Kişisel Bakım

SAFIYAH TASNEEM : Salı Devralma: Yazmiinaktar

Paylaşım yapalı epey oldu ama şimdi oğlumla küçük bir aradan döndüğüm için daha düzenli paylaşımlar yapmayı planlıyorum iA <3

Bu L’Oreal x Isabel Marant işbirliği rujlarına ilgi duyduğunu ifade eden mumya blog yazarı Yazmiinaktar’dan yardım aldım ve onları gözden geçirmek için harika bir iş çıkardı.. daha fazlası için okumaya devam edin!

Selamun Aleyküm Selam Üzerinize Olsun ♥

Merhaba arkadaşlar, inanamayacaksınız – Saf bunu bir kez daha yaptı! Harika bir makyaj işbirliğini incelememe izin verdi ve sadece gitti ve bana altı ruj gönderdi. L’oreal Paris X Isabel Marant sınırlı sayıda koleksiyon. Instagram’da posta kutu açılımını paylaştığında ve bu koleksiyonu paylaştığında, özellikle altın ten rengime ve koyu dudaklarıma karşı bu kırmızıların ve nötrlerin ne kadar giyilebilir göründüğünden bahsetmiştim, şahsen denemek için heyecanlandığım bir koleksiyon oldu çünkü bence Balmain koleksiyonu şahsen izlemeye gittiğimde düşündüğüm kadar giyilebilir olmadıkları için bir hayal kırıklığıydı. Fakat bu koleksiyon diğer taraftan çok çarpıcı ve giyilebilir.

Her zaman kırmızı dudakların hayranı oldum, sanırım bu, annem her zaman kırmızı dudak giyen ve onu tanıdığım ikonik bir görünüm olduğu için annemden geliyor. Bu yüzden iki tonlu dudaklarımın yanı sıra tenime de yakışan nude ve kırmızı rujları bulduğum için çok mutluyum. Üst dudağım koyu, alt dudağım ise oldukça pembe.

Paketleme için seçilen alıntı açıkçası beni gülümsetiyor ve kesinlikle özgüven ve güçlü bir tavırla sizi harekete geçiriyor. Bir rujun beni nasıl tamamladığını ve bir görünümü nasıl tamamladığını seviyorum.

Ambalaj bana Nars’ı hatırlatıyor çünkü lüks kauçuk kasaya sahip, ancak altın kurşunla kaplı iç kısmı görsel olarak çok daha hoş.

Koleksiyondaki yedi rujdan altısını aldım (aşağıda soldan sağa): BASTILLE WHISTLE || yumuşak bir çıplak, uygulamada oldukça şeffaf LA SEINE SHADOW || leylak rengi-pembe alt tonlu bir nude PIGALLE WESTERN || parlak pembe tonlu kırmızı PALAIS ROYAL FIELD || parlak kiraz kırmızısı LA BUTTE MARSHALL || klasik bir bordo BELLEVILLE RODEO || bir parça burbon ile koyu bir bordo kırmızısı

SAINT GERMAIN ROAD’ı özlüyorum ama her şey yolunda, sadece herkese uygun başka bir kırmızı.
Şimdi kırmızı dudakları seviyorum, bu ekstra pop için çok hızlı, cesur ve temiz bir görünüm 💋 Genelde daha çok bordo ve bordolara yöneliyorum… koyu kırmızılar. Ama tüm koleksiyondan PIGALLE WESTERN’e bayıldım çünkü giydiğim en parlak kırmızıydı ve denemekten korktum ve gerçekten hoşlanmayacağımı düşündüm ama tam tersi çıktı! Bu renge rastladığım ve sizin için örnekleme ve deneme fırsatı verdiğim için gerçekten çok mutluyum.

Aşağıda rujların yanı sıra swatchlarının da önce flaşsız sonra flaşlı resimlerini çektim. PS. Ruj örneklerimin en iyisi olmadığının farkındayım ve bunun için üzgünüm! denedimddd!


rujlar çok yumuşak ve kremsi uygulandığında, onlar %100 opak değilama renk çok inşa edilebilir ve katmanlı. Yumuşaklığı açıklamaya yardımcı olan Camelia Yağı ile aşılanmıştır. bu rujlar çok kanar, bu yüzden dudak kalemleri kesin bir zorunluluktur! Yediğiniz zaman dışında gerçekten uzun ömürlüler, kesinlikle çıkıp transfer oluyorlar, ancak bu kadar kremsi bir formülle bekleniyor.

Amacıyla deneme örnekleri (aşağıda) Ruj renklerini en gerçek halleriyle göstermek istediğim için dudak kalemi kullanmadım. Bunları yukarıdaki renk örneklerinde listelendiği gibi aynı sırayla gösterdim!

Ve benim aşklarım yazının sonu! Umarım denemekten keyif almışsınızdır, faydalı olup olmadıklarını bana bildirin!

Gerçekten inanıyorum, serideki renkler mutlak klasikler ve hepsi sızıyor Parisli şık, stile ve zamana meydan okuyan! Yani kesinlikle sunulanlarla hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Şu anda 9.99 £ ‘dan perakende satış yapıyorlar, ancak onları indirimde buldum [here] her biri 6,95 £ için.

OH, ve eğer takip etmezsen [Safiyah Tasneem] zaten, ne yapıyorsun? O kesinlikle benim nihai renk örneği kraliçem – ve bana renk örneği dersleri vermesi gereken biri – LOL! Daha önce blogunda misafir yazısı yazmıştım. [here] PUR kozmetik ürünlerini incelediğim yerde, bir okuyun ve henüz yapmadıysanız ona destek olun.

Bir sonraki yazıma kadar xoxo

Ps ürünü instagram’daki sevimli @ailah__’dan ilham aldı, fotoğrafçılığı harika! Git ona desteğini göster!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu