Saç Stilleri

NIVEA Lovely Lips Doğal Pembe Dudak Balsamı [Review] | Nurul Shaida Vee Marissa

Merhaba! Nasılsınız beyler? Bugün bir dudak balsamı ürünlerini inceleyelim. Dudak kremi, gençliğimden beri en iyi arkadaşlarım oldu. Dudaklarım çatlamış, çatlamış ve neredeyse her gün kanıyor. İnsanlar her zaman bana gelir ve daha fazla su içmemi isterler, ancak su yeterli değildir, bu sorunla mücadele etmek için hala topikal bir tedaviye ihtiyacım var. İnsanlar seni pul pul dökülmüş ve biri dudakları kanamış olarak gördüğünde tatlı ol, ayrıca ruj ya da dudak parlatıcısı sürdüğünde hoş görünmeyecek. Aynı prensip cilt için de geçerlidir, eğer cildiniz iyi bir cilt bakımı rutini ile iyi hazırlanmışsa ve iyi nemlendirilmişse, makyajınız güzelce kayar.

Lovely Lips Doğal Pembe Dudak Balsamı

* LOVELY LIPS DOĞAL PEMBE bakım yapan dudak balsamı Dull Free Teknolojisi, Shea Yağı ile zenginleştirilmiştir, Tatlı

Badem Yağı ve Jojoba Yağı, donuk görünen dudakları etkili bir şekilde nemlendirir ve aydınlatır, doğal olanı ortaya çıkarır.

dudaklarının güzelliği. Dudaklarınızı pürüzsüz tutmak için Badem Yağı, Jojoba Yağı, Shea Yağı ve Pembe Guava Özü ile

ve yumuşak, bir renk tonu ile.

* Dudaklarınızın doğal güzelliğini ve uzun süreli nemlendirmesini geliştirin

* Etkili bir şekilde nemlendirmek ve matlığı aydınlatmak için Shea Yağı, Tatlı Badem Yağı ve Jojoba Yağı ile zenginleştirilmiştir.

görünümlü dudaklar, dudaklarınızın doğal güzelliğini ortaya çıkarır.

* Dudaklarınızı pürüzsüz ve yumuşak tutmak için Badem Yağı, Jojoba Yağı, Shea Yağı ve Pembe Guava Özü ile

* Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Oftalmolojik olarak test edilmiştir. Hipoalerjenik, komedojenik olmayan.

Poliizobüten, Ricinus Communis Tohum Yağı, Pentaerythrityl Tetraizostearat, Hidrojene Polidesen, Oktildodekanol, Myristil Laktat, Candelilla Cera, Butyrospermum Parkii Tereyağı, Cera Microcristallina, Sentetik Balmumu, Poligliseril-3 Diisostearat, Chiussphere91, Yağlı Yağlar Asetat, Etilheksil Metoksisinamat, Butil Metoksidibenzoilmetan, Mika, Aqua, BHT, Parfüm, CI 17200, CI 15985, CI 15850, CI 77492
En iyi bileşenlerden biri Hint Yağı içerirken, Shea Yağı, Tatlı Badem Yağı, Jojoba Tohumu Yağı (Dull Free teknolojisi olduğu iddia edilir) ve E Vitamini de nemlendiricidir, ancak bunlar içerik listesinde en üstte yer almazlar, bu nedenle neden yeterince nemlendirmiyor.
İçindekiler listesinden ayrıca 2 UV filtresi (Etilheksil Metoksisinamat, Butil Metoksidibenzoilmetan) olduğunu belirtti, ancak listelerin neredeyse sonuna yerleştirildiği ve ambalajın hiçbir yerinde herhangi bir SPF belirtilmediği için dudaklar için güneş kremi görevi görmediğini düşünüyorum. veya PA derecesi dahildir.

Şeffaf kırmızı renkli kapaklı ince tüplü dudak balsamı. Sadece çantanıza veya herhangi bir cebinize sığması çok kolay. 2.4gram için RM 14.10 (tarih itibariyle).
Küçük bir tüp dudak balsamı için bence pahalı RM 14.10. Dudak kremi işe yararsa paraya değecektir.
Tipik dudak balsamı dokusu, yağlı değil ve oldukça ince.
Benim için yeterince kalın değil. Tam kaplama kat elde etmek için birkaç kat uygulamanız gerekir.
Kokusu gerçekten güzel, bence meyve kokusu var. Ergenlik döneminde kullanacağınız dudak balsamı gibi kokuyor (dudak buzu, ipeksi kız). Pakai lepas tu rasa dah harika habis dah masa tu.
Soluk kırmızımsı pembe, pek renk vermiyor. Uygulandığında neredeyse renksizdir. Bence normal dudak balsamı Nivea bundan daha fazla renk veriyor.

Artıları – Eğlenceli, hoş kokulu, küçük ve taşıması kolay. Doğal parlak renk tonu ve yapışkan olmayan bir his verdiğine katılıyorum. Her şeyden önce, sadece 2.4g’lık bir dudak balsamı için çok küçük ve 14.10 RM için düşük maliyetler benim için pahalı ve her zaman olduğu gibi dudak balsamı kullandığım için uzun sürmeyecek. Ve dudaklarımı iyi nemlendirdiğini düşünmüyorum, daha çok dudaklarımın üstüne oturuyor gibi. Dudaklarımda daha çok koruyucu bir film gibi, derinlemesine de nemlendirmedi. Sıradan bir dudak balsamı arıyorsanız, bu güzel olmalı, ancak daha iyi bir nemlendirme arıyorsanız, bu yeterli değil.
Artı, her 1-2 saatte bir yeniden başvurmam gerektiğini görüyorum. Balsam hala dudaklarımda olmasına rağmen, dudak balsamının altında dudaklarımın cildi kırışmaya ve kurumaya başlamış gibi hissediyorum. Bu noktada, dudak balsamının nemi dudaklarımdan çektiğini hissediyorum. Ne yaptım, dudak balsamını çıkardım, tekrar uyguladım ama yine de günün sonunda dudaklarım yeterince nemlendirilmiyor. Genel olarak, bu dudak balsamını gerçekten sevmiyorum. Kokusu ve her şeyiyle biraz güzel ama dudak balsamımda aradığım tek şeyi yapmıyor.

Tamam la. Fefeling genç gitu.
Size daha fazlasını verebilecek başka dudak balsamı bulun, diğer Nivea dudak balsamı serileri bile bundan çok daha iyi.
Lovely Lips Doğal Pembe Dudak Balsamı
Watson, Guardian, Caring vb. herhangi bir eczanede mevcuttur.
Çevrimdışı ve Çevrimiçi mağazalar.
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim ve umarım bu size yardımcı olmuştur. Bunlar sadece benim kişisel görüşüm, deneyimlerim ve tercihlerimdir. Geri gelmeye devam edin, daha fazla inceleme ve ipucu geliyor. Herhangi bir ürün önerisi veya denememi istediğiniz herhangi bir ipucu için, bunu yapabilirsiniz, sadece yorumunuzu bırakın tamam mı?
*Feragatname: Bu blogdaki herhangi bir ürün incelemesi kendi paramla satın alınır ve aksi belirtilmediği sürece herhangi bir sponsorluk veya ücretli inceleme yapılmaz. Sadece bu maddelerle ilgili kendi deneyimim ve görüşüm.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu