Güzellik Sırları

Hot Lover: kesinlikle çılgın ısıtma seks oyuncağı!

Pekala, işte yine bir gezintiye çıkıyoruz! Seks oyuncakları hakkında konuşacağız. Titreşimli seks oyuncaklarını biliyor musun? Klitorisi emenleri biliyorsun… Ama henüz bilmediğin şey seks oyuncakları… Ateşli!

Evet, görünüşe göre, bu 2022’nin büyük yeniliği: ısınan bir seks oyuncağı. Bu, Satisfyer’s Hot Lover’ın durumudur.

Peki neden sıcak? Markaya göre, ısınması onu daha “gerçekçi” hale getiriyor ve cihazı kullanırken samimi esenliği artırıyor. 39 dereceye kadar ısıtır ve 12 farklı titreşim şekli sunar. İndüksiyon prizi ile USB ile şarj edilir ve tamamen su geçirmezdir (evet, duşta kullanabilirsiniz).

Teknik detaylar için bu kadar.

Şimdi, itiraf etmeliyim ki eğer size anlatıyorsam, bu seks oyuncağını gerçekten sevdiğim içindir. Ama en çok sevdiğim yanı ısıtması değil. Numara. En çok sevdiğim şey, kesinlikle mükemmel profillemesiydi. Şey, yakınlığımın bir dökümünden yapılmış gibi hissediyorum. Bu biraz kafa karıştırıcı ama aynı zamanda… Şey, gerçekten güzel!

Genellikle, her zaman çok kısa ya da çok uzun olduğu hissine kapılırım. klitoral uyarıcı G noktası uyarıcısı vajinamdayken gerçekten doğru yere oturmuyor. Ve işte… İlk kez bir seks oyuncağıyla bu kadar rahat hissediyorum! Ve sadece bunun için, VAY diyorum! Ve teşekkür ederim !

Ardından, ısıtmalı taraf. Aslında başlangıçta gerçekten çok sıcak olduğunu buldum. Dikkat et, kendimi hiç yakmadım. Biz ondan uzağız. Ama bir insan parçasına kıyasla (evet bir penis ne), hala biraz daha sıcak.

Daha sonra, bu sıcaklık hissini hala sevdim, çünkü seks oyuncağın içine girdiğinde çoğu zaman bir soğukluk ve… eh, en önemli şey olmayan yabancı bir şey olduğu doğru. dünyada. Gyceno’nun gezegendeki en heyecan verici şey olmaktan uzak bir spekulum yanı var. Oysa orada, bu duyguya hiç sahip değiliz… Ve açıkçası fena değil.

Kısacası anlamış olacaksınız: Satisfyer’s Hot Lover’ı çok beğendim ve size de gözünüz kapalı tavsiye ediyorum.

Ah evet ve ayrıca programlar yapmak için bir uygulamayla çalışmasını sağlayan bir komut var. İyi insan, çok fazla teknoloji teknolojiyi öldürür. O zaman telefonumu çıkarmak istemiyorum. Bu yüzden, sap üzerindeki düğmelerle titreşimleri değiştirmenin eski moda yolunu tuttum ve çok, çok iyi gitti! 10/10 koydum (eh evet!)

Fiyatı: 49,99 €. BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

Ayrıca okuyun:

Puissant’tan Sex Toy Coco: güzel, ama tamamen ikna olmadım…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu