Güzellik Sırları

Sephora promosyonu: Bu kodla yapılan alışverişlerde 79€’dan -%20…

Pazarlık sevenler dikkat! Sephora, uygulamasında ve Sephora.fr’de geçerli bir promosyon kodu başlattı. Güzel haberler ? Size 79€’luk bir satın alma işleminden %20 indirim hakkı tanır. Ve size şunu söylemek istiyorum, parfümünüzü satın almak istiyorsanız, 79€ çabucak görülür!

Bu yüzden bazı öneriler için kılavuzu takip edin!

En sevdiğim kaş kalemi, diğer adıyla Tam olarak, My Brow by Benefit, €29.90, BURADA MAĞAZA. Onu seviyorum ve henüz denemediyseniz, şimdi şansınız!

Dior Forever Mat fondöten, mükemmel bir cilt ve her şeyin testine dayanan matlık isteyenler için. Aşırı sebumumdan bile. (Evet, akşam 6’dan daha az, ama o bir süpermen değil). 52€. BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

KVD Beauty İyi Elma vakfı. Cildinizde bir Insta filtresine sahip olmanızı sağlayan dokuları kaplamayı seviyorsanız başka bir ezilme. Ama tabii. 38€. BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

Terracotta Light, Guerlain tarafından. Güzel, sana nasıl söyleyeceğim. Klasik bir Terracotta. Ama burada hafif, daha şeffaf bir versiyonda. 49,90€. BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

Urban Decay’in geleceği belirsiz olduğundan, size şunu söylemek istiyorum: Potion astarını stoklayın… 16€. BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

Natasha Denona’nın Zendo Paleti… Çünkü bir Natasha paleti satın alma fırsatını asla kaçıramazsınız. Burnumuzun altından geçemeyecek kadar güzeller. 69€. BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

Ve kodu unutma: SİZİN İÇİN20 Sephora.fr’de kullanılacak ve uygulama şu tarihe kadar geçerlidir: 28.02.2022 23:59

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu