Güzellik Sırları

Sunright Insta Glow Tinted Self-Tanning Gel: anın sıcak bronzlaştırıcım!

Bana sık sık tüm yıl boyunca nasıl iyi görünmeyi ve korkak taze olmayı başardığımı soruyorsunuz (bu doğru değil, bana bronzlaştırıcımın ne olduğunu soruyorsunuz, ama böyle söylemeyi daha gurur verici buluyorum). Yıllık inanılmaz yakışıklılığımı bronzlaştırıcılara borçluyum! Bu harika değil mi? (Evet, evet, şaşırmış gibi yapın lütfen).

Ve neredeyse benim imzam olan bu bronz tene sahip olmak için sık sık 2 veya 3 ürünü değiştirir ve test ederim (hayır yine doğru değil, ben beyaz kıçlıyım. Kendime bronzlaştırıcı sürmezsem, bukalemun gibi görünüyorum. fayans metro fayansı). Yani evet, bronzlaştırıcı ile bronzlaşıyorum, aksi takdirde çok, çok solgunum. Çirkin olduğundan değil ama biraz bronzlaşmak bana çok yakışıyor. Sarışın ve bronz tenli, hoşuma gitti. Şu anda bir Kaliforniyalı gibiyim.

Ve şu anda, sevgilim o! Bu, birlikte çalıştığım laboratuvardan Sunright Insta Glow Tinted Self-Tanning Gel: NuSkin.

Şahsen ben onunla birlikte satılmayan ama her yerde bulabileceğiniz bir eldivenle uyguluyorum. Kendinden bronzlaşma eldivenleri. Bence Normal, Action veya amazon’da oldukça basit bir şekilde alabilirsiniz. Şahsen, Sisley bronzlaştırıcımla sahip olduğum şeyi geri dönüştürdüm.

Ve bu teknikle sıfır iz elde ettim. Ve altı çizilecek kadar nadirdir, çünkü bazen, bir eldivenle bile, süper jojo olmayan şeylere sahibiz. Ama işte… Eldiven + Sunright Insta Glow Tinted Self-Tanning Gel ile, biz ona parlayan Jel diyeceğiz çünkü çok uzun sürüyor, aksi halde… Sıfır iz.

Bu arada çok da şaşırmadım. Benim gibi yıllardır kendi kendine bronzlaşanları tanıyorsanız, ne zaman işe yarayıp yaramayacağını doğrudan bilirsiniz. Zaten ilk ipucu: jel renklidir. Ve bu aptalca, ama gerçekten harika bir sonuç elde etmenize yardımcı oluyor. Çünkü doğrudan bir yerde pasta yapmadığınızı görürsünüz. Kendi kendine bronzlaşan aktif bileşen işini yaptıktan sonra kötü bir sürpriz yaşamadan doğrudan şeyi yakalayabilirsiniz. Ve genellikle çok geç olduğu yer.

Yani uygulamada çok homojen olduğu için iyi görünüyorsunuz ve normalde bir sorun yok.

Doku çok hafif ve hoş, bu yüzden onu iyi dağıtmak kolay. Saatlerce yaymak ve masaj yapmak zorundaymış gibi hissedeceğiniz yağlı bir şey değil. Oh hayır ! Orada masaj yaparsın, pate yapmadığını kontrol edersin ve biter.

Çabuk kurur ve hemen arkasında giyinmenizi sağlar. O yüzden yine de dikkat et. Arkadan giyinebilirsin sorun yok. Ama sürtünmekten kaçının. Spor tayt, süper moulax giydim ve biraz bastırdım: üzerinde bir iz vardı. Jelin renkli tarafıdır, ancak a priori, mantıklıdır. Aktarılan kendi kendine bronzlaşma değil. Öte yandan kot pantolon giydim, günümü yaptım ve hiçbir şey olmadı. Yani evet arkadan giyinebiliriz ama sürtünen şeylerden kaçınırız. Sizi temin ettikten sonra taytı çamaşır makinesine koydum, çok iyi gitti.

Bronzlaşma tarafında, parlayan jelin bana verdiği gölgeyi çok beğendim. “Sahte bronzluk” yapmadan taze ve parlaktı. Biraz yoğunlaştırmak için biraz sonra bir katman ekledim ve gerçekten mükemmeldi. İstediğimiz gibi doz verebiliriz, ya sadece biraz ısı getirmek için hafif bir şey ya da bronzlaşmış bir etki için daha yoğun.

Kira sözleşmelerini bilen, kendi kendine bronzlaşan müdavimler için biraz ekstra: hayır, kokmuyor! Genel olarak, bronzlaştırıcıların çok belirgin bir DHA kokusu vardır (kokar), orada kokmaz.

Yüzde olduğu kadar vücutta da oturuyor ve hem doku hem de sonuç açısından gerçekten üstte buluyorum. Büyük aşk!

Sunright Insta Glow Renkli Kendinden Bronzlaştırıcı Jel (parlayan Jel olarak adlandırılır), 37,86 €. BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN.

Ayrıca okuyun:

Clarins’ten kendi kendine bronzlaşan eriyen süt: harika, harika, harika!
En sevdiğim sabah aletleri!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu