Güzellik Sırları

Çiçekli elbise: Bu abartılı model beni asla terk etmez! (Ve bir promosyon kodum var)

Resmiyet kazandı, birkaç haftadır bırakmadığım elbiseyi buldum. Mükemmel bir şekilde kesilmiş ve figürümü o kadar güzelleştirdiğini görüyorum ki, onu giymemek neredeyse suç olurdu.

Mağazadaki çiçekli elbiseye bakın.

İlk seçenek: Tek başıma giyiyorum, siyah çizmeler veya siyah çizmeler. Süper basit, süper etkili. Evet bu fotoğrafta hala sarışındım ama kısa süre önce değiştim. Bu elbiseyi her zaman giydiğimin kanıtı; Sarışın ve kızıl saçlı fotoğraflarım var!

Bel bölgesini çok iyi vurguladığı için çok etkili buluyorum. Tüm vücudu saran ve biraz dökümlü etkisi olan süper tuhaf bir dikişi var… Beklenmedik ve aynı zamanda silüet için süper gurur verici. Aslında oldukça çılgın.

İkinci seçenek, biraz daha şık, daha şık ve daha şık bir görünüm için büyük boy siyah bir ceket ile giyiyorum. Her zaman siyah botlar, ama bir çift beyaz spor ayakkabıyla tamamen değiştirebilirdim. Ah evet, çıkmazdayım. Kaya tırmanışı gibi, bununla hiçbir ilgisi yok.

Anladım, bu elbiseye çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Küçük çiçekli elbise, mevsim ortası için mükemmel, yeni gelen bahar. Kesim harika, baskı sıcak. Severiz. Ve iyi haberlerim var…

Bu elbise Top Shop imzalı ve Asos’ta mevcut.

BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

Ve bir promosyon kodum var. Ama çok uzun süre geçerli değil. Ama ilginç olabilir:

GİZEM >>> HER ŞEYDE -%30’a kadar rastgele kod. Geçerlilik başlangıcı: 20 Mart Pazar sabah 9’da. Bitiş: 21 Mart Pazartesi, 09:00

Buraya biraz sonra gelirseniz ikinci kod:

SÜRPRİZ >>> HER ŞEYDE -%30’a varan rastgele kod. Başlangıç: 21 Mart Pazartesi, 9:00 Bitiş: 25 Mart Cuma, saat 9:00

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu