmel, istenildiği gibi arzu edilen muhteşem bir konteynerdir. Chanel.

chanel les beiges maxi pudra güneşli parıltı

Doku / uygulama.

Kompakt açıldığında, kavisli kare amblemi ile kabartmalı preslenmiş tozu keşfediyoruz. Chanel. Bu gerçekten çok güzel! Fırçamı içine daldırmakta çok zorlandığımı senden saklamıyorum. Belli ki birkaç uygulamadan sonra desenler kayboluyor ama yine de gözler için gerçek bir zevk olmaya devam ediyor.

Peki ya parfüm… Enfes! Evin hayranlarının çiçeksi ve narin kokusu Chanel iyi bil.

Dokuya gelince, ultra ince, hafif, ipeksi bir tarafı ve aslında oldukça “kremsi” buluyorum. Toz kolayca karışır ve herhangi bir sınır çizmeden cilde anında karışır. Uygulama çocuk oyuncağı!

Şahsen ben meşhur 3 yöntemine göre “güneş öpücüğü” yani alından başlayıp elmacık kemiklerinden geçerek ve son olarak da çene kemiği ile biten bir etki için uyguluyorum. Yine de, çok kişisel kalıyor, biliyorum bazı insanlar bazen güneş tozunu burnunun üstüne, saçın dibine sürmeyi seviyorlar… Burada maksi boyutuyla ilgili olarak, biz de bahsetmiyorum bile. ‘yuvarlak omuzlar, köprücük kemikleri vb. üzerine bir peçe koymak için bolca zamanınız var. Yine herkesin zevkine kalmış!

chanel maxi pudra sağlıklı parıltı testi

Maxi Poudre Belle Mine Ensoleillée’nin Chanel tarafından cilt üzerinde işlenmesi.

Bu pudranın görünümünü çok seviyorum, çok doğal! Benim gibi açık tene sahip olanlar, mükemmel bronzlaştırıcıyı bulmanın asla kolay olmadığını bilir. Bazıları çok pigmentli, diğerleri turuncu olma eğiliminde… Gölge güneş ışığı gerçekten ideal!

chanel-maxi-pudra-güzel görünen-ensoleillee-swatch-güneş ışığı

Herhangi bir maddi etki olmadan cildi harika bir şekilde ısıtır. Muhatapınız sizden sadece on santimetre uzakta olsa bile varlığını tahmin etmek imkansızdır. Cilt kusurlarını (gözenekler, ince çizgiler) belirginleştirmez. Aksine, pürüzsüzleştirici gücü sayesinde güzel bir güzellik bakımı sunduğunu düşünüyorum.

Tut / konfor.

Bu noktada yapacak bir şikayetim yok, Güneşli Sağlıklı Glow Maxi Pudra harika bir kıyafeti var! Bronzluğum akşamları hala net bir şekilde görülüyor ve herhangi bir oksidasyon fark etmedim.

Konfor tarafında aynen… Cildim günün sonunda daha kuru değildi ve genel olarak bu bronzlaştırıcı pudrayı rahat buldum, kullanımı çok hoş.

chanel maxi pudra güzel güneşli yüz

Chanel Maxi Powder Güzel Maden Sunny: Testten sonraki fikrim.

Nesne yücedir, inkar edilemez! Teklif etmek veya karşılayabilmek için çok güzel bir kompakt. Tozun kalitesi kusursuz: iyi pigmentli (ne çok fazla ne çok az), son derece ince bir doku, uygulanması ve karıştırılması kolay. Tek dezavantajı, size söylediğim gibi, yeniden doldurma olmaması. Satışa sunulmaması çok yazık…

Aksi takdirde, iyi bir şey arıyorsanız Bronzlaştırıcı pudra, kesinlikle hayal kırıklığına uğramayacaksınız! Hizmetler örnek niteliğindedir. Gerçekten çok güzel ve iyi bir ürün!

Kendiniz test etmek isterseniz, Güneşli Sağlıklı Glow Maxi Pudra 79 € (15 gr) fiyatıyla burada, → www.sephora.fr

Chanel makyajı hakkında paylaşılacak bir fikriniz var mı? Maxi Powder Beautiful Sunny Face’e kimler aşık oldu?

sana hızlı bir şekilde söyleyeceğim,

Lili.

Gönderinin özeti

İhtiyaçlar ve Ruh Hali

Sizinle güzelliği tartışmak her zaman bir zevktir. Yorum kutusuna blogdaki geçişinizin anısına küçük bir not bırakmaktan veya sosyal ağlarda bana katılmaktan çekinmeyin!
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu