Kişisel Bakım

SAFIYAH TASNEEM : Salı Devir: Sabah

Soo, bu haftaki Salı Devralma, benimkine benzer bir tene sahip ama sadece biraz daha adil olan (NARS Punjab/Custard) hoş bir takipçim – Marble Rose Blogs’tan Sabah – tarafından yapıldı.
Makyaj Devrimi Gizleme ve Düzeltme düzelticilerinin renk örnekleri ve yüz resimleriyle birlikte derinlemesine bir incelemesini çok nazik bir şekilde yazdı!


Ne düşündüğünü görmek için okumaya devam edin <3


Hey Millet, Makyaj Devrimi son zamanlarda yeni bir renk yayınladı düzelticiler Bu “Gizle ve Düzelt” Renklerinden önce piyasaya sürülen “Gizle ve Tanımla” Kapatıcılardan sonra gelen “Gizle” serisinin bir parçası olarak düzelticiler.

Safiye Tasneem bana bu kapatıcıları inceleme fırsatı verdi ve ben de hepsini sizin için test ediyorum!

Hepinizin bildiği gibi, Makeup Revolution, Tarte’nin internetin en sevilen ‘Shape Tape’ kapatıcısı için eczane DUPE olduğu söylenen rezil ‘Gizle ve Tanımla’ Kapatıcılarını piyasaya sürdüklerinde neredeyse interneti kırıyordu. Şimdi renk yayınladılar düzelticiler ve bir blogcu olarak, bunun kapatıcılarla aynı standartlara uyup uymadığını görmek ilgimi çekti.

Şu anda mevcut üç renk var: Turuncu, Yeşil ve Muz. turuncu cdüzenleyici örtmek içindir koyu halkalar ve karanlık noktalaryeşil iken düzeltici nötralize eder kopmalar, kırmızılık, gül hastalığı ve güneş yanığı ve son olarak muz düzeltici aydınlatır ve eşitlenir cilt tonu!

Bunlar düzelticiler için perakende her biri 4,00 £ (süper ilaç veya Devrim Güzeli)süper uygun fiyatlı ve ayrıca kapatıcıların yaptığı gibi büyük bir doe ayak aplikatörü ile birlikte geliyorlar!

Yukarıdaki resimden de görebileceğiniz gibi, ten rengime karşı renkleri görebilmeniz için kolumdaki her bir tonu swatchladım.

Makeup Revolution, formülü ve ambalajı kapatıcılarla tutarlı tuttu. Gül altın ambalajını ve büyük doe ayak aplikatörünü uygulamayı yaparken seviyorum. düzeltici süper kolay ve sorunsuz, ancak bu aynı zamanda ihtiyacınız olandan daha fazla ürün kullandığınız anlamına da gelebilir.
bu düzelticiler kapatıcıya benzer kremsi bir kıvama sahiptir. Üçünü de swatchladığımda düzeltici gölgeler fark ettim ki turuncu düzeltici vardı yoğun kapsama tek bir dokunuşla, yeşil ve muz rengi daha açık renkliydi. orta kapsama. Bu, cildimin hala altından doruğa çıktığı anlamına geliyor. Bu önemli bir şey değil, bence bu, makyajımın altında karışmalarını ve örtmelerini kolaylaştırdı.
Portakal düzeltici daha fazlası pişmiş toprak için mükemmel olduğunu düşündüğüm gölge derin cilt tonları açık veya orta cilt tonları yerine. Turuncu bildiğim için bunu cildimde kullanmak için biraz gergindim. düzelticiler böyle örtbas etmek daha zor olabilir. Ancak yeşil ve muz düzelticiler çoğu cilt tonu için harika olan güzel açık pastel tonlardır!

test etmek düzelticiler!

‘Sorun alanlarımın’ dökümü:

  • Ilıman kırmızılık yanaklarımda
  • hiperpigmentasyon güney asyalılarda ve genel olarak beyaz olmayan kadınlarda yaygın olan, ama esas olarak gülümseme çizgilerime ve aşk tanrılarımın hemen yukarısına odaklanan ağzımın etrafı *iç çeker*
  • koyu halkalar – Yakın zamana kadar bununla gerçekten acı çekmedim, çünkü anemik oldum ve bu da göz çevremde kararmaya neden olabilir. Ancak, birçok insanda genetik ya da sadece uykusuzluk nedeniyle koyu halkalar olabilir!

Yani, tüm söylenenlerle birlikte, nasıl olduğuna bir göz atalım. düzelticiler gerçekleştirildi!


portakalı uyguladım düzeltici gözlerimin altında ve gülümseme hatlarımda bu kadar hafif düzeltici özellikle SÜPER pigmentlidir ve biraz UZUN bir yol kat eder! yeşili uyguladım düzeltici yanaklarımın elmacıklarında kızarıklığın zirve yaptığı ve ardından sarıyı sürdüğü düzeltici yüzümdeki yüksek noktalarda.

bilerek uygulamadım düzeltici üst dudağıma renk düzeltmenin nasıl bir fark yarattığını görmenizi istedim!


Hızlı ipucu: Fazlalıkları silin düzeltici doe ayak aplikatörü çok fazla ürün aldığından yüze uygulamadan önce, bu da yüzünüzde ihtiyacınız olandan daha fazla ürünle sonuçlanacağınız anlamına gelir!Biraz ürkütücü göründüğümü biliyorum ama göz altlarından kaçınarak cildime fondötenimden (NARS doğal ışıltılı fondöten) bir kat sürdüm. düzelticiler Oldukça iyi.

Makyajım tamamlanmamış olsa da, cildimin çok daha parlak ve eşit göründüğünü zaten görebilirsiniz. Ayrıca üst dudak bölgemde renk düzeltme yapmadığım hafif bir gölge olduğunu da görebilirsiniz. Renk düzeltme, düzgün yapılırsa makyaj oyununuzu gerçekten değiştirebilir!


Hızlı ipucu: Kusursuz bir sonuç için fondöteni cilde dağıtmak için bir güzellik karıştırıcı/sünger kullanmanızı tavsiye ederim. Bu, aracı hareket ettirmemenizi sağlar. düzelticiler fondöteninizin altında veya fondöteninizle karıştırarak kullanın!
Yukarıdaki resimde portakalın çoğunu kaplayan kapatıcı (Makyaj Devrimi Gizle ve C7’de Tanımla) uyguladım. düzeltici. olarak düzeltici Benim için çok karanlık, tamamen örtmek için normalde yaptığımdan biraz daha fazla kapatıcı uygulamak zorunda kaldım. Benden benzer veya daha açık bir tene sahipseniz bunu aklınızda bulundurun!

Hızlı ipucu: buldum düzelticiler temel ürünlerinizle hafifçe karıştırın. Yeşil ve muz hiç farkedilmiyor, portakal ile daha belirgin. düzeltici çünkü tenim için karanlık. Üstüne herhangi bir fondöten ve kapatıcı uygulamadan önce bunları pudra ile hafifçe yerleştirdiğinizden emin olun!
üzerinde mini swatch testleri yaptım. düzelticiler En sevdiğim fondöteni ve dört favori kapatıcıyı kullanarak, cilt tonunuza uygun ürünleri seçmenin önemli olduğunu size göstermek için. Benim durumumda, portakal düzeltici tenim için çok koyu ve kaliteli orta ila tam kapatıcı fondöten ve kapatıcılar kullanmama rağmen, düzeltici yine de zirve yapacaktı!Her iki resimde de görebileceğiniz gibi, temel ürünlerin hiçbiri portakalı tam olarak kapatamadı. düzeltici sadece bir katman ile. Tepedeki o kırmızımsı renk tonundan kurtulmak için ikinci bir katmanla üste çıkmam gerekecekti.

Makyaj Devrimi web sitesinde, bu özel düzeltici için idealdir daha koyu cilt tonları‘ bu yüzden hafif ve orta ten tonları için neden başka bir Şeftali tonu yayınlamadıkları konusunda biraz kafam karıştı? Bunu satın aldıysanız düzeltici bu ürünü kullanmanız gerekeceğini bilmek önemlidir çok hafif ve görünmesini önlemek için düzeltilmiş alanların üstüne biraz daha kapatıcı veya temel ekleyin!
Genel olarak, hepsinin genel olarak iyi çalıştığını düşünüyorum, güzelce harmanlamak ve kesinlikle bu sorunlu alanları örtün ama ben tavsiye etmem portakal kullanmak düzeltici açık veya orta bir teniniz varsa.

bu düzelticiler süper uygun fiyatlı, sadece £4,00ve herkesin yüksek kaliteli ürünlere yığınla para harcamayı sevmediği için, herkesin kullanabileceği yaygın bir şekilde mevcut olmalarına bayılıyorum. düzelticine zaman bu Devrim düzelticiler aynı şeyi yap!

Bunlar düzelticiler sadece yüz için değil, aynı zamanda örtbas etmek için de kullanılabilirler. dövmeler veya karanlık işaretler deri üzerinde. Ayrıca çekmecenizde yanlış gölge/alt tonlu bir fondöten varsa, karışım birinde düzelticiler bu mükemmel gölgeyi üretmek için temellerinizle! *kusursuzca ağlar*

benim favorim muz düzeltici Bunu, mükemmel sarı tonlu gölgeyi yaratmak için benim için çok nötr veya pembe tonlu fondötenlerle karıştırabildiğim için. Bunu göz altı için de kullanabilirim aydınlatmak alan da yukarı! kesinlikle bunları alırdım düzelticiler yine, özellikle Makyaj Devrimi, ten rengime daha iyi uyan daha fazla ton ortaya çıkarırsa *parmak çarpık*.

Bunları denediniz mi? Yorum bırakarak düşüncelerinizi bana bildirin


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu