Kişisel Bakım

Milani En Çok Aranan Kirpikler Cömert Kaldırma ve Kıvrılma Maskara

Most Wanted Lashes, Milani’nin denediğim ilk maskarası ve kağıt üzerinde ihtiyaçlarım için mükemmel görünüyor, çünkü “%100 insan anında kıvrıldı” ve “%97’si anında asansör gördü” gibi bazı cesur iddialarla övünüyor. Benim gibi kirpikleri kıvırmakla ilgili bir sorunu olan biri için ilgi çekici geliyor, ancak o kadar çok düzenli formül denedim ki, şirketlerin gerçekten abarttığını ve hepsini bir tuz tanesi ile aldığını biliyorum. Bu maskara ne kadar güzel olursa olsun, normal formüllerin su geçirmez olanlar kadar iyi yapamayacağını bir kez daha kanıtladı.

Dediğim gibi bu kirpiklerimi iyi kaldırmıyor veya tutmuyor, ama en kötüsü değil çünkü formül hafif ve oldukça kuru, bu yüzden fırçada fazla ürün yok. Bu, hızlı, çok hacimli bir etki için kullanacağınız bir formül olmadığı, ancak daha fazla kontrole sahip olduğunuz bir formül olduğu anlamına gelir. Etkisi açısından denediğim en güzel maskaralardan biri çünkü çok tanımlayıcı, harika bir çoğalma etkisi var ve bir çok formül gibi kirpiklerimi dağınık göstermiyor. Bana çok sevdiğim nadir formüllerden biri olan Max Factor 2000 Kalori’yi hatırlatıyor. Kuru formül, kıvrılma ve kaldırma etkisinin benimkinden daha az inatçı kirpiklerde işe yarayacağı anlamına gelebilir.

Formül kirpiklerimde iyi kalıyor, parçalanmıyor veya dağılmıyor ama göz çevrem kuru ve yağlı göz kapaklarım yok.

Milani burada DM’de satılıyor, burada bu maskara 12,99 €

Kıvırma ve kaldırma konusundaki cesur iddiaları kirpiklerim için doğru çıkmasa da yarattığı etkiyi seviyorum. Yoğun, dağınık bir formül değil ve sevdiğim maskara türü bu çünkü kirpiklerin güzel bir şekilde tanımlandığından ve havalandırıldığından emin olarak yavaş yavaş oluşturabiliyorum, ancak hızlı büyük kirpikler yaratan maskaralardan hoşlananlar için bunaltıcı olabilir. Zamanla kalınlaştı ve biraz daha fazla hacim oluşturmaya başladı, ancak yine de oluşturulması gerekiyor.

İyi günler!

*PR ürünü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu