Güzellik Kremleri

Never Full Dressed’dan Lucia Delilah Elbise, bayıldım!

Evet, burada şimdi biraz da kıyafetlerden bahsedeceğiz. O gibi ! Hayır, ama hepsinden öte, taptığım bir tanrı ateşi parçası: Asla Tamamen Giyinmemiş. Benden hoşlanıyorsanız, baskıları seviyorsanız, bu markayla banka hesabınızı boşaltmak isteyeceksiniz.

Bir taşıma sırasında bundan bahsetmiştim, ama işte orada… Bu elbiseye tekrar tekrar düşüyorum: Lucia Delilah Elbise.

Genel olarak bu elbiseyle ilgili her şeyi seviyorum. Gerçekten leopar olmayan ama yine de ona çok yakın olan bu baskı, ayak bileklerine iyi gelen bu uzunluk, beyaz spor ayakkabı giyilmesine izin veriyor. Balon kollar (gerçek bir tutkum var) ve üstteki şekilleri birleştirirken altta hacim veren jüpon etkisi. Severim !

Benim gibi göğüsleri olan insanlar için iyi haber: her şey uyuyor. Sıkıştırılmış değiliz, nefes almayı bırakmamız gerektiği izlenimine kapılmadan belirgin bir boyuta sahip olabiliriz. Ve bu: Onu seviyorum.

Size aksesuarsız olarak gösteriyorum ki nasıl göründüğünü anlayasınız ama ben şahsen Zara’dan aldığım küçük zincir kemerimle takmayı tercih ediyorum sanırım. O kadar uzun zaman önce aldım ki, Vinted dışında mağazalarda bulunamayacağını düşünüyorum.

Kısacası bu elbiseye aşığım, 16 yaşındaki modellere değil de kadın vücuduna uygun giysiler sunan bu markaya bayılıyorum (hatta bu insanlar da giyinmek zorunda da olsa ha), her zaman üzerinde duran baskılar var. çok güzel Daha sonra, siyah kıyafetleri seviyorsanız, sizi tekmeleyecek olan marka değil.

BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN. 125€.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu