Saç Stilleri

Dr. Morita Üçlü Hyaluronik Asit Nemlendirici Yüz Maskesi [Review] | Nurul Shaida Vee Marissa

Merhaba! Selamualaikum. Bugün yüz maskesi hakkında konuşalım. Cilt bakım rutininin en ilginç kısmı yüz maskesi kullanmak! İyi bir yüz maskesini kim sevmez ki? Nemlendirici yüz maskesi kuru cilt tipi için iyidir – benim gibi ve hatta yağlı cilt tipi için, çünkü iyi nemlendirilmiş bir cilt cildinizi sakinleştirmeye yardımcı olur, ne tür bir cilde sahipseniz, bu nedenle daha az cilt tipine sahip olacaksınız. leke veya sorun alma şansı. Bugünün maskesinde bu Tayvan markasından bahsedeceğim – Dr.Morita Triple Hyaluronic Essence Facial Mask.
Üçlü Hyaluronik Asit | Nemlendirici Özlü Yüz Maskesi
Dürüst olmak gerekirse, nemlendirici yüz maskesi cildime çok yardımcı oldu, çünkü cildim kuru ve susuz kaldı, bu yüzden nak sadece pada nemlendiriciye bağlı sahaja cildim için yeterli değil. Yani her gece özellikle bila rajin, Vee akan tepek nemlendirici yüz maskesini 15-20 dakika sonra nemlendirici ile devam edin. Genellikle, Vee akan günlük rutinime yüz maskesini dahil etmek için elimden gelenin en iyisini yapar, ancak normal lah, uzun cilt bakımı rutini yapmak için çok tembel olduğum günler var.
Ne İddia Ediyor: “Uzun süre cildi derinlemesine nemlendirir. Cildi beyazlatır ve nemlendirir ve cildi genç ve enerjik bırakır. Ayrıca yüksek konsantrasyon özü içerdiğini iddia ediyor, (yani denge2 dalam yüz maskesi tu jangan buang ye, genellikle sadece pamuklu ped kullanırım, onunla lepas tu tepek kat boyun bölgelerine ıslatın).
Apa tu, Hyaluronik Asit? Hyaluronik asit sangat terkenal dalam kozmetik/cilt bakım ürünleridir, kerana dia boleh nemlendirici görevi görür ve cildin esnek görünmesini sağlar – melembapkan kulit. Hyaluronik asit ini juga membantu untuk mempercepatkan işlemi yara iyileşmesi ve ianya membantu untuk suyu cildinize çeker ve kilitler. Bukan sahaja untuk melembapkan kulit, hyaluronik asit juga membantu untuk cilt yaşlanmasıyla mücadeleye yardımcı juga. Sebab itu, hyaluronik asit ni adalah bileşenleri yang cilt bakım ürünlerinde ünlüdür.
Bu ambalaja göre yüz maskesi, cildinize işlevini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olacak büyük, orta ve küçük hyaluronik moleküller olan Üçlü Hyaluronik Asit içerir.
İçindekiler:
Su/Aqua, Dipropilen Glikol, Sodyum PCA, PPG-28-Buteth-35, Niacinamide, PEG-40 Hidrojene Hint Yağı, Pentilen Glikol, Sigliserin, Poligliserin-3, Glikosil Trehaloz, Metilparaben, Fenoksietanol, Ksantan Sakızı, Hidrojene Nişasta Hidrolizi Pantenol, Sodyum Karbomer, Akrilatlar/Vinil Isodecanoate Crosspolymer, Allantoin, Mannitol, Squalane, Amonyum Glycyrrhizate, Butylene Glycol, Parfüm, Kafein, Çinko Glukonat, Sodyum Laktat, Sodyum Hyaluronat, Arginin PCA, Aspartik Asit, Sandık Özü, Glisin, Alanin, Hidrolize Hyaluronik Asit, Serin, Valin, Prolin, Treonin, İzolösin, Kondrus Crispus Özü, Ulva Lactuca Özü, Histidin, Fenilalanin, Enteromorpha Compressa Özü, Palmaria Palmata Özü, Undaria Pinnatifida Özü.
Malzemeleri Kontrol Edelim:
Yüz maskesini “Maske (nemlendirici)” adımlarında, “Temizleyici” ve “Toner”den sonra kullanın. Yüz maskesini yaklaşık 10-15 dakika uygulayın, kalanını cilde masaj yapın. Maskeyi durulamanıza gerek yok, ardından rutininize devam edin. Benim için genellikle bundan sonra, ciltteki her şeyi kilitlemek için nemlendirici kullanmaya devam edeceğim.

Yüz maskesi betül-betul ada banyak özünden arta kalan, sevdiğim, genellikle akan pamuğumu özle ıslatıp boynuma koyuyorum çünkü boynunuzu unutmayın tamam, nanti siz çocuklar nampak cantik genç yüz sadece boynun naaah =(. Beyazlatma konusunda tam emin değilim belki sonucu görmek için daha fazla kullanmam gerekiyor. Ama beyazlatıcı kağıt maske olmasına rağmen genelde cildime batıyor ama bu olmadı – yani evet güzel!

Nemlendirmesi güzel! Neredeyse 20 dakika boyunca Vee pakai olmasına rağmen cildim oldukça nemli hissediyor, ancak çarşaf maskesi ni belum lagi kering, masih lagi basah. Bu yüzden başparmak yukarıya! Evet! Kağıt maskenizi sampai kering veya gece boyunca cildinizde bırakmayın, kağıt maske nanti kullanma amacını ortadan kaldırın. Çünkü cildini nemlendirmesini istiyorsun, bunu yaparsan cildini kuru balığa akansın. Cildimi gerçekten merak ediyor mu? Doğrusu, gerçekten emin değilim. Ama kesinlikle daha fazla satın alacağım ve cildim için kullanacağım. Çünkü verdiği nemi seviyorum!
Beğendim mi? Evet beğendim. Tekrar satın alır mıyım? Kesinlikle! tavsiye ediyor muyum? Evet! Özellikle kuru cilt tiplerine!
Üçlü Hyaluronik Asit | Nemlendirici Özlü Yüz Maskesi
Hemro.my & Guardian Mağazalarında mevcuttur.
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim ve umarım bu size yardımcı olmuştur. Bunlar sadece benim kişisel görüşüm, deneyimlerim ve tercihlerimdir. Geri gelmeye devam edin, daha fazla inceleme ve ipucu geliyor. Herhangi bir ürün önerisi veya denememi istediğiniz herhangi bir ipucu için, bunu yapabilirsiniz, sadece yorumunuzu bırakın tamam mı?
*Feragatname: Bu blogdaki herhangi bir ürün incelemesi kendi paramla satın alınır ve aksi belirtilmediği sürece herhangi bir sponsorluk veya ücretli inceleme yapılmaz. Sadece bu maddelerle ilgili kendi deneyimim ve görüşüm.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu