Kişisel Bakım

Pupa Vampir! Stylo Liner – Mateja’nın Güzellik Blogu

Bu, Vamp eyeliner’lardan sadece biri. Pupa’nın web sitesini kontrol etmek, farklı ipuçlarına sahip iyi bir sıvı ve kalem astarı koleksiyonunu ortaya çıkardı. Bu, orta kalınlıkta aplikatörlü kalem göz kalemi. Sıvı formüllere (Catrice) inmeden önce kalem göz kalemi payımı denedim. Kalemler kullanışlıdır, ancak bir noktada uçların ne kadar hızlı kuruduğuna gerçekten sinirlenirsiniz. Harika olan Pupa’nın Vamp maskaralarını denedim (normal siyah ve renkli olanlar), ama bu eyeliner beni gerçekten ikna etmeyi asla başaramadı.

Uygulamalar arasında aplikatörü formüle daldırmak zorunda kalmadan her iki göze bir çizgi çizebildiğim çok güvenilir bir Catrice formülüne alışığım. Pupa’s oldukça ortalama bir keçeli kalem eyeliner, ki onu sallamak için durmam ve göz uygulamaları arasında veya hatta tek uygulama sırasında ucu tekrar doyurmaya çalışmam gerekiyor çünkü hızlı bir şekilde renk kaybediyor. Ayrıca bir eyelinerdan beklediğim kadar yoğun pigmentli değil. Bununla güzel bir uygulama yapabilirsiniz, bu sadece daha fazla zaman alır ve başlangıçta planladığınızdan daha kalın bir çizgi ile sonuçlanabilir.

Ucu normal eyelinerımdan daha büyük, bu yüzden çizgi kanat gibi daha kalın. Yaşlandıkça, kanadı çekmek daha zordu. Dediğim gibi, uç renginin çoğunu çabucak kaybeder, bu nedenle kirpiklerin üzerindeki ana çizgi zengin siyah görünürken, kanatlar daha fazla görünür.

Aktarırken sorun yaşadım, bu yüzden bir tabana ihtiyacı var (ve muhtemelen yağlı göz kapakları için iyi bir seçim değil) ve ayrıca gün içinde soluyor. Günün sonunda sadece göz kalemi iziyle kaldım.

Pupa, DM ve bazı Müller’lerde satılmaktadır. Eyeliner fiyatı 15,59€. Bunun yerine maskarayı satın alın, harika.

*PR ürünü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu