Saç Stilleri

NUTOX Yenileyici Bakım Kremi [Review] | Nurul Shaida Vee Marissa

Herkese selam! Son aylarda çok az nemlendirici denememe rağmen bu blogda nemlendiriciler hakkında fazla bir şey yazmadım. Bu yüzden bugün eczaneden gözüme çarpan nemlendiricilerden birini gözden geçireceğim. Bu nemlendirici hakkındaki fikrimi öğrenmek için daha fazlasını okuyun.

Nemlendirici konusunda o kadar seçici değilim, yeter ki iyi nemlendiriyor, sık sık tekrarlamaya gerek kalmadan gayet iyi gidiyor, cildimi tahriş etmiyor ve en önemlisi cildimdeki kuruluk ve sıkılığı gidermesi. O zaman, o nemlendirici benim için yeterli olacak.

Bu nemlendiriciyi çekmemin nedeni, her şeyden önce, belki de pembe olduğu için! Çok iyi paketlendiği için başka kim bir şey aldı? Ya da sadece en sevdiğiniz renkte geldiği için mi? Her zaman güzel ambalajlara ilgi duydum ve cildimle de iyi çalışırsa, o zaman benim için bir hit olacak hahaha. Ama sonuçta, onu sevmem, saklamam ve geri almam için işi var. İkinci sebep belki de tüm cilt tipleri için mükemmel olduğunu iddia etmesidir.
Radiate – Cildinize bugün bakım yapın, böylece yarın ve her zaman güzel kalabilirsiniz. Nutox Yenileyici Bakım Kremi, cildi pürüzsüzleştirmek için LumiNes ile formüle edilmiştir. Bu krem ​​ayrıca cildin uzun süre parlak bir şekilde parlamasını sağlamak için derinlemesine beslenme sağlar.

Aqua, Gliserin, Siklopentasiloksan, Butilen Glikol, Dietilheksil Karbonat, Setearil Olivat, Fenoksietanol, Sorbitan Olivate, Amonyum Akrilodimetiltaurat/VP Kopolimer, Akrilatlar/C10-30 Alkil Akrilat Çapraz Polimer, Sodyum Klorürin, Siklodin, Siklodin, Kaprisil EDTA Dimetikon Çapraz Polimer, Dimetikonol, Koku, Pseudoalteromonas Ferment Özü, Centella Asiatica Özü, Pancratium Maritimum Özü, Carica Papaya (Papaya) Meyve Özü, Cucumis Sativus (Salatalık) Meyve Özü, Ksantan Sakızı, Caprylyl Gylcol, Swiftlet Benzoate, Potasss Benzoate, Potasss Sorbat, Etilhekzilgliserin, Prolin, Alanin, Serin, Diasetil Boldine, Sodyum Fosfat, Sodyum Hidroksit.
Paraben, Sülfat ve Alkol İçermez ancak silikonludur.
İçerik Analizi (Incidecoder):

Tüm nemlendirme adımlarınızdan (toner, serum ve esans) sonra ve güneş koruyucunuzdan önce kullanın.


Cildinizin ihtiyacı kadar kullanın.

*bunun gibi bir kavanoz için, ürünleri temizlemek için spatula kullanmayı deneyin veya ürünlere bulaşmasını önlemek için ellerinizin temiz olduğundan emin olun.

Gümüş/krom kapaklı açık pembe buzlu cam kavanoz kabı. 30 ml için RM 47.50 (tarih itibariyle).

Ambalaj, makyajınızı yapmak için çok pahalı ve güzel görünüyor. Ambalajı çok seviyorum. Camın da ağırlığı var. Gerçekten hoş!

Jel tipi nemlendirici.

Doku gerçekten çok güzel, gerçekten beğendim, çok kolay yayılmak için pürüzsüz. Cildim tarafından çok iyi emildi.

Koku, neredeyse bir parfüm gibi çok güçlüdür. Ve bir süre de oyalanıyor. Kokudan nefret ediyorum, benim için çok güçlü ve içindeki kokunun beni rahatsız ettiğini düşünüyorum (hassas, sadece biraz koku veya uçucu yağlar her zaman iyi, ama bu benim cildimle başa çıkamaz).
Ambalaj bomba! Makyaj masanızda ve masanızda süper lüks ve çok güzel hissedin – çok Pinterest ve Instagramlanabilir. Dokusu da güzel, kolay dağılıyor. Bunları birleştiren bu nemlendirici, kendimi şımartıyormuş gibi hissetmemi sağlıyor. Gerçekten eğleniyorum. Bence bu nemlendirici kesinlikle bir me-time seansı için güzel olurdu. Bilirsiniz, nemlendiriciyi sürmek (çok lüks hissetmek) ve sadece tadını çıkarmak. Ancak, TEK büyük bir sorun var!

Beni tahriş ediyor ve cildimi yakıyor. Burada neyin yanlış olduğunu bilmiyorum, ama malzemelere baktığımda her şey yolunda görünüyor. Kuru ciltler için her şey yolunda ve iyi görünüyor, ama benim için değil. Ama kokunun suçlu olduğundan şüphelendim ve benim için çok güçlü. Sadece koku çok güçlü değil, aynı zamanda bir süre oyalanıyor. Yüzüme yayılan güçlü koku nedeniyle çoğu zaman hafif bir baş ağrısı çekiyordum. Nefret ettim. Güzel kokan ürünleri severim ama umarım oyalanmaz ve bu benim için çok fazla.

Bir süre ara verdim, nemlendiriciyi kullanmadan önce cildim tahriş olmuş olabilir diye düşündüm. Ama tekrar tekrar kullandıktan sonra, nemlendiricinin aslında onu yakan ve tahriş ettiğini fark ettim. Elime sürdüğümde bile yanıyor. Tüm cilt tipleri için mükemmel olduğunu iddia etti ancak hassas cilde sahip insanlar için önermem.

Nemlendirme açısından ve cildimi gerçekten nemlendirir mi? Bana verdiği yanma hissi ve tahriş nedeniyle giyemediğim için yorum yapamam. Bunu denemek istersen, önce bir yama testi yapmanı öneririm, tamam mı? Tüm yüzünüze sürmeden önce.
Hayır, özellikle hassas ciltler için.
Sadece cildiniz kokularla iyiyse. Bu çok lüks ve şımartıcı hissettirecek.
Çevrimdışı olarak kullanılabilir – Watson veya Guardian gibi herhangi bir eczane.
Çevrimiçi – Watson, Guardian ve Hermo.

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim ve umarım bu size yardımcı olmuştur. Bunlar sadece benim kişisel görüşüm, deneyimlerim ve tercihlerimdir. Geri gelmeye devam edin, daha fazla inceleme ve ipucu geliyor. Herhangi bir ürün önerisi veya denememi istediğiniz herhangi bir ipucu için, bunu yapabilirsiniz, sadece yorumunuzu bırakın tamam mı?
*Feragatname: Bu blogdaki herhangi bir ürün incelemesi kendi paramla satın alınır ve aksi belirtilmediği sürece herhangi bir sponsorluk veya ücretli inceleme yapılmaz. Sadece bu maddelerle ilgili kendi deneyimim ve görüşüm.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu