Saç Stilleri

Dior Diorskin Nude BB Krem İnceleme + Renk Örneği

Ben güzellik rutinlerimden kolayca sıkılan tipte bir kızım ve her gün ürünler arasında gidip geliyorum, bu yüzden sürekli olarak belirli bir ürüne uzandığımda ve isteyerek birden fazla renkte tekrar satın aldığımda çok şey anlatıyor. . Tüm zamanların en sevdiğim 5 fondöteni/renkli nemlendiricileri arasında kesinlikle bir yer tutan ve makyaj çantamdan neredeyse hiç çıkmayan bir baz, Diorskin Nude BB Krem. Ne zaman bana mükemmel kapatıcılık sağlayan doğal görünümlü bir baz istesem, o zaman bu benim ilk tercihim.

Sanırım hepimiz mükemmel bir fondöten veya renkli nemlendiricinin kusursuz bir tuval, doğal bir ikinci cilt görünümü yaratacağı ve cildin sağlıklı, dolgun ve ışıltılı görünmesine yardımcı olurken, tüm gün boyunca iyi süreceği konusunda hemfikiriz. Benim için Diorskin Nude BB Creme tüm bu kutuları işaretliyor. Kıvam açısından şeffaf ve hafif olmasına rağmen, bu tabanın kapsama alanı şaşırtıcı derecede cömerttir. Tek tip bir cilt tonu ve neredeyse bulanık bir etki yaratan yumuşak, mükemmelleştirici bir kapatıcıdır. Yumuşak odaklı bir bitiş ile cildi doğal ve cilt benzeri bir görünüme kavuşturur. Cilt gizlenmek yerine geliştirilir. Süper modellerin tasavvur ettiğim türden ruhani bir bitişi yaratıyor – taze, ışıltılı ve çok sağlıklı.

dior diorskin çıplak bb krem ​​inceleme örneği 001 002 gölgeler cömert mükemmel kapatıcılığa sahip hafif renkli nemlendirici parlayan doğal saten kaplama

Bir fondötenin aksine bir BB krem ​​olarak, şeffaf doku çok nemlendirici ve ferahlatıcı hissettiriyor. Bu formülü renkli nemlendiricilerin çoğundan biraz farklı kılan şey, bitişin daha çok saten bir parlaklığa sahip olmasıdır. Parlak ve ışıltılı, ama kesinlikle nemli değil. Cilt, kullandıktan sonra çok parlak veya yağlı görünen kenarlarda sallanmadan çok dolgun ve sulu görünüyor. Dior’un tüm bazları gibi, oldukça kokulu. Bununla birlikte, koku, pompalandıktan sonra başlangıçta oldukça güçlü görünse de, koku cilde karıştırıldıktan sonra kısa sürede dağılır. SPF 10 içermesi, güneşten az miktarda koruma sağlar, ancak flaşlı fotoğrafçılığı etkileyecek kadar fazla değildir.

Her zaman daha fazla nemlendirici, saf formüller kullanırken, uygulamadan hemen sonra harika görüneceklerinden, ancak birkaç saat sonra hiçbir şeye dönüşmeyeceklerinden endişeleniyorum. Neyse ki, bu, pudra ile ayarlanmadan bile çok iyi sürüyor. Finiş ıslak veya parlak olmadığı için neredeyse yerine oturuyor. Ancak, cildimin başlangıçta kuru tarafta olduğunu unutmayın, bu nedenle daha yağlı bir cilt tipiniz varsa ekstra uzun ömür ve güvenlik için pudra kullanmak isteyebilirsiniz. Dürüst olmak gerekirse, bu tabanı gözlerim kapalı uygulayabilirim. Saniyeler içinde kusursuz bir şekilde karışır, sadece cilde erir ve uygulamak için hangi araçları kullanırsanız kullanın tamamen fark edilemez. Hazırlanmak için sadece beş dakikanız olduğunda kullanmak için mükemmel bir temeldir, çünkü çok zahmetsizce pürüzsüzleşir ve cildinize uygularken çok az sabır gerektirir.

Bu BB krem ​​ve aslında piyasadaki birçok renkli nemlendirici hakkında beni hayal kırıklığına uğratan tek şey, renk aralığının çok sınırlı olmasıdır. Dior, bu tabanı sadece dört tonda sunuyor ve hepsi, seçtiğiniz gölgeye bağlı olarak ya çok pembe ya da sarı tonlu. Ne yazık ki, gölgeler herkese hitap etmiyor – oldukça açık bir cildim var ve hatta mükemmel eşleşmemi karıştırmak için 001 ve 002 olmak üzere iki renk tonu almam gerekiyor. Ancak, gerçekten iyice karıştırırsanız, cildinizden biraz daha açık veya daha koyu bir renk tonu kullanmaktan kurtulabilirsiniz. İki renk tonuna sahip olmanın bir avantajı, tüm yıl boyunca kullanabileceğim anlamına geliyor, daha açık renk seçeneği kış cilt tonuma iyi uyuyor ve 002, doğal bir bronzluk ipucum olduğunda mükemmel.

dior diorskin çıplak bb krem ​​inceleme örneği 001 002 gölgeler cömert mükemmel kapatıcılığa sahip hafif renkli nemlendirici parlayan doğal saten kaplama
Diorskin Nude BB Creme 001 Eldeki Swatch

Dior’da her zaman olduğu gibi, tüpün tasarımı basit, şık ve sofistike. Daha azını bekler miydin? Alışılmadık bir şekilde renkli bir nemlendirici için, Dior BB Creme ambalajı, tam yüz uygulaması için mükemmel boyutta ürün damlasını dağıtan dahili bir pompaya sahiptir. Bu dahiyane ilave, çok fazla ürünü sıkmanızı ve boşa harcamanızı önler, her şeyi dağınık ve hijyenik tutar ve tüpü seyahat için daha da uygun hale getirir.

30 ml için 33 sterlin, kesinlikle ucuza gelmeyen birinci sınıf bir güzellik balsamı. Ancak, bitirmenin ekstra masrafa değdiğini ve temellerimi bulduğum sürece bir tüpün sürdüğünü gerçekten düşünüyorum. Şimdiye kadar denediğim en iyi renkli nemlendirici ve artık mevcut olmayana kadar tekrar satın almaya devam edeceğim (ahşaba dokunun, yakın zamanda üretilmiyor!). Söyleyemediyseniz, bu benim için mutlak bir kutsal kase ürünü ve daha önce denemediyseniz kesinlikle istek listenizde yer alacak bir ürün!

Diorskin Nude BB Creme’i denediniz mi?

AGB X

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu