Kişisel Bakım

SAFIYAH TASNEEM : BECCA Ultimate Ruj Aşkı*


*bu gönderi BECCA tarafından desteklenmektedir (eek!)

Şimdiye kadar, BECCA çoğunlukla “BECCA Glow” imzasını veren yüz/baz ürünleriyle biliniyordu ve çoğu insan onların inanılmaz derecede tereyağlı Pırıltılı Cilt Mükemmelleştiricilerini bilecek (eğer değilse, o zaman neredeydiniz?!).


Opal, hem sıvı hem de toz halindeki en büyük favorim, ancak BECCA gezisinde (buradaki blog yazısı) fondötenleri, kapatıcıları ve diğer ışıltılı güzellikleri ile oynamak için zamanım oldu, burada sadece dudak parlatıcıları olduğunu keşfettim. dudak cephaneliği.


Çok parlak bir kız olmadığım için BECCA’nın dudak aralıklarını genişletmesini bekleyemediğimi söylediğimi hatırlıyorum ve işte gün geldi.. ve BECCA hayal kırıklığına uğratmadı!

Gerçek BECCA “parıltı” tarzında, bu yeni ruj serisi, neyse ki aşırı parlak veya yapışkan olmayan dudaklara sağlıklı bir parlaklık verir.


Gölge aralığı böyle en popüler iki ruj seçeneğini kapsadığı için çıplak ve kırmızı, ancak olduğu fikriyle tek bir ton kırmızı veya ten rengi ruj herkese yakışmaz yani BECCA yarattı 30 renk Böylece herkes kendi mükemmel rengini bulabilir!

Şimdi, blogumun olağan bir okuyucusu değilseniz, bunun böyle olduğunu bilemezsiniz. kesinlikle Neden son birkaç yıldır dudak renk örneklerine odaklanıyorum, çünkü kendi dudaklarım diğer insanlardan daha pigmentli/koyu, bu yüzden benzer dudak ve ten rengine sahip insanlara karar vermelerine yardımcı olmak için tonların nasıl görünebileceğini göstermeyi seviyorum. hangi onlara da uygun olabilir.


Tabii ki herkes istediğini giymekte özgür ama benim gibi daha koyu pigmentli dudaklarınız varsa, o zaman bazı nüler sadece küllü/pastel görünüyor, ki ben şahsen benim hayranım değilim.

Bu yüzden, şimdiye kadarki ilk sponsorlu blog yazıma yaklaşmak için aydan daha fazla olamazdım. (8+ yıl sonra!), bu aralık için olmak .. zaten yaptığım şeyle çok uyumlu! 🙌
Ultimate Lipstick Loves’ın renk örneklerini görmek ve daha fazla bilgi için okumaya devam edin…
Ambalajlama:


Rujlar, bazı sosyal medyalarım hakkındaki DM’lerime / geri bildirimlerime göre bir geri dönüş yaptığını düşündüğüm geleneksel mermi biçiminde ve son birkaç yıl sıvı ruj yutturmacadan sonra şaşırmadım.


Transfere dayanıklı sıvı rujlarımı hala seviyorum, ancak oğlum okula başladığından beri ona geçmesi konusunda endişelenmeme gerek kalmadı ve şimdi sevdiğim herhangi bir ruju sürmekte özgürüm, bu yüzden aslında son zamanlarda bazı eski favorileri geri aldım. mermi rujları (özellikle Mehr!).


ambalaj şık ve altın kapağın üst kısmında kabartmalı BECCA logosu bulunur. Manyetik kapağın kendi kendine yavaşça aşağı kaymasını ve tatmin edici bir tıkırtı sesiyle kapanmasını seviyorum lol.

Renk/Gölge:


Yukarıda bahsedildiği gibi, Ultimate Lipstick Love tonları çıplak ve kırmızı gölgeler ve var 30 bunlardan şu kategorilere ayrılır:

  • Nötr Çıplaklar: Çikolata, Bordo, Mocha, Taupe, Tawny, Kumul
  • Havalı Çıplaklar: Sufle, Leylak Rengi, Orkide, Sorbet, Petal, Şeker
  • Sıcak Çıplaklar: Gülağacı, Trüf, Allık, Alacakaranlık, Lale, Çıplak
  • Soğuk/Nötr Kırmızılar: Bordo, Merlot, Yakut, Garnet, Kiraz, Blaze
  • Sıcak/Nötr Kırmızılar: Ember, Rouge, Scarlet, Crimson, Alev, Haşhaş

30 rengin hepsine sahip değilim ama yukarıda ve kolumda sahip olduğum tüm tonları renklendirdim ve aşağıda en popüler olacağını düşündüğüm bazı renk tonlarının dudak renk örnekleri var!


benim kişisel favorilerim çıplaklar şunlardır: Moka, Leylak rengi, çünkü bunlar kahverengi ve pembe tonların iyi bir karışımıdır. Trüf, tenime/dudak tonuma uyan en açık ten rengidir. ve Gül ağacı daha derin tenlerde harika bir ten rengi gibi görünen daha parlak bir gül rengi tonudur.


Favorim kırmızılar şunlardır: Kor (sıcak kırmızılar kategorisinden) ve yakut (soğuk kırmızılardan). Genellikle kırmızıların daha soğuk/mavi tonlu olmasını tercih ederim çünkü onları daha güzel buluyorum ve ayrıca dişlerimi daha sarı gösterebilen daha sıcak kırmızılara kıyasla dişleri daha beyaz gösteriyor.Pigmentasyon:


Bu Nihai Ruj Aşkları saf renk pigmentleri ve ışığı yansıtan yağlar uzun süre giyen 8 saat.


Doğal pigmentli dudaklarımda, rengin dudaklarımın belirgin koyu alanlarını kaplamak için yeterli olduğunu, ancak çok fazla pigmentli / kremsi olmadığını görüyorum.

formül:


Rahatsız edici/kuruyan rujların hayranı değilseniz, bunlar için endişelenmenize gerek yok. BECCA Ultimate Ruj Aşkları Bu temel bileşenler sayesinde giymeleri çok rahat olduğu için:

  • hiyalüronik asit – dudakların görünümünü nemlendirmek ve pürüzsüzleştirmek için
  • avokado + zeytinyağı beslemek

Bitiş:

Rujlar, nem açısından zengin bir yüzeydir, yani mat değiller, daha çok balmsı / sağlıklı bir parlaklık gibi. Onları tek başıma taktığımda dudaklarımda doğal, dolgun, sağlıklı bir görünüm oluyor – ama hiçbir şekilde dolgun değiller – onları tam olarak böyle tanımlayabilirim!

Koku:

Belirli bir koku yok

Fiyat:her biri 20 sterlinyalnızca ilk olarak 7 Ocak’tan itibaren John Lewis’ten temin edilebilir.

Çıplak dudak tonları:

Kırmızı dudak tonları:


Genel düşünceler:


Aslında daha fazla göründükleri/hissettikleri için bunların fiyatının sadece 20 sterlin olmasına şaşırdım. lüks altın ambalajları ve t ileformül aslında bana, gün boyunca sıvı bir ruj daha kuruduğunda doldurmak / yardım etmek için yanımda taşıdığım başka bir (daha pahalı) lüks marka ruju hatırlatıyor.

Şahsen rujları buluyorum nemlendirici/balsamlı Bunun gibi özellikler, gün geçtikçe daha fazla kuruyan likit rujlara hayat vermeye yardımcı oluyor ya da istediğim zaman bunları dudak kalemi olmadan giyme eğilimindeyim. hızlı renk dudaklara hassas bir şekilde dokunmadan (yani okul koşusu).

Mat olmayan bir rujdan beklediğiniz gibi transfer kanıtı değil, ama buna rağmen güzel Uzun giyim yüzünüze kapanan bir bebeğiniz/çocuğunuz olmadığı sürece!
BECCA Cosmetics serisine yapılan bu yeni ekleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Şahsen ben herkes için popüler bir kırmızı veya ten rengi yapmak için buradayım ama aynı zamanda gün boyunca mat rujları kurutmanın harika olacağını düşünüyorum 🙌

Umarım BECCA, ideal olarak en azından tüm cilt/dudak tonları için aynı çıplak ruj temasına sahip sıvı rujlar da ekler 🙏

Instagram’da 30 rujun tamamının bir çekilişini yapacağım, bu yüzden gözünüz açık olsun!imza sonrası*bu gönderi BECCA Cosmetics ile bir işbirliğidir, ancak tüm düşünce ve görüşler her zaman olduğu gibi bana aittir!


Aksi belirtilmedikçe, incelenen ürünler basın/marka örnekleridir. Bağlantılar bağlı bağlantılar olabilir, yani bağlantılardan biri aracılığıyla bir satın alma yaparsanız, bu web sitesini desteklemeye ve çalıştırmaya yardımcı olan küçük bir komisyon alırım.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu