Kişisel Bakım

SAFIYAH TASNEEM : Salı Devralma: ibreathe Makeup

Bu haftanın konuk yazısı, uzun süredir takipçim olan ve hatta eski bir müşterimden olan sevimli ibreathe Makeup’tan!!

İlgisini dile getirdiği için ona NYX Honey Dew Me Up astarını verdim ve işte onun incelemesi:

ey sevgililer

Safiyah nazikçe bana NYX Honey Dew Me Up astarını gönderdi. Bu astarın renk değişikliği ve kızarıklık görünümünü azaltması ve cildinizin gün boyu parlak görünmesini sağlaması gerekiyor. Astar, bir eczane astarı için biraz pahalı olan 15 sterline satılıyor ama buna değer.

resim1.jpeg

Bu astarı birkaç haftadır kullanıyorum ve yağlı cilt ve karma cilde sahip arkadaşlarımın da kullanmasını ve bana geri beslemelerini sağladım. Kendim kuru cildim var.

Bu astar cildimle mükemmel çalıştı. Bir astarda istediğim şey olan tüm gün parlak / ışıltılı görünmemi sağladı. Astarı uyguladıktan sonra yapışkan hale geliyor, ilk başta Safiyah söyleyene kadar fark etmedim ve sonra yapışkan olduğunu anladım. Şahsen bunun iyi bir şey olduğunu düşünüyorum çünkü fondöteninizin yapışmasını ve daha uzun süre kalmasını sağlıyor.

Uzun bir süre sonra eyeliner sürdüğümde gözlerim sulanıyor. Sulu gözler her zaman gözlerimin altındaki fondötenimi etkiler ve bu astar ile yapmaz. Fondöten mükemmel bir şekilde duruyor, Fas’ta terlerken bile fondötenim sağlamdı.

Bu astar hakkında sevmediğim tek şey ambalaj. Tüp veya benzeri bir şey olmasını tercih ederdim çünkü uygulamaya çalışırken dağınık olma eğilimi gösterir.

image2.jpeg
  • Uzun ömürlü
  • Tüm gün ışıl ışıl
  • Kızarıklığı kapatır

Daha önce de söylediğim gibi, arkadaşlarım giydi. Bir arkadaşımın cildi yağlı ve onun için gerçekten iyi çalıştı, ışıltılıydı, fondötenini tuttu ve beğendi.

Karma cilde sahip diğer arkadaşım, görünüşünü ve fondötenin ne kadar süre dayandığını çok beğendiğini söyledi. Bunu tavsiye ediyor ve kendisi satın alacak.

Genel olarak, bu harika bir astar. Parlak olduğu için değil, fondötenimin kalıcılığı nedeniyle kullandığım en iyi primerlerden biri. Nemli/parlak görünümlü bir ciltten hoşlanıyorsanız ve fondöteninizin yerinde kalmasını ve hareket etmemesini istiyorsanız bu ürünü şiddetle tavsiye ediyorum. Bunu Londra ve Fas’ta kullandım ve hiç değişmedi ve temelimi 12 saatten fazla devam ettirdi.

Bunu bana hediye ettiği için Safiye’ye teşekkür ederim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu