Güzellik Sırları

Kolay dumanlı: süper basit bir teknikle tokatlayan bir dumanlı!

Kendinize biftek gönderen ama becerileriniz sınırlı görünen bir dumanlı yapmak ister misiniz? Hayır! Bir kiş olarak bile harika makyaj yapabilirsiniz. Sadece nasıl yapılacağını bil!

İşte makyaj CAP’inizi geçmek zorunda kalmadan dumanlı, kolay bir bizzy için tekniğim.

Çok koyu ve ağır bir şey olmasın diye sedefli mavimsi tonlarda füme bir renk tercih ettim. Bakışlarımı karalamak istiyorum ama gotik bir hezeyan içinde değilim. Eğer öyleysen, payetleri kapat. Dumanlılarda olmazsa olmaz: siyah sürme ve 3 renk, bir koyu, bir açık ve bir orta. Renk uyumu için seçim sizin. Ancak bazen birlikte gerçekten iyi çalışan imkansız şeyler vardır.

İlk adım, hareketli göz kapağına siyah bir sürme kalem uygulamaktır, eğer iyi konmamışsa daha da iyidir. Kenar tamamen pürüzsüz olmamalı, biraz “taralı” olmalıdır. Ardından kenarları bir fırça ile düzeltin.

Daha sonra en koyu rengim olan sürmenin üzerine hafifçe vurarak sürüyorum. Aynı, iyice solmamışsa, önemli değil, daha sonra geri döneceğiz. Daha sonra temiz bir fırça ile kaş altına açık rengi sürüyorum ve koyu gölgenin başlangıcına gidiyorum. Bu sınırda duruyorum. Daha sonra bir kırışık fırçasıyla, koyu ile aydınlığın tam birleşme noktasına yerleştirdiğim orta rengi alıp güzel bir gradyan oluşturmak için birkaç geçiş yapıyorum.

Tenimizi gözlerden sonra yapıyoruz, bolca maskara sürüyoruz. Ve bu iyi. İsteğe bağlı: aşırı yoğun bir görünüm için mukoza zarına siyah sürme uygulayın. Veya aydınlatmak için açık pembe sürme. Beyaz biraz şiddetlidir.

Bu duman için kullanılan ürünler:

– Pat McGrath’ten PermaGel Ultra Glide Göz Kalemi: BURADA ALIŞVERİŞ
– Pat McGrath’tan Celestial Odyssey Paleti: BURADA ALIŞVERİŞ
– KVD Beauty’den Good Apple vakfı: BURADAN ALIŞVERİŞ
– MORPHE’den Hide & Peek kapatıcı: BURADAN ALIŞVERİŞ
– KVD Beauty gevşek pudra: BURADA ALIŞVERİŞ
– Huda Beauty Sağlıklı Şeftali Parlak Allık: BURADAN ALIŞVERİŞ
– Clarins’ten Maskara Supra Lift & Curl: BURADAN ALIŞVERİŞ

Ve işte gidiyorsun! Geriye kalan tek şey gizemli bir bakış atmak ve işiniz bitti!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu