Güzellik Sırları

Kollajen kürü: Yeni bir kürü deniyorum ve ona büyük umutlar besliyorum!

Beni ağlarda takip ediyorsanız, yeni bir kolajen tedavisine tamamen bağlı olduğumu görmüş olmalısınız. Peki nasıl, neden? Ne yapar ve neden kıçımdayım? Hepsini sana açıklayacağım!

Küçük not: İlgilenenlere aşağıda bu bilgileri iletmeleri için e-posta adreslerini göndermelerini teklif etmiştim. Ve e-postamı yazarken kendi kendime “hey, ama beni instadan takip etmeyenlere bir blog yazısı olabilir… Yani ikisine birden sahip olacaklar için, fazlalık için kusura bakmayın! Yapıyorum” dedim. ve aynı zamanda düşünüyorum hehe.

neden kollajen kürleri şu sıralar popüler mi Vücudumuzda doğal olarak kolajen bulunduğundan, cildi dolgun, taze ve parlak yapan şey budur ve 20 ila 25 yaşları arasında bunun %1 ila 1,5’ini kaybetmeye başlarız. Bilginize, cilt %70 kolajenden oluşur, yani tarihteki ilk organdır. Bu nedenle eski erik yönü, vb. Ve tabii ki kolajen kaybını hızlandıran şey güneş, stres, sigara, kirlilik… Ve biraz da genetik.

Bunun üstesinden gelmek için dışarıdan kolajen eklenebilir. Problem: Molekül büyük olduğu için deriye girmiyor. Nüfuz etmesi için onu kırmanız gerekir, ancak çok az krem ​​bunu yapar (örneğin, bunu yapan Resulttime vardır). Sonrası zaten havalı, şu an daha pürüzsüz ve dolgun bir görünüm veriyor ama çok uzun sürmüyor.

Pek çok marka, bu sorunun üstesinden gelebilmek için sindirilebilir kolajen kürlerini piyasaya sürüyor. Orada birkaç kolajen var: deniz ve sığır. Temel olarak deniz, kolajen tip 2, sığır, kolajen tip 1 ve biraz da 3. 1 ve 3 cilt üzerinde küresel olarak hareket eder. 2 daha çok eklemlerde (artritten ve tüm zevklerinden kaçınmak için).

Ancak tüm kolajenler eşit yaratılmamıştır. Tip 1 kollajen hidrolize olmazsa, partikül çok büyüktür ve bu nedenle litrelerce içebilirsiniz, vücudunuzdan “yapışmadan” geçecektir. Bu yüzden biraz iyi ama uzun vadede faiz yok. Ve tek başına kolajen harikadır, ancak tedavi formülü aynı zamanda vücutta asimile edilmesini sağlayacak küçük kollara da ihtiyaç duyar. Yani, sonuçta her şey oldukça karmaşık!

Gördüğünüz gibi birkaç tedavi denedim. Pazar lideri olan ve doku olarak pek hoş bulmadığım Vital Proteinler. Tadı yok… Ben sığır kollajen versiyonuna ve deniz kollajen versiyonuna sahibim. Deniz kollajeni, çılgın bir kokusu yok. Onu içemem. Sığır iyidir ama dokuda… Çok kolay karışmaz.

Mutlak kollajeni test ettim. Formül fena değil, kolajen çubuğun %80’ini temsil ediyor, iyi dayanıyor. Öte yandan, deniz kolajenidir ve tadı… Çok serttir. Mesela… Gerçekten.

Bu yüzden bu yeni tedaviye büyük bir umutla başlıyorum, çünkü birkaç avantajı bir araya getiriyor: hidrolize sığır kollajeni var (böylece yapışması iyi), lutein var, harika, kendini düzeltmesine yardımcı olacak küçük kollar var. , ve büyük, büyük, büyük avantaj: portakal tadı çok iyi ve doku çok hoş. Biraz multivitamin takviyesi içmek gibi. Başlangıç ​​için çok iyi bir sürpriz. İkinci günümdeyim, bu yüzden açıkçası hemen bir mucize yok, ancak temel bilgiler (tat ve doku) hakkında verebileceğim ilk geri bildirimde ikna oldum. Ve artısı: Büyük kavanozlarda değil, ayrı çubuklardadır = aktif maddeleri havadan, ışıktan ve bakterilerden korur ve her seferinde doğru dozu alacağınızdan emin olabilirsiniz. Yani… Bu tedavi için büyük umutlarım var!

Hızlı modda küçük sunum için çok fazla!

Tedavinin Haziran ayında çıktığında ilginizi çekebileceğini düşünüyorsanız bu link üzerinden hesap oluşturmaktan çekinmeyin: https://nskn.co/Pv6dXkPanik yapmayın, SIFIR satın alma zorunluluğu var, sizi hiçbir şeye bağlamaz (sadece ben sizin vaftiz annenizim ve indirimlerimden sizi faydalandırabilirim!). Kayıt yaptıracak 30 kişiye 1 ila 2 çubuk vereceğim ki Mayıs ayı boyunca ön izlemede kürü deneyebilsinler. Gratos, bu bir hediye, ikram eden benim! Sadece: size stick.s’yi gönderebilmem için gerçek adınızı ve posta adresinizi girmeyi unutmayın! Ayrıca balkonumdan atmayı ve bir baykuşun onu yakalamasını ve doğruca oturma odanıza getirmesini de deneyebilirim, ama buna biraz daha az inanıyorum uh uh uh.

Pharmanex kolajen tedavisinin geri kalan maceralarında çok yakında görüşmek üzere!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu