Kişisel Bakım

Amina


merhaba aşklarım!!


Bugün en sevdiğim kuzey blogcu bebeklerimden biri olan Amina’dan bir devralım daha var.Bana gönderilen birkaç Revolution Pro rujunu nazikçe inceledi ve inceledi. devrim güzellik markalar (Makyaj Devrimi hakkındaki eğitimimi ve düşüncelerimi izlemek için buraya tıklayın!).

Amina bir mumya güzellik blogcusu, dürüst incelemelerini kesinlikle seviyorum, onu IG’de kontrol ettiğinizden emin olun ve heyecan fazla; Ruj Koleksiyonu hakkındaki düşünceleri için okumaya devam edin <3

Merhaba millet,

Revolution Beauty London bünyesindeki diğer markalarla karşılaştırıldığında, Revolution Pro’nun ambalajdan çok ürünle ilgili olduğunu hissediyorum. Bu her zaman iyiye işarettir. Kardeş markalara göre biraz daha ciddi ve bu da isimle örtüşüyor sanırım isminde Pro olduğu için bu ürünler uygun fiyata üst düzey ürünler arayanlara yönelik. Fondötenden astara, far paletlerinden aydınlatıcı paletlerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptirler.

Özellikle fiyat etiketini gördüğümde ne bekleyeceğimden emin değildim. £7 5 ruj için! Bu, ruj başına 1,40 sterline çıkıyor. Ama onlara bir şans vermek istedim! Bir kitabı… fiyat etiketine ve diğerlerine göre yargılamayın. Her neyse, aldığın kutuda 5 rujbu özel Noir koleksiyonu olduğu için tüm tonlar oldukça koyu tonlardaydı, ancak pembe, kırmızı ve nude koleksiyonları ve mat versiyonları da var.

Genel olarak tüm rujdan hoş bir şekilde şaşırdığımı söylemeliyim. Uyguladığımda ilk fark ettiğim şey kesinlikle rujun dokusu oldu. Dokunmak için çok kremsi ve yumuşaktı ve dudaklarda çok nemlendirici hissettim. Daha sonra renk ödemesinin ne kadar şaşırtıcı olduğunu fark ettim. Aşınma testine gelince, rujun 5 saat sürdüğünü söyleyebilirim. Ve o zaman bile dudaklarımda bir leke kaldı ki tamamen çıplak olmasınlar, ancak bu saatten sonra tekrar başvurmam gerektiğini hissettim. Bu süre zarfında ben de yemek yemiştim. Bu, ruju sürdüğüm süre boyunca beni gerçekten etkiledi, dudaklarım gerçekten şartlandırılmıştı.


Ancak ürünün yumuşaklığı daha sonra koluma sürdüğümde rujlardan birinin kırılmasına neden oldu. Bunun nedeni dışarının 27 derece olması olabilir ama aynı zamanda ürün çok kremsi, bu yüzden dikkatli olun. Ama dediğim gibi, bir rüya gibi geçerli. Dudak çizgisinden biraz kanamaya meyilli oldukları için kesinlikle bir dudak kalemi takmanızı tavsiye ederim, ancak bu bekleniyordu ve oldukça küçüktü.

Güneş Işığında Renk Örnekleri: Yukarıdan aşağıya: Kara, İzleme , Alacakaranlık, Gece Yarısı, Karanlık
Doğal ışıkta renk örnekleri: Yukarıdan aşağıya: Kara, İzleme , Alacakaranlık, Gece Yarısı, Karanlık

Ürünün pigmentasyonu beni gerçekten şaşırttı. Burada görülen renk örnekleri, ne kadar rengin uygulandığını görebilmeniz için tek kaydırmalı renk örnekleridir. Tonlar, mordan pişmiş topraklara ve derin bir dut rengine kadar değişir. Bence daha koyu tonlarındaysanız, bu harika bir satın alma olur. Ben kesinlikle nülerime bayılırım, bu yüzden kesinlikle nü koleksiyonunu satın alacağım. Revolution Beauty’nin makyajı kitleler için uygun hale getirmesini seviyorum. Beni yanlış anlamayın, yüksek kaliteli ürünlerimi seviyorum ama bence bunlar her gün giymek ve paramızı sayması gerekenler için harika. Ürünün fiyat etiketine hiç benzediğini düşünmüyorum. Rujumun sadece 1,40 sterline mal olduğunu giymekten asla tahmin edemezdim. Kesinlikle makyaja harcadığım parayı düşünmemi sağladı!

Koleksiyonlardaki rujların her biri de mevcut 5 £ için ayrı ayrı Bununla birlikte, ekstra 2 £ karşılığında 4 ruj daha alabilirsiniz, bu nedenle koleksiyonla birlikte gitmek mantıklıdır. Bunlardan çok etkilendiğim için kesinlikle markadan daha fazla satın alacağım.

Ne denedin? Aşağıdaki yorumlarda daha sonra ne deneneceği konusunda bana bazı önerilerde bulunun!

amin xx

*PR örneği. Tüm görüşler bana aittir.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu