Saç Stilleri

Koşuşturan Sabahlar ve Hareket Halinde Yoğun Günler İçin 10 Güzellik İpucu


Hepimiz elimizden gelenin en iyisini yapmayı severiz, ancak her sabah kendimizi mükemmelleştirmek için her zaman saatimiz olmaz. Bu, güzellik rutinlerimizin tamamen dağılması gerektiği anlamına gelmez. Bu gönderi için, ne kadar zaman harcarsanız harcayın kusursuz görünmenizi sağlayacak on şık güzellik ipucunu sizinle paylaşacağımı düşündüm. Sahip olmak hazırlanırken yedek.

Hareket halindeyken aceleyle geçen yoğun günlerde hazırlanmak için 10 güzellik tüyosu

Temizlerken Kendinize Mini Yüz Masajı Yapın

Hepimiz ara sıra kendimize profesyonel bir yüz bakımı yaptırmaktan zevk alsak da, bir spa veya salonu düzenli olarak ziyaret etmek için her zaman zamanımız veya paramız olmuyor. Bunun yerine, kendinize evde düzenli olarak yüz masajı yapmayı deneyin. Sadece birkaç dakikanızı masaj yaparak geçirseniz bile favori Sabah duşunuz sırasında cildinize temizleyiciyi bırakırsanız, günlük bir alışkanlık haline gelirse cildinizin ne kadar tonlu göründüğü ve hissettirdiği konusunda büyük bir fark yaratacaktır. Bu Kore güzellik hilesi Dolaşımı iyileştirir ve sağlıklı kan akışını destekler, yüz derisini ve kaslarını sıkılaştırır ve dolgunlaştırır.

İşleri basit tutun

Bazılarımızın banyo dolaplarında saklanmış anıtsal bir ürün zulası var, ben de dahil! Ancak, hareket halindeyken veya aceleniz varsa, işleri fazla karmaşık hale getirmeyin. Daha az ürün kullanmayı hedefleyin, ancak zamandan, enerjiden ve çok fazla seçeneğin altında ezilme zahmetinden tasarruf etmek için maksimum etkiye sahip olduğunu bildiğiniz güvenilir formülleri tercih edin. Bazen, ne kadar çok yaparsanız, o kadar iyi görünebileceğinizi hissedebilirsiniz. Ancak basit ama etkili bir cilt bakım rutini uygulamak cildin en iyi şekilde görünmesine yardımcı olmak için harikalar yaratır. Geri dönebileceğiniz ve zamanınız kısıtlı olduğunda düşünmenize bile gerek olmayan güvenilir bir temizleme ve nemlendirme rutinine sahip olmak çok büyük bir yardımdır. Bazı markalar, rutininizi yönetilebilir tutmanıza yardımcı olmak için eksiksiz cilt bakım sistemleri bile geliştirmiştir. proaktif.

Az ama öz

Cildimizi sağlıklı, parlak ve kırışıksız tutmak için nemlendirmek. Ancak, her uygulama sırasında birden fazla nemlendirici katmanı, büyük miktarda göz kremi veya bol miktarda serum kaplaması kullanmak zorunda değiliz. Cildin ürünleri tamamen emmesi zaman alır ve makyaj rutininize başlamadan önce cildinize tüm bu güzellikleri içmesi için bir şans vermeniz gerekir. Aceleniz olduğunda, sonsuza kadar nüfuz eden kalın, boğucu krem ​​katmanları kullanmak yerine, hızla emilen hafif nem katmanları oluşturmayı düşünün. Yüz spreyleri ile cilde ekstra nemlendirme ekleyin. sis veya öz, bunlar çabuk kurur ve bir sonraki adıma daha hızlı geçmenizi sağlar.

Hızlı uygulama için yüz ürünlerinizi kokteylleyin

Bazen, hazırlanırken her zamanki yirmi adımlık rutininizi takip etmek bir zorunluluktur. Zaman sıkıntısı çekiyorsanız, yüz ürünlerinizi özelleştirilmiş bir karışımla karıştırarak ve ardından karışımı beş farklı aşama yerine tek seferde uygulayarak cilt bakım rutininizi yarıya indirebilirsiniz. Nemlendiricinizi, güneş koruyucunuzu ve fondöteninizi tek bir üründe birleştirerek, esasen kendi özel renkli nemlendiricinizi yaratmış olursunuz.

Hareket halindeyken aceleyle geçen yoğun günlerde hazırlanmak için 10 güzellik tüyosu

Makyajınızı en aza indirin

Herhangi bir makyaj sever, makyaj yapmanın bir sanat formu olduğunu bilir, ancak tüm başyapıtların yaratılması uzun zaman almak zorunda değildir. En önemli özelliklerinizi belirlemeye odaklanın ve özellikle yorgunsanız zinde ve zinde görünmenize yardımcı olacak ürünler kullanın. Şahsen, aydınlatıcı bir kapatıcı dokunuşu eklemeyi, kaşlarımı yumuşak bir şekilde doldurmayı ve kirpikleri rimel sürmeyi seçeceğim. Hızlı, gösterişli bir bitiş için, herhangi bir temel makyaj görünümünü saniyeler içinde bir araya getirebilecek güçlü bir renk patlaması için kırmızı ruj sürmeyi deneyin.

İleriyi düşün

Her zaman meşgulseniz, muhtemelen on dakika içinde veya işe gidip gelirken hazırlanmak zorunda kalmaya alışmışsınızdır. Bu nedenle, düzenli olarak yetersiz kalıyorsanız, akşamları boş bir dakikanız olduğunda biraz güzellik hazırlığı yapmayı deneyin. Kaşlarınızı renklendirmek, kaşlarınızı doldurmayı tamamen atlamanıza izin verebilir. Gece nemlendiricinize bir damla bronzlaşmayı karıştırmak size ekstra bir renk tonu bırakacaktır, bu da fondöten kullanmanız gerekmeyebileceği anlamına gelir. Kaydedilen her ekstra dakika önemlidir!

Bir güzellik rutinini bitirmeye odaklanın

Güzellik rutininizin ne kadar hızlı olduğunu düşünürseniz düşünün, geç kalmamak için onu daha da azaltmanız gereken zamanlar olacaktır. Bu durumlarda, her şeyi yarım bitirmek yerine, tamamen bitirmek için rutininizin bir yönüne bağlı kalmalısınız. Cilt bakımı mı, makyaj mı yoksa saç mı olacak? Şahsen, her zaman cildime giderdim, tenime bir parlaklık ve renkli bir serum veya nemlendirici gibi bir renk tonu veren hibrit ürünlere ulaşırdım. Ardından, saçımı şık bir at kuyruğu yapıp çantamı daha sonra, ne zaman tokatlama şansım olursa kullanmak üzere makyaj malzemeleriyle dolduracağım.

Öğle saatlerinde güneşten kaçının ve asla güneş kremini atla

D vitamini sağlığımız için son derece önemliyken ve hepimiz havalar sıcakken güneş ışınlarının tadını çıkarmayı severiz, ancak güneş hasarı cildimizde hasara yol açarak bizi güneş lekeleri, kırışıklıklar ve potansiyel olarak tehlikeli cilt kanserleri ile karşı karşıya bırakır. Güneşten tamamen kaçınmanız gerekmez, ancak güvende olmak için, ne kadar aceleniz olursa olsun, cildinizi korumak için her zaman bol miktarda güneş kremi uygulayın. Sabahları güneş ışığı dozunuzu alın. ve akşam, ideal olarak alacakaranlıkta veya şafakta ve öğlen saatlerinde veya en sıcak saatlerde, öğleden sonra 1-4 arası güneş en tepedeyken ısıdan kaçının. Güneşte güvende kalmak, cildinizin daha uzun süre en iyi şekilde görüneceği anlamına gelir.

İyi ye

Bu tam olarak hızlı bir çözüm değildir, ancak örtmek istemediğiniz türden bir cilde sahip olmanıza yardımcı olarak hazırlanmanız için gereken süreyi azaltacak uzun vadeli bir çözümdür. Kırılmaları, hızlandırılmış kolajen kaybını ve erken yaşlanmayı önlemek için şekerleri, tuzları ve dehidre edici yiyecekleri diyetinizden mümkün olduğunca çıkarın. Parlak bir cilt ve sulu görünen bir cilt elde etmeye yardımcı olmak için, daha yağlı balık, fındık ve tohum yiyerek omega açısından zengin gıda alımınızı artırmayı deneyin. Protein alımını artırmak, cildin kendini daha çabuk onarmasına da yardımcı olur, bu da herhangi bir çatlak veya yara izi varsa harikadır.

Bolca su iç

Son olarak, hepimizin defalarca duyduğu bir güzellik ipucundan bahsetmek önemlidir – daha fazla su için. Gülünç derecede basit gelebilir, ancak gün boyunca hidrasyon seviyemizi yüksek tutmayı unutmak çok kolay. Birçoğumuz sürekli olarak susuz kalıyoruz ve cildimiz, ince çizgiler, kırışıklıklar ve lekeler ile birlikte başlıca eşantiyonlar olan belirtileri gösteriyor. Cildinizin temiz, taze ve dolgun kalmasına yardımcı olmak için iki tane içmeyi hedefleyin. litre Günde su ve büyük bir fark görmelisiniz. Ayrıca, on kat daha enerjik hissedeceksiniz, bu yüzden sabahın erken saatleri o kadar korkunç hissetmeyebilir.Hazırlanmak için aceleniz varken güzellik rutinlerinizi azaltmak için ne gibi ipuçlarınız var?

AGB X


Bu yazı Yüz Akne ile mümkün oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu