Güzellik Sırları

En sevdiğim sabah aletleri!

Bu gönderiye rastladıysanız, Instagram hesabımda size en sevdiğim sabah esenlik araçlarını birkaç resimde sunmak için Reels videomu görmüş olabilirsiniz.

İşte görebileceklerinizin referansları. Ve eğer bu videoyu görmediyseniz, işte yine de onları tanımak için bir şey var!

Size gösterdiğim ilk alet elektrikli diş fırçamdı: Philips Sonicare. Bu diş fırçasını yıllardır kullanıyorum, bu yüzden 7 yıl önce satın almak zorunda kaldığım ilk model beni hayal kırıklığına uğrattı ve bu yüzden daha da iyi olan mevcut modeli aldım.

Pek çok elektrikli diş fırçasını test ettim: döner fırçalar, silikon kıllı olanlar… Her şey! Sanırım şu sonuca varmak için ağzıma bir sürü şey koydum: Hiçbir şey Sonicare’imi yenemez. Yani evet biraz pahalı ama açıkçası dişlerim temiz… Başka hiçbir fırçamda bu hissi yaşamadım. Ve ben çok tartan bir kızım (teşekkür ederim stres), bu yüzden buna ihtiyacım var.

Birkaç mod, birkaç yoğunluk vardır (hassas diş etleriniz varsa, fena değil) ve hatta fırçayla başlığı değiştirmenizi söyleyen bir uyarı bile var (eski modelde yoktu).

Philips Sonicare, 199 Euro (ama Amazon’da genellikle indirimler var) BURADA MAĞAZA.

Size gösterdiğim ikinci araç şu anki favorim: Magashop’umda bulabileceğiniz AgeLoc Boost! Aynen, bu bir maliyet, ama vay. Sanırım 3 hafta değilse de 2 haftadır kullanıyorum… Aslında kısa anlatmak gerekirse çok basit: Genellikle tüm bu güzellik araçlarını 3 gün sonra rahatsız ettiği için bırakıyorum. ben ve/veya bu noktayı göremiyorum.

Orada, sonuç öyle ki devam ediyorum. Benim gibi bir güzellik aracı tembelliğini dönüştürmek biraz zaman alıyor! Evet, biliyor!

Peki nedir? Bu ne işe yarıyor ? Cilde değişken, aralıklı darbeler göndermek için değişken darbeli mikro akım teknolojisini kullanan küçük bir araçtır. Temel olarak, güzellik aracıyla ilişkili serumu cildin daha derin katmanlarına göndermek için akımı dengeler (ama gerçekten hiçbir şey hissetmezsiniz). Çünkü güzellik ürünlerimizle ilgili asıl sorun, genellikle 3/4’ünün buharlaşması ve gerçek aktif bileşenlerin gerçekten nüfuz etmemesidir.

Bu, serumu, parmaklarınızla akım olmadan cildinize basitçe sürmenizden daha fazla atar. Not… Elektrikli saçlara ve dolayısıyla elektrikli ellerime sahip olmak için ellerimi saçıma sürmeye çalışmadım ve tedavilerin daha iyi nüfuz etmesini sağlıyor mu diye bakmadım… Ah uh! (şaka yapıyorum, bunu evde denemeyin!)

Serum, hemen hemen tüm yıldız hidrasyonunu içerir, ancak aynı zamanda ciltte nemi tuttuğu ve bu nedenle buharlaşmasını önlediği bilinen bileşenleri içerir. Ayrıca biraz etkili olan, ancak nazikçe pul pul dökülen ve hatta büyük gözeneklerle savaşabilen niasiniamid de var.

Gördüğüm sonuç: Sadece bir hafta sonra, Aralık ayının gri yüzünün daha az koyu halkaları ve zombi derisi gibi daha iyi göründüğümü fark ettim. Orada, süper taze bir cildim, süper sıkı gözeneklerim var… Beyler, Insta’ya daha fazla filtre koyuyorum! Demek ki…

AGELoc Boost, 338,42 € BURADA MAĞAZA.

Yani: Bu ürünü pazarlayan marka, işbirliği ve bağlılık ile çalışır. Somut olarak, bu marka ile satın aldığınızda, otomatik olarak bir pazarlamacıya bağlı olursunuz (temelde, Marionnaud, Sephora, Auchan, Darty veya diğerleri gibi klasik distribütörleri atlamak ve bu maliyeti “tasarruf etmek” içindir).

Bu nedenle bu markaya bağlıyım ve bu nedenle, doğrudan siteye girmek yerine baştan çıkarsanız (bu nedenle tamamen bir yabancıyla bağlantı kuracaksınız) bağlantım üzerinden satın almanızı şiddetle tavsiye ederim. Buradaki fikir şu ki, bir ay harcarsan, senin vaftiz annen olurum ve sana daha çok hoş geldin indirimleri verebilirim. İşte… İşte… Bu çalışma şeklini biraz daha açıklamamı isterseniz, yorumlarda söyleyin, sizin için küçük bir video çekeceğim. Ama oldukça ilginç buluyorum.

Üçüncü esenlik aracı… Pekala, Instagram’a koyduğum Reel’de biraz tıkanıklık oldu ama gerçek hayatta aslında bu nesneyi kullanıyorum ve sanırım bunun tamamen esenliğin bir parçası olduğunu söyleyebiliriz. ! Bu Kadınlaştırıcı! evet!

Güzel… Klitorisi emerek çalışan bu seks oyuncağı Womanizer’ı tanıtmamız gerekiyor mu? Sanırım tek cümle ile özetledim.

Yani dürüst olmak gerekirse, ilk başta buna gerçekten inanmadım. Sadece “berbat” bir şeyle asla orgazm olmayacağımı sanıyordum. Benim zevkime göre biraz daha fazla zaman alıyor!

Ve sonra birkaç özgürlük aldım. Nesneyi emerken biraz hareket ettirmeye başladım (gerçekten birkaç milimetre) ve sonra… İşe yarıyor. Bu yüzden seks oyuncaklarımızla bile biraz “geleneksel” ve “yönlendirilmiş” olduğumuzu ve bazen bunun kendimizi keşfetmek için yapıldığını ve bir seks oyuncağının mutlaka kullanılmayacağını unutmamamız gerektiğini düşünüyorum. herkes için aynı. Tıpkı herkesin aynı şeylere duyarlı olmayacağı gibi!

Bu modelde, Lily Allen ile oluşturulan versiyondur. Bence değişen sadece renk.

Womanizer Liberty, Lily Allen, 99 Euro, BURADA MAĞAZA.

Küçük sağlık rutinimde kullandığım son ürün kuvars kristal yeşim silindiriydi. Bu yüzden günlük gua sha ve jade rollerin büyük bir hayranı değilim, ama itiraf ediyorum ki ağzım şiştiğinde, Pierre’in tazeliği sayesinde söndürmek için yeşim silindiri her yere geçirmeyi seviyorum.

O halde açık olalım: Taşların gücüne hiçbir zaman inanmıyorum. Kuvars, yeşim taşı koysanız da… Size çok iyi geldiğini kendinize söyleyeceğiniz muhtemelen bir plasebo etkisi dışında hiçbir şey olmayacak. Ve bu zaten harika. Ama kısacası… İçine sihir koymayın: yok.

Öte yandan, yüzdeki soğuğun harika olduğuna kesinlikle inanıyorum. Ve rulonuz bir radyatörün üstünden başka bir yerde saklandığında, yüzünüze sürdüğünüzde soğuktur ve iyi hissettirir.

Kristal kuvars yeşim silindiri, Yeşim üzerinde rulo, 43.90 Euro. BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu