Kişisel Bakım

SAFIYAH TASNEEM : 2018 Üzerine Düşünmek: Blog Hedefleri ve Öne Çıkanlar!


Sooo, şimdi 2018’in sonuna geldiğimize göre, biraz düşüneyim dedim. bu yılın başında yayınladığım hedefler ve benim için öne çıkanlar.


Yıl sanki uçup gitmiş gibi ama aynı zamanda gerçekten uzun bir yıl gibi geliyor çünkü önceki yıllara kıyasla çok şey mi oldu?!

Genel olarak en önemli bloguma ulaştığımı hissediyorum (ve kişiye özel) hedefler, bu yüzden hepsini planladığım gibi gerçekleştiremesem de, bu konuda çok moralim bozuk değil çünkü pozitiflere odaklanmayı tercih ediyorum ve hedefler bence kılavuz gibi olmalı.


Bu yılın başındaki 5 hedefim şunlardı:


1) Düzenli olarak bloglayın


2) Daha fazla video


3) Sponsorlu içerik


4) Buluşmalar/etkinlikler


5) geri vermek

1) Bu yıl planladığım kadar sık ​​blog yazmamış olmama rağmen, çok şükür yaptığım gönderiler büyük ilgi gördü, bu yüzden gönderilerin kalitesi niceliğinden daha iyi olduğu için daha az kötü hissediyorum.Yine de ben anne hayatıyla veya diğer sosyal medya platformları/kampanyaları ile meşgulken bu yıl blogumu canlı tutan konuk posterler için minnettarım.


2019’da biraz daha sık yayınlamayı umuyorum, ancak kişisel olarak izleyicilerim için harika olacağını düşündüğüm kaliteli blog gönderilerine odaklanıyor olabilirim (elf sarı ayarlayıcı gibi!)


Bu yıl, kamera kurulumumu ve aydınlatmamı çözdüğüm için vakıf incelemelerim durdu, bu yüzden her şey sıralandıktan sonra onlara geri dönmeyi umuyorum.


Ruj incelemeleri ve renk örnekleriyle ilgili birkaç gönderi/video yaptım ve daha koyu dudaklı kızlar için bunlarla devam etmek istiyorum;)Artık yaşlandıkça cilt bakımıyla çok ilgilendiğimi fark ettim ve böyle birçok Siz de öylesiniz (yani makyaj süresini kısaltmaya yardımcı oluyorsa, o zaman daha akıllıca olmaz!), bu yüzden blogumun bir bölümünü cilt bakımına ayırdım ve daha fazlasını yayınlamayı umuyorum.


Artık onları instagramda paylaşma eğiliminde olduğum için makyaj görünümleri azaldı; Takipçilerin oraya katılmasını ve kendi görünümlerini yaratmasını daha ilgi çekici buluyorum (bu ayın #DesiAralıkChallenge’ı gibi, görüntülemesi bir blogdan daha kolay.

2) Daha fazla video açısından, birkaç video çekmeyi ve düzenlemeyi başardım, ancak istediğim kadar değil ama bu yıl elde ettiğim diğer her şeyle birlikte, buna kızmıyorum çünkü neredeyse hiç zaman yok. daha fazla.

3) Bu yıl burada ve orada çektiğim sponsorlu içerik ve blogumda bundan sonra daha fazla değineceğim bir konu, bu yüzden gözünüz açıkta olsun!

4) Birkaç buluşma ve etkinlik (markalı ve markasız) yönettiğim için kesinlikle mutluyum, bu yüzden 2019’da daha fazlasını yapmak istediğim bir şey.

5) Markaların çekilişler düzenlememe ve kişiselleştirilmiş indirim kodları vermeme izin vermesine sevindim, çünkü bunun gerçekten doğru olduğunu hissediyorum çünkü takip eden ve beni destekleyenlere bir şeyler geri veriyorum ve markalar için bu ekstra tanıtım, bu yüzden neden kazan kazan!


Öne Çıkanlar


Kronolojik sırayla listelendi, bloglamada öne çıkanlar şunlardı:

 • Smashbox tanışma ve selamlama/meet up – Yıla bir patlama ile başladım Elhamdulillah ve yeni ek çıplak ruj tonlarının lansmanı için Smashbox mağazasında küçük bir buluşma ayarladım (blog yazısı ve örnek video burada).
 • Düzenli olarak çalışmak illamasqua – beni her zaman makyaj konusunda yaratıcı olmaya iten favori markalarımdan biri!
 • Glamglow çoklu maskeleme videosu sponsorlu gönderi için kullanılıyorum ve perakende günlerimden eski müşterilere sahip olmak yüzümü tanıdıklarını söyleyerek benimle iletişime geçin
 • parçası olmak Estee Lauder Şirketler paneli sektördeki diğer harika “etkileyiciler” ile blog yazma ve CEO ile tanışma konusundaki görüşlerimizi iletmek.. bu çok büyük bir onurdu ve “mikro” bir etkileyici olmama rağmen fikirlerime/yorumlarıma değer verildiği için minnettardım. Daha fazla markanın pazarlarını keşfetmek için yapmasını dilediğim bir ileri adım ve gelecekte daha fazlasını yapmayı umduğum bir şey, böylece ürünler belki farklı kitlelere göre özelleştirilebilir!
 • Toplantı Mario’dan Makyaj blog kariyerimde ikinci kez.. bu sefer Nip + Fab (buradaki blog yazısı). Onu makyaj yaparken izlemek çok zahmetsiz görünüyor ve kesinlikle ipuçları aldım.
 • facebook grubumu başlatıyorum – Safiyah’ın Güzellik Hatunları – incelemelerimizi, fondöten/kapatıcı renklerimizi ve indirim kodlarımızı paylaştığımız yer! Şu anda orada yakın bir aile gibiyiz ve herkes süper iyi ve yardımsever, herkesle gurur duyuyorum! <3
 • gibi uygun fiyatlı ama etkili ürünler bulmak elf sarı ayarlayıcı ve botanik laboratuvarı zerdeçal maskesi ve birçoğunuz bana bu ürünleri ilk başta alıp satacak kadar güveniyor! 😆
 • Kurban Bayramı etkinliğine ev sahipliği yapmak benim “mutlu yerimde” Palmiye Kasaları ve elf kozmetiğine sahip olmak ve Clinique çok nazik bir şekilde hediyeler bağışlamak. Bunu seneye tekrar yapmak istiyorum iA, bayramda belki yalnız olanlar için <3
 • içinde olmak Clinique İngiltere Daha İyi kampanyası ve herkesin reklamı IG, YouTube, Pinterest ve hatta Lakeside’da büyük bir ekranda gördüklerinde bana mesaj göndermesini sağlamak! Bu kadar yaygın olacağını tahmin etmemiştim, bu yüzden bir takipçimden mesaj aldığımda heyecanlandım; İnsanların seni desteklemesi güzel bir duygu, bu yüzden teşekkürler! 🙈
 • gidiyor benim ilk basın gezisi.. başka hiçbiriyle BECCA makyaj malzemeleri! 😱 Bu benim hedefim bile değildi, daha çok rüya çünkü bir basın gezisine çıkabileceğimi hiç düşünmemiştim, özellikle IG’de çok büyük olmadığım ve ayrıca bekar bir anne olduğum falan filan; ama sadece iki günlük bir gezi olduğu için mükemmeldi ve kelimenin tam anlamıyla yaşadığım en iyi mola ve (yemek) oldu. Bununla ilgili tüm blog yazımı buradan okuyun!
 • benim son sahip karşılama ve selamlama/botanik markasıyla yılın buluşması boscia Harika ürünleri olan ve buraya ulaştıklarında daha fazla denemek istediğim harika ürünleri olan ve hevesli bir maskeci olduğumu görünce, bir parçası olmak mükemmeldi.

Tabii ki katıldığım ve bu listede yer almayı hak eden birkaç etkinlik ve üstesinden gelinmesi gereken çok fazla paket vardı, bunların hepsi artık norm haline geldiği için blog dünyasının avantajları (ama yine de takdir ediyorum! ).

8 yıl sonra, blog yazmaya ilk başladığım zamanki gibi yeni yayınlar için hala heyecanlıyım, ancak şimdi özellikle büyük hit olacağını bildiğim/hissettiğim kişiler için.. veya elbette bir pazarlık lol.bende de vardı birkaç kişiye özel harika bir 30. doğum günü, oğlumun kreşten mezun olması/tam zamanlı okula başlaması, Yasmine Alom gibi diğer harika bekar annelerle tanışması gibi önemli olaylar ve ayrıca oğluma ilk tatilini verme hedefime ulaştım.. ve yakın bir ailem ve bir arkadaşımın bu yıl Dubai’ye taşınmasının yerine oturduğu yerden Elhamdülillah, bu da bizim için birlikte harika bir ilk tatil ile sonuçlandı mA.
Genel olarak bu yılın benim için çok önemli bir yıl olduğunu düşünüyorum çünkü odaklanmış ve hedeflerimden en az bir veya ikisine ulaşmaya kararlıydım, bu yüzden onları belirlemenin önemli olduğunu düşünüyorum; özellikle kendim gibi biri için, çünkü gerçek bir erteleyici olabilirim!

2019’un neler getirdiğini görmek için sabırsızlanıyorum, bu yıl aldığım tüm destek (markalar ve takipçiler), beni destekleyen ve yazılarımı/hikayelerimi/videolarımı vb. sizler olmadan paylaşan herkese gerçekten minnettarım. Böyle fırsatların ortaya çıkmasına izin veremezdim ve sadece inceleme/swatch gönderilerimde size yardımcı olmaya devam edebileceğimi veya belki de tüketiciler ve markalar arasında bir kişi olmaya yardımcı olabileceğimi umabilirim, çünkü kendimi en değerli hissettiğim yer burasıdır. <3

Umarım hepiniz harika bir yıl geçirirsiniz, kendiniz için de herhangi bir hedef veya hedef not ederseniz bana bildirin, belki yıl boyunca birbirimizi motive edebiliriz!


imza sonrası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu