Güzellik Kremleri

Genişlemiş gözenekler: Hayatı bizim için zorlaştıran gözeneklere karşı bir rutin mi?

Her hafta (veya neredeyse) sizi Instagram’daki hikayelerde sorularınızı yanıtlamaya davet ediyorum. Ancak bazen sorulan cevap, sadece hikayelerde cevaplamak için biraz kısa oluyor. Bu yüzden bunu postayla yapmanın oldukça iyi olacağını düşündüm. Özellikle kilo konularında…burası, gözenekler gibi!

Ahhh bu gözenek hikayelerini seviyorum. Belki ondan geri döndüğüm ve çok sıkı gözeneklerim olduğu için şanslı olduğum için (ya da benim de kuru cildim var, her şeye sahip olamazsın!)

Kısacası, bana çok yardımcı olan ürünler:

Paula’nın Seçimi BHA Losyonu. Durmadan bunun hakkında konuştuğumu hissediyorum, ama aynı zamanda süper etkili. İçinde Saliciqueleuy asit var… Salliciliccci asit… Salik asit… Salisilik asit! Kısacası BHA ne, sivilcelere, siyah noktalara, kusurlara karşı savaşmaya yardımcı olacak… Kısacası bomba gibi!

34 Euro’ya mal oluyor ve BURADA BİR MAĞAZA.

Ayrıca Paula’s Choice’da %10 Niasinamid güçlendirici. Kazanan bir takımı asla değiştirme. Paula harika, yani evde bir yelek olabilir.

İçinde, adından da anlaşılacağı gibi, gözenekler, küçük sivilce izleri, koyu lekeler ve yaşlanmanın ilk belirtileri üzerindeki etkisi ile bilinen Niasinamid bulunur. Açıkçası: birçok şey için fena değil.

48 Euro’ya mal oluyor ve BURADA BİR MAĞAZA.

“Gözeneklerimi temizlemek istiyorum” ailesinde, Ole Henriksen’in Soğuk Dalma Gözenek Maskesini istiyorum. Ölü derinizi soymak için AHA’lar ve BHA’lar içeren arındırıcı bir yüz maskesi ve oh oh oh losyonda zaten sahip olduğunuz BHA’ları bulacaksınız. Bu bir tesadüf değil mi? Numara. Sana hiçbir şey tavsiye etmiyorum, sonunda incelememde kesin bir mantık var!

Sebumu emen ve cildinizin güzel görünmesini sağlayan yeşil çay, deniz yosunu ve okaliptüs özü de vardır.

36 Euro’ya mal oluyor ve BURADA BİR MAĞAZA.

Böylece kategoriye geliyoruz: Henüz gözeneklerimi tedavi etmeyi başaramadım, ancak görülmemesini istiyorum. Ve orada: BIM >> Benefit’s POREfessional. Böylece sakinleşiriz, gözenekleri tedavi etmez, ancak görünümünü bulanıklaştırır ve maskeler. Bu makyaj! Ama cehennem gibi çalışıyor. Endişelenme, kesinlikle tıkanmıyor. Bolca uygulayabilirsin, gece makyajını çıkardığın sürece her şey yolunda.

38 Euro’ya mal oluyor ve BURADA ALIŞVERİŞ YAPILIYOR.

Ve son olarak, küçük külçemle bitireceğim. Sona koydum çünkü bu şey hala belirli bir miktar paraya mal oluyor ve bu hala üzerinde biraz düşünülmesi gereken bir satın alma. Ama hala. On gündür test ediyorum ve ben sadece… Vay canına! Bu AgeLoc Boost ve bu küçük cihaz, onunla ilişkili serumla birlikte kullanılıyor. İçeride, tüm yıldızların hidrasyonu ve… Niaciniamide var. Oh iyi! Paula’nın güçlendiricisindeki gibi… Evet… Bir kız olarak gerçekten fazla mantıklıyım. Prensip, serumu cihazla birlikte uygulamaktır; bu cihaz, aktif bileşenlerin cilde daha derine nüfuz etmesine izin veren bir ışık akımını yayan bir cihazdır ve cihaz olmadan yapılan diğer herhangi bir tedaviden daha fazladır.

Sonuç: Gerçek bir külçe olan serumun etkinliğini arttırır (bundan dolayı adı!). Bileşenler devrim niteliğinde değil, ama hepsi aynı şey için orada: ölümüne nemlendirme, küçük bir miktar peeling yapma ve cildin parlaklığını artırma.

Güzellik “gadget’larının” etkinliğine nadiren inanırım, sık sık sıkılırım çünkü yüzüme 2 dakikalık bakım yapmak açıkçası beni sinirlendiriyor… Şey, ilk defa bu kadar uzun süre dayanabildim, zevkle … Ben de sonuçlardan çok motive olduğumu düşünüyorum.

Yani size söylediğim gibi, bir hevesle satın aldığınız bir krem ​​değil, daha çok bir süre düşüneceğiniz bir satın alma. Ama buna değer.

Güzellik aracı + serum Magashop’umda 338€’ya mal oldu ve BURADA ALIŞVERİŞ YAPILABİLİR.

Ve genişlemiş gözeneklere karşı ürün önerilerim için bu kadar. Bu cevap biçimini beğendiyseniz bana bildirin. Değilse, daha fazlasını yapacağım! hehehe

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu