Saç Stilleri

Süper goop! Ayçiçeği Özü SPF 50 PA++++ ile Gündelik Güneş Kremi Oynayın [Review] | Nurul Shaida Vee Marissa

Merhaba! Geri döndüm ve MCO ni’den beri elimden geldiğince güncelleme fırsatı buldum. Doğrudan konuya, işte başka bir güneş kremi incelemesi. Cildime en uygun olanı ve havamıza da uygun olanı bulmak için farklı güneş koruyucuları deniyorum. Bu başka bir popüler güneş kremi ve birçok insan buna bayılıyor, bu yüzden ona bir şans veriyorum ve onun hakkındaki düşüncelerimi öğrenmek için okumaya devam ediyorum.
Ayçiçeği Özlü Günlük Güneş Koruyucu

SPF 50 PA++++

Süper Goop! orijinal. Bu yağsız, suya dayanıklı formül, günlük yüz ve vücut için mükemmeldir. Hızlı emilir ve hafiftir, ancak ultra nemlendirici sonuçlar verir. Ve doğal narenciye, fesleğen ve bois de rose özleri ile yapılmıştır, böylece o tipik güneş kremi kokusunu geride bırakacaksınız.


Tipik olarak hyaluronik asit içeren diğer ürünlerden farklı olarak Everyday Sunscreen, benzersiz bir beta-glukan aracılığıyla nemi daha iyi yeniler. Cildinizin genç ışıltısını koruyun!
Homosalat %10 – UVB Filtresi
Oktinoksat %7,5 – UVB Filtresi
Oktisalat %5 – UVB Filtresi
Avobenzone %3 – UVA Filtresi
Bu bir kimyasal güneş kremitüm filtreler kimyasal güneş koruyucu maddelerdir.

Homosalat, Oktinoksat, Oktisalat, Avobenzon.
Su, İzododekan, Polyester-8, Gliserin, Setil Alkol, Potasyum Setil Fosfat, Akrilatlar Kopolimer, Oryza Sativa (Pirinç) Kepeği Ekstresi, Diizopropil Sebakat, İzodesil Neopentanoat, Lauril Laktat, Setaril Olivate, Amonyum Akriloyldimetilta, Amonyum Akriloyldimetilta , Dietilheksil Syringylidenemalonate, Aniba Rosaeodora (Gül Ağacı) Odun Yağı, Klorfensin, Citrus Aurantium Dulcis (Portakal) Kabuğu Yağı, Narenciye Limon (Limon) Kabuğu Yağı, Etilheksilgliserin, Okaliptüs Globulus Leafgon Yağı, Ocimum Çiçek/Pecum Özü Çiçek Yağı, Pogostemon Cablin Yağı, 1,2 Heksandiol, Caprylyl Glikol, Ksantan Sakızı, Helianthus Annuus (Ayçiçeği) Özü, Behenik Asit, Setil Behenat, İzostearil İzostearat, Pentilen Glikol, Trisodyum Etilendiamin Disüksinat, Tocoin-Roicinsmaris (Allantoin) Yaprak Özü, Kaprilik/Kaprik Trigliserit, Pantenol, Penthasodyum Trifosfat, Sitrik Asit.


Malzemelerin güvenliğini buradan kontrol edin: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_c7e3499952.html
Sabah cilt bakımı rutininin son adımında kullanın ve gün boyunca, içeride olsanız bile ve özellikle dışarıda güneşe maruz kaldığınızda tekrar uygulayın. Her uygulama için ne kadar ihtiyacınız olduğunu ölçmek için iki (2) parmak yöntemini kullanın.
Beyaz vidalı kapaklı opak beyaz sıkılabilir tüp. RM 43 için 30 ml (seyahat boyu).Ne kadar güneş kremi aldığınıza göre pahalı, sadece 30ml için 43 RM ve etikete göre her 2 saatte bir yeniden uygulamanız gerekiyor, bu yüzden sadece kısa bir süre sürecek. Ambalajı seviyorum, ürünleri sıkıştırması kolay ve seyahat boyutunda mevcut olmasını seviyorum! Seyahat ve deneme amaçlı iyi.

Beyaz losyon dokusu.


Beyazlık yok ama uygulandığında yapışkan, ağır, yağlı ve parlak bir his veriyor. Cildimde de kalın hissediyorum. Önceki katmanları çıkarmadan tekrar uygulamak beni rahatsız etti. Genellikle önce onu kaldırmam ve ardından gün boyunca yeni katmanları yeniden uygulamam gerekir. Cildimi tamamen emmek bazen oldukça zaman alır.

Narenciye + hebal/ilaçlı koku.


Kokusu için bir hayran değil ve oldukça uzun bir süre oyalandı.
Her şeyden önce, seyahat boyutunda / küçük boyutta gelmesini seviyorum – seyahat ve deneme amaçlı daha kolay. Ambalajı da sev. Uygulandığında losyon bile beyaz ama cildimde beyaz döküntü bırakmadı ve geniş spektrumlu bir güneş koruyucu gösteren PA++++ ile SPF 50 formüle etmesini seviyorum.

Ama dokudan nefret ediyorum, bence çoğu zaman klima odasında değilseniz Malezya havası için uygun değil. Yağsız bir güneş kremi olduğunu söylüyor ama kullanırken oldukça yağlı hissediyorum. Aynı zamanda hızlı emici ve hafif olduğunu iddia etti, ancak tamamen farklı hissettim, kalın hissettim ve emmesi zaman aldı. Bu aynı zamanda güneş koruyucudan önce krem ​​nemlendiricim olduğu için olabilir – belki de katkıda bulunan faktör. Kuru cildim bile var, ama bu benim için çok fazla, terlemeye başladığımda, özellikle de boyun bölgemde, o zaman gerçekten yapışkan hissettiriyor. Ama bir kez yerleştikten sonra, onunla oldukça iyi olduğum yarı mat bir son bırakır.

Ben de kokuyu sevmiyorum ve oyalandım. Yeniden başvurmak da benim için başka bir sorun. Güneş kreminin en az iki (2) saatte bir yeniden uygulanması gerektiğini belirtti. Kalın ve yağlı bir yapıya sahip olduğu ve emilmesi çok uzun sürdüğü için tekrar uygulamak benim için çok rahatsız edici. Bir önceki katmanı çıkarmadan tekrar uyguladığımda daha da rahatsız edici ve aşırı yağlı hissettim. Yeni katmanı yeniden uygulamadan önce onu kaldırmam gerekiyor. Ve dışarıdayken ya da dışarı çıktığımda kullanmam ya da tekrar uygulamam, süper parlak görünüyordum! Haha segannnn! Bunu sadece evde kullanırdım.

Dürüst olmak gerekirse onu sevmek istiyorum, ama doğrusu istemiyorum. Bitireceğim, tak nak membazi. Ama tekrar satın almayacağım, ama kesinlikle diğer güneş koruyucu Supergoop’u denemek isteyeceksiniz! sahip olmak.

Özellikle yağlı cilt tipi için hayır.

Ayçiçeği Özlü SPF 50 PA++++ içeren Günlük Güneş Koruyucu
Çevrimdışı ve Çevrimiçi mağazalar.
Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim ve umarım bu size yardımcı olmuştur. Bunlar sadece benim kişisel görüşüm, deneyimlerim ve tercihlerimdir. Geri gelmeye devam edin, daha fazla inceleme ve ipucu geliyor. Herhangi bir ürün önerisi veya denememi istediğiniz herhangi bir ipucu için, bunu yapabilirsiniz, sadece yorumunuzu bırakın tamam mı?
*Feragatname: Bu blogdaki herhangi bir ürün incelemesi kendi paramla satın alınır ve aksi belirtilmediği sürece herhangi bir sponsorluk veya ücretli inceleme yapılmaz. Sadece bu maddelerle ilgili kendi deneyimim ve görüşüm.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu