Kişisel Bakım

MILANI Renk İfadesi Lipliner – Mateja’s Beauty Blog

Çevrimiçi geri bildirimlere dayanarak, bu formül yüksek puan aldı ve denedikten sonra nedenini anlayabiliyorum. Bu gölge bana gönderildi, bu yüzden seçemedim ve bu benim rengim değil, ama sanırım birkaç yıl önce 09 Spice’ın en popüler olduğunu duydum – muhtemelen orta ten tonuna sahip veya en azından birkaç tonu olan insanlar arasında benimkinden daha derin

formül: Bu, zengin pigmentli çok kremsi, kalın bir formül. Kremsi yapısı nedeniyle dudaklarda kolayca kayar ve ruj yerine de uygulanabilir, ancak bu aynı zamanda ucun çabuk köreldiği ve sık sık bilemeye ihtiyaç duyduğu anlamına gelir. Formül dudaklara iyi yapışır ve tipik dudak kalemleri kadar kuru hissetmez.

Aldığım gölge, 09 Baharat, benim zevkime uymayan derin karamel bir ton ama ben bunların formülünü beğendiğim için Nude tonunu almayı düşünüyorum. Baharat, muhtemelen daha derin cilt tonlarında güzel bir ten rengidir ve bir grunge / 90’lar hissi verir. Bende çok solgun olduğum için sıcak tonlar daha belirgin ama fotoğraflarda daha nötr durduğunu gördüm.

Milani burada DM’de satılıyor ve bu astar 6,95 €, böyle bir ürün için ucuz değil, ancak yerel şehrimde bir standımız olsaydı, formül çok hoş olduğu için Nude gölgesini alırdım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu