Güzellik Sırları

Sila by Lelo: hassas klitorisler için en iyi yol!

Evet, yine samimi zevkten bahsetmek için buradayız. Ama sevdiğini bildiğim için kendimi mahrum etmeyeceğim. Evet, benim için de bir tutku. Bu iyi.

Neyse az konuşalım, güzel konuşalım. Şu anki modaya sahip olmadan değil, klitorisi uyaran emme seks oyuncakları. Cinsiyet Kadınlaştırıcı. bu harika. Ama bazı insanlar için biraz “şiddet”. Benim durumumda, emme tarafı bir süre sonra alanı biraz kurutur ve daha az hoş hale gelir. Şahsen, yağlayıcı koydum ve her şey yolunda. Ama onsuz yapabilseydim, daha da iyi olacağını kabul ediyorum. Çünkü her zaman işinizin başındayken ve PAF’tayken o ürkütücü an vardır, rahatsızlık kapınızda çalar, ara verirsiniz ve yağınızı sürmeniz gerekir, sonra gidersiniz. Deliryumu biraz yatıştırır.

Benim gibi klitorisin hassassa (ya da aslında, ha, bu herkes içindir ve bu duygunun Kadınlaştırıcı ile aynı olmadığını görüyorum, bu aynı deliryum çünkü aynı bölgeyi uyarıyoruz, ama değil. aynı şekilde), Sila by Lelo’ya bayılacaksınız.

Lelo, 2003’ten beri piyasada olan oldukça üst düzey samimi oyuncaklardan oluşan süper bir İsveç markası. Evet! Gerçi bir süre oldu! Onlardan bir ürün olan Enigma’yı zaten test etmiştim, ancak bana gerçekten uygun olduğunu bulmamıştım. Ama Sıla’yı ne kadar sevdiğimi düşünürsek… Belki de ona ikinci bir şans vermeliyim diyorum kendi kendime.

Kısacası ! Bütün bunlar SONUNDA, ilerici klitoral uyarımla çalışan Lelo’dan bu ünlü Sila hakkında konuşmak için. “İçi boş ağzı, doğrudan dokunmadan klitorisin penis başının etrafına yerleştirildi… ve her şeyi değiştiren de bu! Temas olmadan, duyusal sensörlerde doygunluk olmaz: Zevk güçlü dalgalar halinde yükselir. Bu tür stimülasyon, yoğun ve genellikle çoklu orgazmlara izin verdiği için kendini kanıtlamıştır.

Markanın bize söylediği bu.

Diğerlerinden farkı ise sonik titreşimlerle çalışmasıdır. Evet, Philips Sonic diş fırçam gibi. Dünya küçük çocuklar! Bir kez daha buluşuyoruz. Sonra fırçamda ve Sıla’mda aynı hareketleri vermiyor. Diş fırçamı aynı şekilde kullanamayacağımı anlayın. Eh. Hayır ama geldiğini görüyorum. Hayır. Diş fırçası. Gizlilik için Sila!

Sila, tüm klitorisi uyaran, Lelo’ya özgü bir uyarı ilkesi olan sonik dalgaları kullanarak çalışır. Sona serisinde (hala Lelo’dan) kullanılan teknolojiden ilham alan Sila, bir subwoofer gibi çalışır… klitorise adanmış! Sıla sağlar derin uyarımklitorisin köklerine kadar uzanan. Duyguları çoğaltmak için yeterli!

Ve açıkçası bu HER ŞEYİ değiştirir! Gerçekten de, yalnızca dışsal bir uyarı hissetmeyiz, nabız atışları bize bir şeyleri içsel olarak bile hissettirir. Kesinlikle hiçbir şeye dokunan hiçbir şey yokken. Oldukça çarpıcı ve aynı zamanda, bir Womanizer’dan daha yumuşak ama daha yoğun (ki yine de hoşuma gidiyor, sadece aynı değil).

Sıla’da beğendiğim şey zaten işlemesi. Yuvarlaktır, elin boyutuna iyi uyarlanmıştır. Ağzı da harika. Womanizer, iki beden arasında seçim yapmalısın ve açıkçası, kendine bu tür bir soru sormak istediğin zaman değil. Orada ağız geniştir, iyidir, her şey geçer. Güven verici ve aynı zamanda çok rahat.

Toplamda, zevkleri çeşitlendirmek için 8 titreşim modu vardır. 3 düğme: mod değişikliği, daha yoğun veya daha az yoğun. Çalışması için mühendis olmanıza gerek yok. Mükemmel !

Sonunda, bu seks oyuncağını gerçekten harika buldum: Duygu yeni, bu sonik titreşimler gerçek bir yenilik getiriyor. Sonuçlar beklediğimden daha hızlı geldi (kudos) ve bazen emici oyuncaklarla alabileceğim o kuru hissi alamadım. İyi zamandı. Lelo’dan bu Sila’ya büyük, büyük aşk.

Ayrıca, hemen oraya geri dönüyorum. Merhaba !

Lelo’dan Sila, 3 renkte mevcuttur. 169€. BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu