Kişisel Bakım

SAFIYAH TASNEEM : Salı Devralma: Yasmine Alom

Bu hafta Salı Devralma, ne kadar çalışkanlığından dolayı hayran olduğum kesinlikle harika Yasmine Alom’dan!
Yasmine ile YouTube’daki annem dostu GRWM’yi gördüyseniz, onun makyaj ürünleri konusunda çok deneyimli ve bilgili olduğunu ve incelemesi için güvendiğim biri olduğunu bilirsiniz, işte onun yeni Bobbi Brown Camo Luxe Koleksiyonu hakkındaki düşünceleri:

Bobbi Brown Camo Luxe koleksiyonunun yeni koleksiyonu, Eylül 2018. Bu, 23’ten itibaren Selfridges & Brown Thomas’a özeldir. Ağustos daha sonra ülke çapında 6 Eylül’de başlıyor.

Mükemmel ve tam sonbaharda. Koleksiyonda bir kamuflaj havası var güzel toprak tonları sergiliyor. Metalik bir infüzyon ile zengin tonlara sahiptirler. Koleksiyon 2 oje, bir jel kalem, 3 ruj, bir göz gölge/yanak paleti, 2 adet çok kromlu göz farı ve bir rimel.

Safiyah’ın incelemesi için bloga konuk olacak kadar şanslıydım koleksiyondan bazı parçalar.

Yosun yeşili jel astar ile başlayalım.

Bu, 12 renkte mevcut olan ödüllü jel astarıdır. düşmek Koleksiyona ekledikleri selvi mürekkebi ile aynı çizgide, derin bir zümrüt yosunlu yeşil. Formül 12 saate kadar sürer. çok kolay harmanlayın ve pürüzsüz bir kanat astarı oluşturabilirsiniz. Ya da jel kullanmayı sevdiğim için astar (siyah hariç), benzer göz farı uygularken göz tabanı içindir. Bu, gölgelerimin daha uzun süre dayanmasına ve hareket etmemesine yardımcı oluyor. Ayrıca yardımcı olur gölgeleri gerçekten büyütmek için.

20,00 £ için perakende satış.

Sonra sınırlı sayıda Camo Luxe Eye & Cheek paletim var.

49,50 £ için perakende satış. Bu kompakt, 4 mat ve 2 metalikten oluşur. ve ışıltılı gölgeler, ayrıca anında yansıtmak için ışığı yansıtan bir vurgulama tozu cildi aydınlatın—hepsi çok yönlü tek bir palette.

Paletteki Gölgeler:

 Bone’da Mat Göz Farı

 Buğdayda Mat Göz Farı

 Soğuk Gri Mat Göz Farı

 Smokey Brown Metal Göz Farı

 Kamuflajda Işıltılı Göz Farı

 Cool Brown Mat Göz Farı

 Sıcak Parıltıda Vurgulama Tozu

Matlar dokunmak için çok kadife ve çok fazla pigmentasyon alıyor. Onun gibi kremsi bir his veriyor, karıştırması da çok kolay. Gerçekten çok çaba gerektirmez. Renkler biraz daha soğuk ama çok giyilebilir. metalikler Gördüğünüz gibi çok yüksek parlaklıkta ve altın ışıltıları yansıtıyor. Bunlar ipek gibi süzülür. Onları katmanlamak ve basitçe bitirmek için çok şeye ihtiyacınız var. güzel görünüm. Renkleri sayesinde gün içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. dünyevi nötr tonları ve ardından shimmers ile sesi yükseltin.

Paletin ağırlığı da ağırdır ve bu da lüks premiuma katkıda bulunur. kalite. Paletteki vurgulayıcı, bazıları için çok koyu olabilir. cilt tonları. Ancak bronzlaştırıcı ile karıştırıldığında veya bronzlaştırıcı olarak kullanıldığında, bu yüze çok sıcak gün batımı parıltısı verebilir. Daha derin cilt tonlarında Sabitleyici sprey ile kullanıldığında ve en yüksek noktalara konsantre edildiğinde yüz, iyi bir halka ışığa gerek yok. Bu kesinlikle yüzünüzü vurgulayacaktır! Renk çok yoğun ve ayrıca çok yönlü olabilir ve bir renk olarak kullanabilirsiniz. göz farı.

Palette gördüğünüz renkler, rengine sadıktır. Palette bulunan güzel bir boy aynası ile bu, onu bir Etrafınızda olması için çok yönlü ve kullanışlı kompakt. Gün için mükemmel ve gece, nötrden dramatike.

Birçok düşünce koleksiyona girdi ve hitap edeceğini söyleyebilirim her yaştan makyaj kullanıcısı. Ödediğiniz fiyat için pahalı görünebilir 6 gölge ve 1 vurgulayıcı için ödeme yaptığınızı düşünürsek, yarışmacılar. Diğerini alırken şu soruyu sorayım 12-18 gölgeli paletler, gerçekte kaç tane giyiyorsun? Halbuki bu palet daha spesifiktir ve sizi pek çok renk veya görünümle karıştırmaz göz korkutucu. Bu koleksiyonu satın alan makyaj aşığı,

kendine güvenen, dünyevi cazibeden hoşlanan, kendinden emin ve güçlü kim kolay kolay değil seçimlerle ikna etti. Ne istediğini biliyor ve kalite bunlardan biri onlara!

Ne düşünüyorsun? Bu paleti alacak mısınız? beni takip ettiğinizden emin olun

Bunu kullanarak oluşturmayı planladığım görünümleri görmek için Instagram’da

palet:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu