Kişisel Bakım

Öğrenci “İYİ CİLT” Yüz Yağı-Serum

lütfen unutmayın: bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerir, bu, bu bağlantıları kullanarak herhangi bir şey satın alırsanız, ürünün maliyetinin çok küçük bir yüzdesinin bana hiçbir masraf ödemeden bana geleceği anlamına gelir. Bu, blogumun işletme maliyetlerine yardımcı oluyor, teşekkür ederim!Kiehls Zerdeçal ve Kızılcık maskesi taslağımı yazmayı bitirmem ve bir sonraki Zerdeçal Masalları serimde yayınlamam gerekiyordu (burada Zerdeçal’ın faydalarını açıklayan ilk yazımı okuyun), ancak hayat, hedeflediğim kadar tutarlı bir şekilde blog yazmanın önüne geçti. bu yıl ve son zamanlarda bunu kullanıyorum Öğrenci İyi Cilt yüz yağı serumu (cildimin bir şeye tepki vermesi nedeniyle), bu yüzden çok fazla kullanmadığım için Zerdeçal Masalı listesine girmeyi hak ettiğini hissettim (cildimi normale döndürmek için).

henüz denemedim rüya gibi cilt Satın aldığım bu Keşif Setinde yüz yağı, bu yüzden bu blog yazısını İyi Cilt Yüz Yağı Serumu, ancak Dreamy Skin kulağa harika geliyor ve markalardan yeni ürünler satın alırken her zaman set ararım, bu yüzden her ikisini de beğenip beğenmediğinizi görmek için bunu satın almanızı tavsiye ederim, çünkü paranızın karşılığını daha iyi veriyor.
Good Skin yüz yağı serumu hakkındaki düşüncelerimin neler olduğunu ve neden sizin için de iyi olabileceğini görmek için okumaya devam edin..

CİLT GÜNCELLEMESİ

Her şeyden önce, şu anda cildimle ilgili biraz güncelleme:

Son birkaç aydır cildim hiç olmadığı kadar kötü durumdaymış gibi hissediyorum; var küçük noktalarçoğunlukla benim etrafımda çene veya çeneolduğunu gösteren hormonlu veya diyetle ilgili ama ara sıra alnımda da aynı küçük noktalar oluyor, bu da şu anlama gelebilir: stres fazla. They, büyük değiller, ama bazen beyaz kafalar veya küçük kırmızı olanlar ve ara sıra nokta dışında tüm hayatım boyunca çoğunlukla açık bir cilde sahip olduğum için genel olarak sinir bozucu.
Stres, hormonlar, diyet veya başka bir nedenden dolayı, onu etkileyebilecek şeyleri ortadan kaldırmaya/değiştirmeye çalıştım (yastık, daha fazla su içmek vb), işe yarayan her zamanki leke tedavilerimi kullandım (Glamglow Supermud) , La Roche Posay Effaclar Duo, The Ordinary Niacinamide), ancak boşuna.

Sürekli olarak cildimi değiştirmem ve onun yerine yenisini almam gerektiğini hissediyorum, bu beni biraz rahatsız ediyor ve makyaj yapmaktan da vazgeçiyor (ki bu her zaman hoşuma gitti!), ama bu çok büyük bir şey değil şeylerin büyük düzeninde ve umarım sonsuza kadar sürmez.


Yaklaşık iki hafta önce cildim de bir şeye tepki gösterdi ve sadece yüzümde olduğu gibi, yediğim her şeyden daha yeni bir cilt bakım ürünü olabileceğini hissediyorum. ile tepki verdim engebeli/hassas cilt gözlerim dahil, vücudumun başka hiçbir yerinde değil.

En çok, tüm makyaj malzemelerinden en sık kapatıcı kullandığım için bir serseri olan göz altı bölgemin etrafı ağrıyordu – koyu halkalarımın çok farkındayım!

Neyse ki, cildimin herhangi bir kimyasal / makyaj eklemeden kendini yenilemesine yardımcı olmak için okul koşuları için güneş gözlüklerimi taktım.

Ama bu sefer olaylar yaşadığım günlerde, gözlerimin altındaki cildim biraz kapatıcı taktı ve genel olarak yüzümdeki ve gözlerimdeki şişkinlik, makyajla daha da belirgindi.

Bu yüzden cilt bakım ürünleri kullanımımdan vazgeçtim ve mümkün olduğunca temel bilgilere geri döndüm:

oğlumun reçeteli egzamasını kullandım Diprobaz losyonu Bir temizleyici olarak, sahip olduğum diğer temizleyiciler kadar daha az sert veya acı verici olacağını hissettim. sadece kullandım Gül suyu bir toner olarak cildimin ihtiyacı olduğunu ve kullanıldığını hissettim Aveeno Dermexa Nemlendiricim olarak, çünkü kokusuz ve ayrıca yakmadı.

Beni Instagram’da takip etmiyorsanız, artık bir Aveeno Elçisi olduğumu eklemeliyim, bu yüzden cilt bilimini öğrenmek inanılmazdı ve böyle anlar için çok yardımcı oldu.
6. günde cildimin biraz daha az acıdığını hissettim, bu yüzden cilt bakım çekmeceme baktım ve Öğrenci keşif seti Bu Zerdeçal Masalları serisi için Cult Beauty’den satın aldım ve yüzümde yakmadan kullanabilir miyim diye merak ettim.
Disciple ile reaksiyona giren cilt dönemimde ilgilenen Halkla İlişkiler ile bir toplantı yaptım ve Disciple, egzama ve yetişkin aknesi gibi iltihaplı cilt koşulları için yapıldığı için bunun için mükemmelmiş gibi geldi.

MARKA BİLGİSİ

Aşağıdaki bilgileri, benim gibi bir markanın cilt bakımı bilimini anlamaya çalışıyorsanız diye, Disciple web sitesinden aldım!
Öğrenci ürünleri şunlarla yapılır:

  • ADAPTOJENLER: güçlü bitki özleri (Zerdeçal gibi!) vücudu dengeler, onarır ve korur. Mürit, vücudunuzun strese uyum sağlama yeteneğini büyük ölçüde artıran ve hormonları yeniden dengelemeye yardımcı olan botanik adaptojenleri kullanır.
  • PREBİYOTİK: iyi bakteriler için besin. Kısa süre önce Aveeno ile, tıpkı bağırsaklarımız gibi cildimizin de benzersiz bir flora/mikrobiyom – yani bakteri gibi mikroorganizmalara ev sahipliği yaptığını – bunun “iyi” ve “kötü” versiyonlarına sahip olduğunu öğrendim. Propionibacterium akneleri neden olan kötü bakteridir kopmalar. Mürit, inülin bakımından zengin dulavratotu kökü kullanıyor – bir bitki lifi prebiyotik (iyi bakteriler için besin) cilt yüzeyinde iltihabı azaltmak ve kopmalarla mücadele edin.
  • LİNOLEİK ASİT: bir omega 6 yağ asidi. Koparma hastalarının cilt yüzey lipidlerinde düşük seviyelerde Linoleik asit olduğu gösterilmiştir. Cildimizde Linoleik asit eksik olduğunda, cildimizin doğal sebumu kalınlaşır, yapışkan hale gelir ve gözenekleri tıkar – bu nedenle bazı cilt yağları sivilcelere neden olabilir: tüm yağlar eşit şekilde oluşmaz. Tüm Disciple yağları, cildin doğal sebum kıvamını dengelemeye yardımcı olan Linoleik asit bakımından yüksektir.
  • Ürünleri küçük partiler halinde elle harmanlanır; sağlamanın en iyi yolu taze ve güçlü cilt bakımı. Onlar kullanırlar botanik ham maddeler zararlı olmayan, etiketleriyle şeffaf veTüm ürünleri klinik olarak güvenlik testinden geçmiştir.
Good Skin %100 aktif bitkisel yüz yağıdır. Kırılmaya eğilimli cilt düşünülerek formüle edilmiştir, esansiyel yağ asitleri, hormon dengeleyici esansiyel yağlar ve kötü bakterilerle savaşan prebiyotikler açısından zengindir.
“GOOD SKIN, zorlu cildi temizler, parlatır ve besler.”

İÇİNDEKİLER

%100 Doğal

İçindekiler: Vitis Vinifera (Üzüm çekirdeği yağı), Zerdeçal (zerdeçal yağı)*, Rosmarinus Officinalis Yaprak Yağı (Biberiye), Pelargonium Graveolens Çiçek Yağı (Sardunya)*, Lavandula Angustifolia (Lavanta yağı), Melaleuca Alternifolia (Çay ağacı yağı), Withania Somnifera (Ashwagandha yağı), Dulavratotu Kökü Ekstresi**, Zeytinyağı – Organik Sızma <%0,5

*Adaptojenler ** Prebiyotikler

Zerdeçal Yağı: İyileşme sürecini hızlandırmaya ve kızarıklığı gidermeye yardımcı olur.

sardunya yağı: antibakteriyel – haydut hormonları doğal olarak dengelemeye çalışır.

Dulavratotu kökü: prebiyotik (probiyotik bakteriler için besin) – deri yüzeyindeki iyi bakterilere bir destek vererek bakterilere neden olan bakterilerle savaşmaya ve iltihabı yatıştırmaya yardımcı olur.KOKU

Esansiyel bir yağ gibi kokuyor, sakinleştirici.

BAŞVURU

Her sabah veya gece temizlenmiş cilde 3-5 damla göz çevresi bölgesini okşayarak nazikçe masaj yapın. benimkini kullanıyorum Beyaz Lotus Kuvars silindiri ve küçük ucuyla yörünge bölgeme nazikçe masaj yapın.
Öğrenci, bileşenlerde rejeneratif özellikler olduğu için (şimdiye kadar zaten yapmamız gereken) SPF giymeyi tavsiye ediyor.

DÜŞÜNCELERİM

Bu yağ serumu hakkında özel olduğunu düşündüğüm şey, hem kuru / egzama ciltleri (incelemelere göre) hem de akneli ciltler için iyi olmasıdır.

Her zaman akne ve egzama cildinin spektrumun zıt uçlarında olduğunu düşündüm, ancak son zamanlarda cilt reaksiyonum egzama cildi gibi kuru/hassas oldu ama yine de küçük kırmızı/beyaz kafalarım vardı ki bunun garip bir kombinasyon olduğunu düşündüm.

Her iki durumda da, cildim şimdiye kadar bu yağ serumundan memnun ve kullanmaya devam ederek cildime mucizevi bir şekilde yardımcı olmasını umuyorum.
Bu küçük cevheri paylaşacağımı düşündüm çünkü stresli olan herkes için mükemmel görünüyor (ki çoğumuzun hayatın bir noktasında olduğunu hayal ediyorum).

Keşif Seti ile satın alabilirsiniz. İyi Cilt + Rüya Gibi Cilt için burada £17 veya tam boy için £ 23 burada.
Aşağıya yorum yapın ve denerseniz bana bildirin ve eğer öyleyse, nasıl geçindiğinizi; bu yazıyı okuyan herkes için yararlı olacaktır!

Bu yazıda bahsettiğim cilt sorunlarına benzer cilt sorunları yaşadınız mı? Senin için bir şey işe yararsa bana haber ver!
imza sonrası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu