Makyaj

Geç Kaldığınızda Deneyebileceğiniz 6 Kolay Saç Modeli


Aceleniz olduğunda saç stiliniz nedir? Saçınızın uzunluğuna veya müsait olduğunuz zamana bağlı olarak saçınızı olduğu gibi mi bırakırsınız yoksa kusturur musunuz? Saçlarımıza biraz dikkat etmek için fazladan birkaç dakikaya sahip olmamak, gün boyunca özgüvenimizi gerçekten etkileyebilir. ve elbette, ihmal edersek kilitlerimizin sağlığı. Yani, bu yazıda, bazılarını paylaşacağımı düşündüm. uygun iş ve yoğun günler için saç modelleri bunlar hızlı, kolay ve yatma saatine kadar harika görünmeye devam ediyor. Sınırlı bir süre içinde basit ama muhteşem saç şekillendirme kesinlikle mümkündür. İşte harika görünen, saçınızı sağlıklı tutan ve en önemlisi elde etmek için minimum zaman alan 6 kolay saç modeli fikri.

Yüksek Saç Kabarık

Çoğu zaman, saçlarımı toplamayı tercih ederim. Ama saçımı buluyorum dalgalar veya bukleler ile düzgün bir şekilde şekillendirmek için zamanım olmadığında doğal bırakırsam biraz sıkıcı görünüyor. basitçe Başın tepesine yüksek bir kabarıklık ekleyerek, anında daha göz alıcı, bir araya getirilmiş bir görünüm yaratır. Alttaki saçı çabucak dağıtmak, üstünü düzleştirmek, saç spreyi ile sabitlemek ve bazı tel tokalarla sabitlemek, oldukça sade bir saç stili için dünyayı farklı kılar.

Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modeli

Geç kalıyorsanız, yarı yukarı yarı aşağı bir saç modeli yapmak gerçekten hızlıdır, çünkü saçınızın tamamı yerine sadece yarısını şekillendirmek için endişelenmeniz gerekir. Saçınızın alt yarısını aşağıda tutarak, üst kısımla ister at kuyruğu, ister topuz, ister örgü olsun, dilediğinizi yapabilirsiniz. Bu, güzel bir saç tokası gibi iddialı bir saç aksesuarı takmak için mükemmel bir stildir.


Fransız örgüsü

Tamam, bir örgü veya örgü çoğu stilden biraz daha fazla zaman alıcı görünebilir, ancak bir kez onları asarsanız, bunları yapmak çok hızlıdır ve ciddi şekilde etkileyici görünebilir. Standart bir örgüyü biraz daha süslü yapmak için, saç çizgisinden başlayarak ve ilerledikçe saç kısımlarını örgüye çekerek Fransız örgüsü haline getirebilirsiniz. Daha da fazla zaman kazanmak ve birkaç dakika daha uyumak için, sabahları herhangi bir ince parçadan kurtulmak için basitçe düzeltmeden önce, akşamları önceden planlayıp saçınızı örebilirsiniz.

Şimdi, kişisel favorim için. Ne zaman ciddi bir zaman sıkıntısı var ve saçınız biraz kontrolden çıktı, dağınık bir topuz ideal bir seçenektir. Dağınık bir topuz yapmak çok hızlıdır ve saçınızı gün boyu idare edilebilir tutar. Dağınık topuz görünümünü seviyorsanız ancak saçlarınız benimki gibi oldukça inceyse, daha fazla hacim elde etmek için biraz geriye taramanızı öneririm. Ayrıca biraz daha kum ve tutuş sağlamak için saça biraz tekstüre sprey eklemeyi seviyorum. Bununla ilgili en iyi şey, tamamen pürüzsüz ve mükemmel görünmesi gerekmiyor ve onu patlatmak için ne kadar az zaman harcarsanız, sonuç o kadar iyi olur!

Değiştirme Saçınızın ayrılması, görünümünüzü büyük ölçüde etkileyebilir ve her zamanki görünümünüzü kısa sürede değiştirecektir. Zaten bir merkez ayırmanız varsa, onu derin bir yan ayırma ile bir yan süpürme haline getirmeyi deneyin.. Saç yerinde kalmak istemiyorsa, ki bu muhtemelen yapmayacaktır, saç spreyi sıkabilir ve eski ayrılığınıza geri düşmesini önlemek için ön ve arka kısımlara biraz tel toka saklamaya çalışabilirsiniz. Ayrılık için hangi tarafı seçerseniz seçin, yine de saçın arkasında istediğinizi yapmakta özgürsünüz.

Pin Düz Saç (ısı hasarı olmadan)

Saç düzleştirme, kilitlerin süper parlak, mükemmel ve şık görünmesini sağlar, ancak çok zaman alır ve ciddi saç hasarına neden olabilir. Ancak, doğru aracı kullanarak bu sorunlardan kaçınabilir ve aynı zamanda pokerde düz saç elde edebilirsiniz. bu Eco Masters Saç Düzleştirici Fırça Cevap, kullanımı çok basit olduğu ve kıvırcık, kontrolden çıkmış saçları dakikalar içinde evcilleştirmenizi sağladığı için cevaptır. Kuru saçta kullanıldığında, sadece fırçayı kökten uca kaydırarak saçı aynı anda açar ve düzleştirir. Düzleştirmeden önce saçınızı ayırmak veya taramak için saatler harcamak zorunda değilsiniz, bu nedenle zaman sıkıntısı çektiğinizde ideal bir araçtır. Eco Masters Saç Düzleştirici Fırçanın şaşırtıcı sonuçlarını ve kullanımının ne kadar kolay olduğunu görmek için aşağıdaki videoyu izleyin:

https://www.youtube.com/watch?v=W4KbcgmZxRk


Saçınızın kısa sürede harika görünmesini sağlamak için doğru saç ürünlerini ve şekillendirici güzellikleri kullanmak önemlidir. Birçok yenilikçi saç bakım ve şekillendirme ürünlerine şu adresten göz atabilirsiniz: www.leluna.co.uk.

Aceleniz olduğunda saçınızı nasıl şekillendirirsiniz?

AGB X

* Bu gönderi, Le Luna ile işbirliği içindedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu