Saç Stilleri

Hada Labo Gokujyun SHA Temizleme Yağı [Review] | Nurul Shaida Vee Marissa

Merhaba arkadaşlar! Beyler şimdiye kadar nasıl dayanıyorsunuz? Yakında Hareket Kontrol Emrinin (MCO) üçüncü aşamasına giriyoruz, herkesin güvende ve iyi kalmasını umuyoruz. Bu yüzden bugün başka bir temizleme yağı incelemem var. Bunu oldukça popüler bir temizleme yağı biliyorum ama yine de gözden geçireceğim.

Süper Hyaluronik Asit (SHA) Temizleme Yağı

Sanırım artık herkes ünlü çift temizleme yöntemini biliyor, değil mi? Sadece güneş kremi sürseniz bile, yine de çift temizleme yöntemini – Yağ Temizleyici kullanarak ve gece cilt bakımı rutininizde normal Yüz Temizleyicinizi takip ederek yapmanızı öneririm. Temiz bir cilde sahip olduğunuzda ürünler daha iyi emilir ve gece boyunca cildinizin onarılmasına yardımcı olabilir.
4 çeşit güzellik yağı – cildi zengin bir şekilde besler ve her türlü makyajı nazikçe eriterek cildin temiz, dengeli ve nemli olmasını sağlar. Kir, aşırı yağ ve inatçı makyajı anında derinlemesine temizlemek ve nazikçe çıkarmak için yüksek saflıkta Zeytinyağı ile formüle edilmiştir.
2 çeşit Hyaluronik Asit ile. Cildin nem dengesini yoğun bir şekilde nemlendirmek ve korumak için Süper Hyaluronik Asit ile geliştirilmiştir, cilde yumuşak ve pürüzsüz bir his verir.
Kirlilik önleyici formül. Hayvan Testi Yok, Koku Yok, Renklendirici, Mineral Yağ Yok, Alkol Yok.
Suda çözünür, hoş olmayan yağlı bir his bırakmaz.
Cilt pH dengeli. Düşük tahriş. Hassas göz çevrenize ve kirpiklerinize nazik davranın. Suya dayanıklı maskara için bile yüksek temizleme kabiliyeti.

Zeytinyağı, Macadamia Yağı, Jojoba Yağı ve Kuşburnu Yağı.

Etilheksil Palmitate, Sorbeth-30 Tetraizostearat, Olea Europaea (Zeytin) Meyve Yağı, Su, PEG-20 Glycryl Triizotearat, Caprylyl Methicone, Dextrin Palmitate/Ethylhexanoate, Caprylic/Capric Trigliserit, Macadamia Ternifolia, Tetraerytarytae Yağı -Butil Hidroksihidrosinnamat, Benzotriazolil Dodesil P-Kresol, Hidroksipropiltrimonyum Hyaluronat, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Tohum Yağı, Rosa Canina Meyve Yağı, Moringa Oleifera Tohum Yağı, Sodyum Asetillenmiş Hyaluronat.
Paraben, Sülfat, Silikon ve Alkol içermez. Minimum Malzemelerle.
Yaklaşık 1-2 pompaya ihtiyaç vardır, tercihinize ve ihtiyacınıza bağlıdır. Genellikle sadece güneş kremi sürdüğümde 1 pompa ve makyaj yaparken 2 pompa kullanırım veya daha fazla makyajımın ne kadar kalın olduğuna bağlı.

Gece cilt bakımı rutininin ilk adımı olarak kullanın, kuru cilde masaj yapın, ardından emülsifiye etmek için su ekleyin, ardından durulamadan önce tekrar masaj yapın. Tercih ettiğiniz yüz temizleyiciyi takip edin.

Pompa ve tıpa ile sarı şeffaf-ish şişe. 58.90 RM için 200 ml (tarih itibariyle).
Fiyatı ucuz olmayabilir, ancak 200 ml’de geliyor, bu nedenle diğer yağ temizleyicilerle neredeyse aynı fiyata daha uzun sürecek.

Şişeyi seviyorum pompa ve tıpa içinde geliyor, çantamda yanlışlıkla pompalanmayacağı için seyahat etmesi daha kolay. Şişenin şeffaf olduğunu takdir ediyorum – kaç tane kaldığını kolayca görebilirsiniz. Çünkü genellikle şişe pompalama söz konusu olduğunda sorun, ürün gerçekten düşük olduğunda dengeyi pompalayamazsınız. Böylece, net/şeffaf olduğunda, ne kadar dökmek istediğinizi tahmin etmenin ne kadar kaldığını ve daha kolay olduğunu görebilirsiniz, bunun yerine her şeyi dökün ve boşa harcayın.

İnce, şeffaf şeffaf yağ.
Dokuyu seviyorum, cildimi çok fazla çekmeden masaj yapmak daha kolay. Herhangi bir yağ filmi veya kalıntısı da bırakmaz.
Parfüm içermediği için, güçlü yağ kokusu dahil hiçbir şey kokmaz.

Bu yağ temizleyiciyi çok seviyorum! Garip / hoş olmayan kokmuyor – hiç bir şey gibi kokmuyor, ince doku, masajı kolay ve makyajımı çok iyi bozuyor ve aynı zamanda iyi emülsiyon yapıyor. Bu ürünle ilgili hiçbir şikayetim yok. Yıkadıktan sonra yağ filmi kalmaz. Goku-Jyun’un (“süper nemlendirici” anlamına gelir) iddia ettiği gibi, cildimi sıkılaştırmıyor veya kurutmuyor ve cildimi hiç tahriş etmiyor (ki bu çok hassas bir cildim var ve kolayca kırmızıya dönüyor). Sadece göz çevresine yağ ile masaj yapınca gözlerim bulanıyordu ama yağ temizleyici için bu normal sanırım, merak etmeyin gözlerimi hiç tahriş etmiyor.

Bunu hem güneş koruyucularımı çıkarmak için hem de makyajımı çıkarmak için kullanıyorum. Her iki durum için de iyi çalıştı. Bu gönderide gördüğünüz gibi iki (2) farklı şişem var, biri (1) burada yerel eczaneden satın aldım (beyaz etiket – soldaki) ve diğeri (1) Japonya’dan (sarı etiketli – sağdaki), ben sık sık Japonya’ya giden kişisel bir müşteriden satın alındı. Farklı formülasyonu olduğunu duydum ama Japonca okuyamadığım için ayırt edemiyorum (üzgünüm arkadaşlar). Ama sana söyleyebileceğim şey, bence ikisi de gayet iyi çalışıyor. Hiç farklı hissetmedim. Her ikisi de aynı dokuya sahip ve aynı sonucu verdi.

Makyajı ne kadar iyi çıkardığına dair bazı örnekler:

Sadece Sıvı Mat Ruj küçük bir leke bıraktı, ama sorun değil, genellikle bu tür rujların çıkarılması gerçekten zor ve genellikle biraz lekeli. Sıvı rujumu genellikle Vazelin kullanarak çıkardığım ve ardından yağ temizleyici ile geçtiğim için hiç umurumda değil. Bana göre bu zaten yeterince iyi.

(Sanırım birçok insan zaten kan?)
Süper Hyaluronik Asit (SHA) Temizleme Yağı
Watson, Guardian vb. gibi herhangi bir eczanede mevcuttur.
Çevrimdışı ve Çevrimiçi mağazalar.
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim ve umarım bu size yardımcı olmuştur. Bunlar sadece benim kişisel görüşüm, deneyimlerim ve tercihlerimdir. Geri gelmeye devam edin, daha fazla inceleme ve ipucu geliyor. Herhangi bir ürün önerisi veya denememi istediğiniz herhangi bir ipucu için, bunu yapabilirsiniz, sadece yorumunuzu bırakın tamam mı?
*Feragatname: Bu blogdaki herhangi bir ürün incelemesi kendi paramla satın alınır ve aksi belirtilmediği sürece herhangi bir sponsorluk veya ücretli inceleme yapılmaz. Sadece bu maddelerle ilgili kendi deneyimim ve görüşüm.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu