Güzellik Kremleri

Mucizevi Sindirim büyük bir evet!

Beni bir süredir takip ediyorsanız, Les Miraculeux sakızları formundaki gıda takviyelerini sevdiğimi biliyorsunuzdur. Ama gerçekten gibi. Hayatımda hiçbir zaman tek bir diyet takviyesi almayı başaramadım ve orada… MUCİZE! Bütün kutuyu tutuyorum. Gıda takviyesini ilacın korkunç görüntüsünden uzaklaştıran bu “şeker” benzeri şekil sayesinde.

Yani evet vitaminlerimi eğlenirken alıyorum. Ve dozlara saygı duymayarak, ama chuuuuutt … Size söylediğimi inkar edeceğim.

Ve Mucizevi’de yenilik diyen, evde yeni sınav diyor. Çünkü açıkçası sindirim benim için büyük bir konu. Şişkinim, kabızım, ben… Her neyse. Ayrıntıları vermeyeceğim ama biraz yaşlandığınızda ve kız olduğunuzda göbeğiniz her yöne doğru gidiyor gibi bir izlenimim var.

Ve bu diyet takviyeleri ile iyi bir amaç sadece “normal” bir sindirime sahip olmaktır. Karın ağrısı yok, rahatsızlık yok.

Sindirim sakızları, sindirimi kolaylaştırmak ve yemeklerden sonra oluşabilecek sindirim bozukluklarına karşı savaşmak için bağırsak florası üzerindeki yararlı etkileri ile tanınan 4 probiyotik suştan oluşan bir kompleks ve ayrıca Rezene ve Kara Kimyon özleri içerir.

Sanırım çok uzun zaman önce sizin için probiyotikler ve sindirimimi ne kadar “akışkan” hale getirdiği hakkında bir makale hazırlamıştım. Sorun şu ki, onları dozlamak çok karmaşıktı. Orada, günde 2 sakız aldığımı biliyorum (bir kez, doza saygı duyuyorum çünkü sindirimi bozmuyorum) ve biliyorum ki ne fazla ne de çok az.

Onları iyi bir haftadır kullanıyorum ve açıkçası… Bir kere karnım ağrımadı, çoğu zaman olduğu gibi şişkinlik hissetmedim (evet evet, şişkinseniz, iyi sizin için)… Kısacası, midemde iyi hissediyorum… Ve nadiren, tam bir hafta içinde her gün iyi hissediyorum. Genel olarak, her zaman biraz rahatsız olduğum bir akşam vardır (büyük bir sorundan bahsetmiyorum bile, ama diyelim ki biraz mide ağrım olduğunu fark ettiğim bir akşam olacak).

Çok net, etkilerini hissediyorum. Gıda takviyeleri ile etkileri hızlı bir şekilde fark etmek genellikle karmaşıktır, ancak somut olarak, çok hızlı oldu.

Biraz ekstra, Sindirim sakızlarının tadı… Litchi elma ve aslında anason. Görünüşe göre Haribo’yu yiyoruz… Biliyorsun. Meyan kökü olan büyük kutudakiler. Labirent. 12 tanesini yiyebilirim Ama aksi takdirde kendimi tutuyorum, sıvı sindirimim, bundan ne olacağını gerçekten bilmiyoruz!

Merak ediyorsanız: evet, tavsiye ederim. Biçim, tat veya sonuç açısından tamamen benim tarafımda onaylanmıştır.

Ve eğer crack yapmak isterseniz, Les Miraculeux’de hala aktif olan ve size %10 indirim sağlayan MAGA10 promosyon kodu olduğunu unutmayın. Fena değil !

Les Miraculeux’un sindirimi, kutu başına 22.90 €. Her ek kutu için azalan fiyat. BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button