Saç Stilleri

Palladio Kadife Mat Dudak Rengi [Swatches & Review] | Nurul Shaida Vee Marissa

Merhaba! Selamualaikum. Bugün, Vee makyaj malzemeleri hakkında konuşacak, evet! Aslında kan, Vee dah lama bu yazıyı hazırladı, lama sangat dah. Zaten yayınlamak için planladığımı sanıyordum ya da bu yazıyı yayınlamak için terlupa ile memang yaptım, tam olarak emin değilim. Geç olması hiç olmamasından iyidir, değil mi? Tamam, işte bu güzel sıvı rujlar hakkındaki düşüncelerim.

Kadife Mat Krem Dudak Rengi

Ne zaman Guardian kan’da Palladio bölümüne denk gelsem, Vee mesti teringat Bedak Nyonya Samfong – sanırım, çünkü Palladio ada keluarkan bedak Bedak Nyoya’ya benziyor. Haha, belki bir gün Vee akan beli ve aynı olup olmadığını karşılaştırın, ama, hari ni kita nak cerita ruj ya. Bu marka hakkında iyi şeyler, zulüm içermezler ve parabenler içermezler! Evet! Vee hanya beli empat (4) warna sahaja, çünkü sadece bu renkleri giyeceğimi düşünüyorum. Hehe.
Ne İddia Ediyor: Kalıcı bitişli mat, zengin renkler.

Ham ipek

buklet

Süet

Goblen

Kişisel İnceleme:

Tüm rengi seviyorum. Güzelce uygulayın ve iyice kurulayın. Tapi kodu Goblen agak düzensiz ve çizgili sikit ama genel olarak hoşuma gitti. Ambalaj açısından, Vee suka sangat, nampak pahalı ve yang penting boleh terus nampak warna ruj tu. Senang boleh terus kap rengi mana yang kita selongkar semua ve kena yerine giymek istediğimiz rengi elde etmek için her bir ruju kontrol edin. Favori rengim Bukle olurdu, bu benim günlük dudak rengi seçimim olurdu!

Bir şey var, belki de sadece bana ya da rujlarıma oldu – tam olarak emin değilim, ama bir çeşit yağ yang’ı şişeden sızdı. Ruj formülünden mi yoksa ambalajdan mı emin değilim. Yani çantamda veya çantamda Vee neredeyse hiç nak bawa ruj ni dalam, onları hiçbir yere taşımadım. Şimdiye kadar yang ada keluar yağı ni, sahip olduğum dört (4) rujdan sadece ikisi (2). Vee pun ada asingkan dari makyaj ve diğer cilt bakım ürünleri sadece yağın hala görünüp görünmediğini görmek için, ama ne yazık ki öyle. Bu, çekmecemden bunlara ulaşmamamın veya bu rujları neredeyse hiçbir yere taşımamamın nedenlerinden sadece biri. Yelah, nanti dah keluar mesti nak bawak ruj tu, untuk rötuş vb kan. Bu yüzden beceriksizim, ayrıca bu yağlar çantama da bulaşabilir.

Genel görüş? Renkler güzel, ambalaja bayıldım, doe-ayak fırça aplikatörü de çok güzel. Genel olarak aslında çok güzel bir ruj. Beğendim mi? Evet. Tekrar satın alır mıyım, belki Hayır.

Palladio Kadife Mat Dudak Rengi
Ham İpek, Buklet, Süet, Goblen
Guardian & Hermo’da mevcuttur.
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim ve umarım bu size yardımcı olmuştur. Bunlar sadece benim kişisel görüşüm, deneyimlerim ve tercihlerimdir. Geri gelmeye devam edin, daha fazla inceleme ve ipucu geliyor. Herhangi bir ürün önerisi veya denememi istediğiniz herhangi bir ipucu için, bunu yapabilirsiniz, sadece yorumunuzu bırakın tamam mı?
*Feragatname: Bu blogdaki herhangi bir ürün incelemesi kendi paramla satın alınır ve aksi belirtilmediği sürece herhangi bir sponsorluk veya ücretli inceleme yapılmaz. Sadece bu maddelerle ilgili kendi deneyimim ve görüşüm.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button