Güzellik Kremleri

Şu anki dudak kremim Sarhoş Fil’den!

Sadık bir aboneyseniz, kesinlikle benim hakkımda önemli bir şeyi biliyorsunuzdur: Dudak kremi bağımlısıyım. Her gün, her ay, tüm yıl boyunca giyerim. Yaz, kış gibi. Açıkçası, konu balsamım olduğunda çok talepkar bir insanım. Bana rahatlık verecek kadar yağlı olmalı, ama ağzımda çok ağır olmamalı. Ve iyi sarılmak, iyi nemlendirilmek istiyorum.

Her şeyden önce nefret ettiğim şey: Sürdüğünüz, yağlı, yüzeyde parlayan, ancak nüfuz etmediği izlenimini edindiğiniz ve dudakları daha da kuru hale getiren balmlar. Ne.

Neyse ki, şu anda iyi bir tane var! (Dudak kremi). Bu, Sarhoş Fil’in nemlendirici dudak balsamı olan Lippe Balsamı. Evet, genişletilmiş bir adı var. Biraz soylular gibi. Baron von dudak balsamı.

Peki ne yapıyor? Avokado ve mongongo fındık yağlarının egzotik, antioksidan bakımından zengin karışımı, tripeptit ve deniz eğrelti otu yosunu ile tamamlanan Lippe, dudaklara daha dolgun bir görünüm ve daha belirgin bir eğri verir. Bu kremsi, lüks balsam, pürüzlü, kuru dudakların görünümünü yumuşatır ve dolgunlaştırır, parlak görünmelerini sağlar.

Somut olarak, bundan hoşlanıyorum çünkü size bahsettiğim bu sarmalayıcı tarafım var. Uyguladığımda dudaklarımı dolgunlaştırdığını ve gerçekten beslediğini hissediyorum. Bu hissi çok seviyorum. Ve aynı zamanda, mega yağlı ve mega yapışkan değil. Bu gerçekten doğru doz!

Ve beni aşırı kifer yapan küçük ekstra şey boyutu. Bir balsam için çok büyük! Büyük bir çap. Yani biliyorum, önemli olan boyut değil diyorlar, ama orada… Yine de biraz önemli çünkü çok pratik. Ağzından bir kere geçirirsen, gerçekten her yerde olduğundan emin olursun. Evet, biraz taşar ve?

BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN. 17€.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu