Makyaj

L’Oreal Glam Bronze Cushion De Soleil Fresh Glow Bronzlaştırıcı İnceleme + Renk Örneği

Yastık kozmetikleri, Birleşik Krallık’ta ilk popüler olduklarından beri güzellik dünyasında hala dalgalar yaratıyor. Pratik olarak her marka, yastıklı fondöten konusundaki görüşlerini yayınladı ve birkaçı allık ve vurgu versiyonlarıyla flört etti. Ancak, yastık bronzlaştırıcılar hala biraz daha az yaygındır. Yıllardır teknemde yüzen tek krem ​​bronzlaştırıcı, Chanel Soleil Tan De Chanel Bronzlaştırıcı Baz. Muhteşem, ama kesinlikle ucuz değil. Yani, ne zaman L’Oreal Glam Bronze Cushion De Soleil Fresh Glow Bronzlaştırıcı serbest bırakıldı, kutsal kase formülümle nasıl karşılaştırıldığını görmek ilgimi çekti.

Makyajıma daha nemli bir görünüm vermek için tüm yıl boyunca krem ​​ürünleri kullanmayı seviyorum ve krem/sıvı bronzlaştırıcılar da farklı değil. Güneşte parlayan o ışıltılı görünümü istediğiniz yaz için idealdirler, ancak cildin biraz renk artışına ihtiyaç duyduğu ve alabileceği her bir parça ekstra hidrasyona ihtiyaç duyduğu kış aylarında da kullanmak için mükemmeldirler. . İlk piyasaya sürüldüklerinden beri bu L’Oreal bronzlaştırıcı minderlerin üçünden geçtim ve şimdi dördüncüsüne geldiğimde, bu bronzlaştırıcıya ne kadar takıntılı olduğumu fark ettim.

loreal glam bronz yastık de soleil taze parıltılı bronzlaştırıcı inceleme örneği

Tutarlılık açısından, L’Oreal Glam Bronze Cushion De Soleil Fresh Glow Bronzlaştırıcı Chanel’in daha sıkı ve jel benzeri olan Bronzlaştırıcı Tabanından farklı olarak çok kremsi bir formüle ve hafif bir dokuya sahiptir. Tam olarak kompaktın dediği gibi, uygulamada taze ve nemlendirici hissediyor. Hiçbir şekilde kalın, yapışkan veya ağır değildir ve cildinizde oturduğunu hiç hissetmezsiniz. Bronzlaştırıcı cilde yerleştikten sonra tamamen kurumaz. Üstüne pudra sürmekten kaçınırsanız, gün geçtikçe aşırı parlak görünmeden nemli kalmaya devam eder. Krem-toz formülü değil, orası kesin.

Çok pürüzsüz olduğu için Fresh Glow Bronzer çok kolay karışır. Dürüst olmam gerekirse sünger aplikatörünün pantolon olmasını bekliyordum ama aslında bu bronzlaştırıcı ile kullanmayı seviyorum. Tek gereken süngerin birkaç dokunuşu ve cilde sorunsuz bir şekilde erir. Daha yumuşak bir bitiş istiyorsam ürünü ya parmaklarımla biraz daha fazla işleyeceğim ya da bir fırça ile parlatacağım. Dışarıdaysam veya gerçekten acelem varsa, süngeri tek başına kullanmak hayat kurtarıcıdır. Nasıl uygularsam uygulaayım, bronzlaştırıcı ciltle zahmetsizce karışır ve düzensiz bir sonuç verir. Katmanlar eklerken topaklanmadan veya cakey görünmeden de gerçekten iyi bir şekilde kurulur. Baz makyajımın da altta hareket etmesine neden olmuyor.

l'oreal glam bronz yastık de soleil taze ışıltılı bronzlaştırıcı inceleme örneği

Fondöten gibi kapatıcılık yapmasa da bronzer cilt tonunu eşitler ve ciltte yumuşak odaklı bulanık bir etki yaratır. Çok pürüzsüz ve bu nedenle, tam bir fondöten uygulamasına gerek kalmadan rahat günlerde tek başıma giyiyorum. Bir günümü ayak işleri yaparak geçiriyorsam ya da spor salonuna gidiyorsam ve tam bir zombi gibi görünmek istemiyorsam, onu biraz cilt toplama olarak kullanacağım. Süper hızlı ve tamamen doğal görünmekle birlikte hayaletimsi kış görünümüme biraz sağlıklı bir renk veriyor.

En önemlisi, bronzlaştırıcının rengi çok hoş ve hafif ila orta ten tonları için gerçekten iyi çalışıyor. Ancak, sadece bir gölge mevcut. L’Oreal iddia ediyor Glam Bronze Cushion De Soleil Fresh Glow Bronzlaştırıcı tüm cilt tonlarına uyan evrensel bir tonu var, ancak daha koyu tenli herkes için ne kadar iyi çalışacağından emin değilim. Daha açık tenli birçok insanın Chanel Bronzlaştırıcı Tabanı turuncu tarafa yaslanmak için bulduğunu biliyorum, ancak L’Oreal’ın yastığının rengi bronz ton ile doğal zeytin rengi arasındaki mükemmel dengeyi buluyor. Başlangıçta oldukça yoğun ve çamurlu görünebilir, ancak sizi temin ederim ki muhteşem bir sıcaklık banyosuna karışır. Şiddetli bir şey yok, sadece ince, sağlıklı bir parıltı. Tabii ki, istediğiniz renk seviyesini elde etmek için istediğiniz kadar az veya çok uygulayabilirsiniz.

l'oreal glam bronz yastık de soleil taze ışıltılı bronzlaştırıcı inceleme örneği
l'oreal glam bronz yastık de soleil taze ışıltılı bronzlaştırıcı renk örneği

14.99 £ ‘da, bu bronzlaştırıcı kesinlikle cadde güzellik yelpazesinin daha pahalı ucuna doğru sürünüyor. Ancak, L’Oreal genellikle daha pahalı eczane markalarından biridir, bu yüzden bu gerçekten şaşırtıcı değil. Adil olmak gerekirse, formül o kadar güzel ki bence buna değer ve kesinlikle oradaki bazı üst düzey krem ​​bronzlaştırıcı seçeneklerinden çok daha ucuz. rağmen L’Oreal Glam Bronze Cushion De Soleil Fresh Glow Bronzlaştırıcı Bir saksı Chanel Soleil Tan De Chanel kadar uzun sürmeyebilir, kesinlikle düşündüğümden çok daha uzun sürüyor, sünger düzenli kullanıldığında birkaç ay boyunca ürüne doygun kalıyor. Süngerin kurumasını önlemek için kapağı düzgün kapattığınızdan emin olmanız yeterlidir!

L’Oreal Glam Bronze Cushion De Soleil Fresh Glow Bronzer’ı denediniz mi?

AGB X

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu