Kişisel Bakım

SAFIYAH TASNEEM : Salı Devralma: Amina Ali

İşte 2019’da, ürünleri incelemek için seçtiğim daha harika konuk blogcularla birlikteyiz. amin yorumlarının dürüstlüğünü sevdiğim ve aynı zamanda benim gibi bir mumya olmasını sevdiğim için daha önce birkaç kez yorum yazan misafirim; onu blogunda ve sosyal medyasında kontrol et!

Bu yazıda, PR konusunda yetenekli olduğum birkaç Rodial Collagen Boost Dudak Cilasını nazikçe gözden geçirecek, ancak Amina’nın daha fazlasını takdir edip kullanacağını hissetti, bu yüzden onun düşünceleri için okumaya devam edin!

İncelememe izin verdiği için güzellik bağımlısı arkadaşım Safiyah’a teşekkür ederim. Rodial Collagen Boost Dudak Parlatıcıları. Rodial’dan ufak tefek şeyler denediğim için onları almaktan çok mutlu oldum, ancak bu esas olarak cilt bakımına odaklandı. Bilmiyorsanız, Rodial 1999’dan beri piyasada ve ürünlerini belirli cilt bakımı konularına göre gruplayan bir güzellik markası. Ayrıca daha uygun fiyatlı bir kardeş markaları var, benim de birçok kez kullandığım Nip+Fab. Sıra dışı adları nedeniyle bazı aralıklarına aşina olabilirsiniz. Ejderha kanı (hidrasyon için harika) veya Arı zehiri (yaşlanma belirtilerini hedeflemek isteyenler için mükemmel). Rodial’ın 2014’te piyasaya sürülen makyaj koleksiyonu nispeten yeni ama denediklerimden özellikle kapatıcıları ve mükemmel kontur tonları ile etkilendim.
Yukarıdan Aşağıya: Spice Spice Baby, Bae-Berry, Plaj Lütfen, Şampanya Duşları
Daha önce denediklerime dayanarak, onlar için büyük umutlarım vardı. Kollajen Artırıcı Dudak Cilaları. İlk dikkatimi çeken ambalaj oldu. Çok pahalı hissettirdi, özellikle dudak cilalı kapağın suni yılan derisi etkisi ile kaliteli bir ürün satın aldığınızı söyleyebilirsiniz. Bunları ilk uyguladığım andan itibaren, onlara eklenen cilt bakımının etkilerini tam anlamıyla hissettim. Dudaklarınızdaki kolajen üretimini arttırması gereken bileşenlerle dolular. Böylece hem kısa vadeli hem de uzun vadeli etkiler elde edebilirsiniz. Başlangıçta dudaklarımın yapışkan hissetmeden ne kadar nemli ve parlak hissettiğini fark ettim. Formül, dudaklarınızın bu soğuk kış aylarında kuru bir yamadan geçtiği için çok ihtiyaç duyulan pürüzsüz ve dolgun görünmesini sağlar.

Mat görünümden biraz sıkıldığımı hissediyorum, dudaklarım oldukça kırışıyor, bu yüzden mat rujları veya likit rujları kırışıkların içine girerek dudaklarımı küçük ve buruşuk bırakarak buluyorum. Dudak cilaları, dudaklarım daha büyük ve daha beslenmiş göründüğü için temiz bir nefes olan keskin bir kontrast sunuyor. Ne yazık ki 4 saat sonra tekrar başvururken buldum, ancak bu pigmentin gittiğini söylemek değil, sadece bu efektle anlaşılan yüksek parlaklık. Ama dürüst olmak gerekirse, yeniden başvurmaktan ve bir kez daha o anlık ses vuruşunu elde etmekten keyif aldım.

içeri girerler altı tonbeş çıplak ve bir ışıltı, hepsi çok parlak ve fiyatı şu şekilde: £28, aldığınız 7 ml ürün için oldukça fazla. Ancak bunları bir arada iki ürün, hem dudak parlatıcısı hem de dudak dolgunlaştırıcı olarak düşünmelisiniz. Bence mükemmel bir hediye ya da kendin için bir muamele yapacaklar. Benim kişisel favorilerim Spice Spice Baby ve Champagne Showers olmalı!

Rodial’ın güzellik ürünlerinden herhangi birini denediniz mi? En sevdiğiniz dudak ürünü türü, mat mı yoksa parlak mı?

amin xx

*PR hediyesi. Tüm görüşler bana aittir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu