Kişisel Bakım

Milani Kalın Renk Açıklaması Mat Ruj

Yıllar önce aldığım altın bir ambalajda olan iki Color Statement mat rujum var ve onları geçmişte birkaç favori gönderide öne çıkardım (şimdi oldukça eski oldukları için kullanmayı bıraktım). Bu Cesur olanların lansmanı beni geçti ve bu hattın da var olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. İki formül arasında pek bir fark gördüğümü sanmıyorum, bu da ikisinin de harika olduğu anlamına geliyor.

Formül ve bitiş: My Color Statement Matte rujlarım eski olduğu için artık daha kuru ama yeni oldukları zamanları doğru hatırlıyorsam bu iki formül birbirine çok benziyor. Mat olmasına rağmen dudaklarda kolayca kayan, hafif hissettiren ve hemen kurumayan bir formül. Color Statement’ı ilk denediğimde, bu tür bir formül benim için gerçekten yeni bir şeydi, ama artık çoğu mat ruj böyle veya daha iyi. Güzel bir kadifemsi bitişe sahip, bu yüzden likit rujlar gibi tam mat değil, mat olarak tanımlanan klasik rujlarda yaygın olan tip. Pigmentasyon iyidir ve bir kaydırma tam opaktır. Dudaklarda pürüzsüz görünüyor ve bana kuru hissetmiyor.

Gölge: 01 I am Fabulous, “normal” bir miktarda uyguladığımda zevkime göre oldukça derin görünen orta pembe-leylak rengi bir gölge, bu yüzden bunu bir dudağa uygulamayı ve güzel bir doğal pembe dudak görünümü için dudaklarımı birbirine bastırmayı tercih ediyorum. . 17 renk var ve burada 6 tane var.

Ambalajlama: Plastik olmasına rağmen Color Statement orijinal altın ambalajını seviyorum, ancak bu siyah olan özel bir şey görünmüyor. Ama amacına hizmet ediyor ve üstte şeffaf bir penceresi var.

Milani, bu rujların fiyatının 11,99 € olduğu DM’de satılmaktadır. Uluslararası okuyucular için Milani’nin web sitesi, Beauty Bay’in yaptığı gibi uluslararası olarak gönderiliyor.

Mat bir bitişi sevenler için yüksek kaliteli güzel bir ruj, ancak rekabet güçlü ve şimdiye kadar böyle bir formül gerçekten göze çarpmıyor. Belirli bir gölgeyi seviyorsanız buna değer.

İyi günler!

*PR ürünü

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button