Kişisel Bakım

Emolyne Kozmetik – Metamorfoz Dudaklar ve Tırnaklar

En son geçen yıl bir ruj örneği blog yazısı yaptım ve benzer bir tema için – tüm cilt/dudak tonları için nüler ve kırmızılar (BECCA tarafından, burada blog yazısı) ve nü ve kırmızı fikrini çok sevdiğim için, ben bu İngiliz güzellik markası olan Emolyne Cosmetics* (*yetenekli) ile ilgili başka bir blog yazısı yazmak zorunda kaldı.
Aslında bu paketi Mayıs ayında gönderdim ama posta gecikmesiyleHaziran ayında aldı ve kurucusunun Uganda doğumlu olduğunu fark etmedi ve her gölgenin temasının adını bir Afrika ülkesi, şehri veya dönüm noktasından alıyor – ki bunu seviyorum!#BLM hareketi gerçekten ufuk açıcı oldu ve bu güzellik markasını blogumda öne çıkarmanın mükemmel bir zaman olduğunu düşündüm çünkü açıkçası tüm konsepti seviyorum ve kaliteden çok etkilendim.
Böylece Emolyne Cosmetics, arayanlara hitap eden bir marka yaratmak isteyen Emolyne Ramlov tarafından kuruldu. koordineli dudak ve tırnak renkleri.. bence dahice ve gerçekten bazen markalarda bile tam olarak tırnak ve dudak eşleşmesi bulmakta zorlandım.
Emolyne Cosmetics, aşağıdakilerle uyumlu 30 ruj, dudak kalemi ve oje sunar:15 çıplak gölgeler15 kırmızı gölgeler
Önceki dudak renk örnekleri yazılarımda belirtildiği gibi, son birkaç yıldır dudak renk örneklerine odaklanıyorum çünkü dudaklarım diğer insanlarınkinden daha pigmentli/koyu, bu yüzden insanlara dudak renklerini göstermeyi seviyorum. bana benzer dudak ve ten rengi hangi tonlar görünebilir (hangisinin kendilerine uygun olacağına karar vermelerine yardımcı olmak için).Tabii ki herkes istediğini giymekte özgür ama benim gibi daha koyu pigmentli dudaklarınız varsa, o zaman bazı nüler sadece küllü/pastel gibi görünüyor, ki ben şahsen bunun hayranı değilim.
Gönderdiğim tonları ve daha sonra denemek istediklerimi görmek için okumaya devam edin!

renk örnekleri


gönderildim 4 Metamorfoz kitleri şunları içerir: ruj, dudak belirginleştirici ve oje.
Ambalajlama:Rujlar:Rujlar mermi şeklinde ve gördüğünüz gibi ambalaj kesinlikle çok etkileyici.Beşgen şekilli altın kapaklar ışıltılı taraflar Altın rengi ruju alttan dışarı çıkaran ve normal şekilde büktüğünüz üstte bir düğme var.Her zaman ışıltılı ve ombre şeylere ilgi duydum, bu yüzden bu ambalaj beni görsel olarak çok mutlu ediyor!Kırmızı rujlar, pembe altın ışıltılı dış kapaklarda paketlenmiştir ve nüler ombre gül altından altına geçiş.
Dudak tanımlayıcıları:Kırmızı dudak kalemleri altın rengi yazı ile siyah renkte, nüler siyah yazı ile altın renginde paketlenmiştir.. her ikisinin de keskinleştirilmesi gerekir.
Tırnak cilaları:Hem kırmızı hem de ten rengi ojeler aynı şekilde paketlenir; Gölgeyi düzgün bir şekilde görebilmeniz için şeffaf bir alt kısım ve altın yazılı siyah bir kapak (fırça takılıyken ikinci bir kapak için kapak çıkar).

Renk/Gölge: Yukarıda belirtildiği gibi, Metamorfoz tonlarıçıplakvekırmızıgölgeler ve var3015 nü, 15 kırmızı.Bana gönderilen 4 renk şunlardı:
2 çıplak:

  • lira – “serin kum çıplak”
  • Mozambik – “cool leylak rengi çıplak”
2 kırmızı:
  • Lagos – “bordo kırmızısı”
  • librevile – “gerçek kırmızı”
Aslında gönderilen iki nü’ün benim için çok hafif/soğuk tonlu olacağını düşündüm ama çok mutlu oldum!
eğer hayranıysanız MAC Yükseliş dudak kalemi, sonra Mozambik oldukça yakın, biraz daha az sıcaklık/kahverengi alt tonu var ama renk örneklerinden de görebileceğiniz gibi yine de çok güzel.
lira dramatik bir gözle harika görünürdü.

Lagos “kestane rengi kırmızı” olarak tanımlanıyor ama ben her zaman kestane renginin daha derin ve daha kahverengi olduğunu düşünmüşümdür; Bunu, oldukça hoş bir mavi tonlu kırmızı olarak tanımlardım. MAC’s Ruby Woo/Cherry dudak kalemi (Cherry ile karşılaştırma örneklerine bakın).
bu Libreville dudak kalemi kesinlikle daha hafif ama aynı zamanda biraz daha turuncu / daha sıcak bir alt tonu olan rujdan daha soğuk (ama yine de gurur verici olacak kadar mavi tonlu).

Pigmentasyon:Metamorphosis rujları kesinlikle pigmentli ve dudak kalemi de öyle; her ikisi de pigmentli dudaklarımı gizlemek için yeterli kapsama ile tek başına giyilebilir ancak daha dolgun kapsama ve renk kazanımı için dudak kalemi kullanmanızı tavsiye ederim.Tırnak cilaları, çok opak oldukları ve güzel bir şekilde devam ettikleri için kesinlikle beni şaşırttı! Resimde görülen tırnak örnekleri bir (kalın) kaplamalıdır.
formül:Rujların formülü biraz mumsu ama oldukça kolay süzül.Dudak tanımlayıcılar bir kadifemsi Uzun süre kalıcı, sabitlendiğinde yerinden kıpırdamayan formül, rujların formülüyle iyi gider. Bitiş:
Rujlar bir yarı mat kadifemsi/mumsu formülbiraz ile yumuşak his dudaklar birbirine bastırıldığında ve ağırlık hissetmediğinde.
Dudak tanımlayıcıların daha fazlası var kurutma bitirmek nedeniyle ayarlandıktan sonra Uzun giyim formül.
Tırnak cilaları bir parlak bitiş.

Koku:

Sevdiğim tatlı/vanilya-y!

Fiyat: 
metamorfoz rujlar: £21 adet,metamorfoz dudak belirleyiciler: 13 £ her biri,metamorfoz tırnak cilaları: £11 her biri.metamorfoz kitler vardır 40 £ (£5 tasarruf ayrı olarak satın almanıza kıyasla).
Doğrudan emolyne.com’dan satın alınabilir

Genel düşünceler:Bu ürünlerden gerçekten etkilendim velüksruj ambalajı (ve dudak kalemleri tbh!).
Bunun gibi rujların uzun süre kalıcı dudak kalemleri ile en iyi şekilde çalıştığını görüyorum, bu yüzden hem dudak belirginleştirici hem de ruj formülünün birbirini iltifat etmesine sevindim, ancak kendi başına bile tamamen giyebilirsin, IGtv’mi kontrol et video swatch burada.
Ojeler de çok iyi, tırnak uzmanı değilim ama tırnaklarımı boyamayı seviyorum ve bir ojeyi formülünün ne kadar kalın olduğuna / kaç kat gerektiğine göre kaliteli olarak değerlendiriyorum ve bu tek kat ile bile iyi olabilir benimkinde gördüğün gibi IG gönderisi burada.
Rujlar transfere dayanıklı değildir, ancak oldukça uzun ömürlüdür, dudak kalemleri bir kez ayarlandıktan sonra transfer kanıtıdır, bu nedenle bebek geçirmez bir şey tercih ederseniz / ihtiyacınız varsa bunları satın alabilirsiniz.

Eşleşen tırnaklar ve dudaklar hakkında ne düşünüyorsunuz ve favoriniz hangi renk?

         imza sonrası var _gaq = _gaq || []; _gaq.push([‘_setAccount’, ‘UA-29143544-1’]); _gaq.push([‘_trackPageview’]); (function() { var ga = document.createElement(‘script’); ga.type=”text/javascript”; ga.async = true; ga.src = (‘https:’ == document.location.protocol ? ‘https://ssl’ : ‘http://www’) + ‘.google-analytics.com/ga.js’; var s = document.getElementsByTagName(‘script’)[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu