Güzellik Sırları

İndirimlerin son günleri: Bunlardan yararlanmak için önerilerim!

Eğer siz de benim gibi indirimler sırasında insanların size dükkandan aldıkları boktan şeyleri satmaya çalıştığı izlenimine kapılıyorsanız, bazen bizim de hata yaptığımızı göreceksiniz! Sadece makyajınıza düşmeyi bekleyen gerçek küçük külçeler var.

Hangi ürünü cezbedeceğinizden emin değilseniz, kılavuzu izleyin! Söz veriyorum, bunlar sadece buna değer şeyler! Ve bu sefer… Maliyeti de! Ah, imla şakası, eski Terminale L takdir edecek.

Hadi gidelim!

Evet, başımı resme koydum ama görülecek bir şey yok! Yani sermaye bilgisi: satışlar 8 Şubat’ta sona eriyor. Yani bu fiyatlar şu tarihe kadar geçerlidir… Evet… Anladınız! 8 Şubat Yani bu gönderiyi 9’unda görürseniz, artık azalmayı garanti etmiyorum. Ben değilim, Sephora.

Merhaba Natasha Denona’nın Circo Loco paleti! 126€ yerine 88,20€. Evet, hala bir miktar, ama daha küçük bir miktar! BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

Arkadaşımız Huda Beauty’den Mercury Retrograde paleti. Bir zorunluluk. Aslında bununla ilgili bir video çekmiştim. Sana ne kadar değerli olduğunu söylemek için! Gözden kaçmış olabilir diye tekrar aşağıya koyuyorum.

Huda Beauty’den Mercury Retrograde paleti, 68 € yerine 47,60 €. BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

Arkadaşımız Rihanna’nın Eaze Drop fondöteni! Aynen, videosunu çektim! Hayır, ama kız her şeyi test etti, bu mümkün değil.

Fenty Beauty’den Eaze Drop 29,90€ yerine 20,93€. BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

KVD Beauty’den Planet Fanatic paleti, videosunu çektiğimi sanmıyorum ama bende var ve onu tatile götürdüm ve düştüğünde bir gölge kırıldı… İğrenç çünkü bu paleti seviyorum. 46€ yerine 32.20€’da. BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

Rouge Dior Ultra Rouge, çünkü her zaman gerçekten seksi bir kırmızıya ihtiyacımız var. 41 € yerine 28,70 €. BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

Dallas Benefit’ten… Bir klasikteyiz ha. 38€ yerine 26,60€. BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

Milk Make-up Kush kaş jeli, bu ürünün sahibi olduğumu ve çok memnun kaldığımı iyi biliyorum. Yani evet, tavsiye ederim. 21 € yerine 14,70 €. BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

Ve indirimler sırasında son dakikada alışveriş yapmak için yoğun makyaj ürünleri seçimim için bu kadar. Sana sadece kesin değerler verdim. Eğer sevmiyorsan… Şey, biraz zorsun hihhihi.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button