Kişisel Bakım

SAFIYAH TASNEEM : Ramazan 2018


Ramazan’ın son 10 gününde olduğumuza inanamıyorum, oruç tutmaya başladığımız gün gerçekten daha dün gibi mi geldi?!

Bu yıl The Body Shop, 30 günlük bir takvim yerine bu “Bayram İçin Hazır Olun” 10 günlük güzellik takvimini yayınladı. geçen yıl (kontrol edin blog yazısı burada!) ve geçen senenin ambalajına ne kadar bayılsam da bu senenin aktüel ürünleri daha güzel.

Nelerin dahil olduğunu görmek için okumaya devam edin!


Her şeyden önce ambalaj hakkında yorum yapmak istedim. Geçen yılki takvim, arap rakamları ve İslami geometrik tasarımlarla gerçekten güzel ve çarpıcıydı.


Bu bir yıldız şeklinde, bence şirin ve aynı zamanda arap rakamlarına sahip, ancak genel olarak geçen yıllara göre biraz daha çocuksu ve daha az ayrıntılı geliyor. Yine de, arapça sayıları öğrenmeye çalışan/gelecek yıl ramazan için yeniden kullanmaya çalışan çocuklar için harika bir öğrenme aracı olacaktır.

Cephede neden Bayramın En İyisi (ya da ne anlama geliyor?!) dediğinden tam olarak emin değilim ama Body Shop web sitesi ” diyor”Bayram için Hazır Olun“Bayram’a 10 günlük bir geri sayım gibi olduğu için daha anlamlı olan ve Noel’i taklit ettiğinden şikayet edenler için alışılagelmiş yılbaşı takvimlerinden farklı olan koleksiyon.

Ayrıca 30 gün yerine 10 gün ile geçen yılki takvimdeki bazı dolgu tipi ürünlerin (tırnak törpüsü, banyo eldiveni, kalemtıraş vb.) aksine her kutuda daha iyi ürünler bulunmasını da seviyorum.

Bu sefer tüm kutuları açayım dedim ve işte bu 10 günlük takvimde neler var:

Tam boy Siyah Misk 30ml
Beyaz Misk Dumanlı Gül Duş Jeli 60ml
Çilekli Vücut Losyonu 60ml
Badem El Kremi 30ml
Mat Dudak Likit Windsor Rose 8ml
Indian Night Jasmine Duş Jeli 60ml
Kaş Şekillendirici Orta Kahverengi 2G
E Vitamini Gündüz Kremi 15ml
Çilek Dudak Sıkacağı 4g
Siyah Göz Tanımlayıcı 1.1g


Yukarıda da bahsettiğim gibi bu takvimdeki ürünler geçen seneye göre beni daha çok ilgilendiriyor. Mat Dudak Sıvısı güzel bir iltifat çıplak, Dudak Sıkacağı ve herkesin kullandığı duş jeli ve vücut losyonu gibi genel ürünler.

Tüm bu ürünler değerlidir ve tek tek satın alınırsa toplamın ne olacağını hesapladım ve 60 sterlinin biraz üzerine çıktı, siz de öyle yapın. £ 10’dan fazla tasarruf edin satıldığı fiyatla (50 £), ancak birkaç hafta önce Resmi Tatilde %35 indirim teklifi vardı ve yaklaşık 33 £ ‘dan satılıyordu ki bu daha da pazarlıktı, bu nedenle TBS’nin paylaştığı normal kodlardan herhangi birine göz kulak olabilirsiniz. ve tekrar daha iyi bir fiyata alıp alamayacağınıza bakın.

Kişisel olarak varış takvimine karşı değilim, bence bizim için özel olarak tasarlanmış bir şey olması harika ve çocuklar uyuduktan sonra kendimizi şımartmak veya şımartmak için bir şey, zaten en çok çalışan bizler olduğumuz için!

Kendiniz için/hediye olarak almak istemiyorsanız, ürünleri paranızın tam karşılığını verdiği için her zaman bölebilir ve insanlar her zaman duş jeli, losyon, dudak kremi vb. kullandığından aile üyelerinin bayram hediyelerine ekleyebilirsiniz.

Bayrama Hazır Ol Koleksiyonu 50 £ ve mevcut BURADA. Ayrıca bazı özel ve şaşırtıcı şekilde paketlenmiş hediye setleri de var. burada Bazı bayram hediyesi fikirleri arıyorsanız.

Bu yılki takvim hakkında düşünceleriniz neler? The Body Shop’tan Ramazan/Bayram tasarımlı ürünler aldınız mı?imza sonrası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu