Saç Stilleri

Tangle Angel Dolaşık Açıcı Fırça ve Parlatıcı Angel Styling Saç Fırçası İncelemeleri

Makyaj, cilt bakımı ve saç ürünleri söz konusu olduğunda, her şeyi karıştırmayı ve yeni ürünler keşfetmeyi seviyorum. Ama saç aletlerimde tam tersiyim. Değerli GHD’lerim olmadan olamazdım ve onları yıllar önce keşfettiğimden beri Tangle Teezer ve Denman Paddle Brush’a sadık kaldım. Bu yüzden, Tangle Angel’dan bana birkaç fırça gönderildiğinde, kesinlikle onları bu kadar çok seveceğimi ve durmadan kullanacağımı beklemiyordum. Tangle Teezer’ın üzerinden geçin, kasabada yeni bir mucize işçisi var!

arapsaçı melek dolaşık açıcı fırça incelemesi

arapsaçı melek dolaşık açıcı fırça incelemesi

Henüz bilmiyorsanız, Tangle Angel ünlü kuaför Richard Ward tarafından yaratılan fırça markasıdır. Kate Middleton’ın mükemmel kilitlerini şekillendirmekten o sorumlu, bu yüzden işe yarayan kaliteli ürünler üretme konusunda kesinlikle güvenilecek biri! Tangle Angel serisi hem yetişkinler hem de çocuklar için dolaşık açıcı fırçalardan, şekillendirme fırçalarından ve hatta evcil hayvanlar için bakım araçlarından oluşur!

Orijinal Tangle Angel Dolaşık Açıcı Fırça* yeni favorim. Piyasadaki diğer dolaşık açıcı tasarımlar gibi, bu fırça hem kuru hem de ıslak saçta kolayca kayar – düğümlerden kurtulmak için sert çekme, sürükleme veya çekme gerekmez. Ancak rakiplerinden çok daha fazlasını sunuyor. Plastik kıllar, her şeyi güzel ve hijyenik tutan anti bakteriyeldir; antistatiktir, kabarma ve uçuşmaları uzak tutar ve 120°C’ye kadar ısıya dayanıklıdır, böylece fırça fön çekerken ve düzleştirici veya bukle maşası kullanırken şekillendirmek için kullanılabilir. Saçınızı fırçalamayı benim gibi bir angarya buluyorsanız, bu fırça işlemi çok daha katlanılabilir hale getirecektir. Genelde yaptığım gibi Tangle Angel ile fırçalamadan önce dolaşık açıcı sprey kullanmama bile gerek yok.

Bununla ilgili en sevdiğim şey, bir kolu olması! Orijinal Tangle Teezer tasarımıyla ilgili en büyük şikayetim, her zaman onu düşürmem. Kompakt şekli kavramak ve saçımı hızlıca taramak çok zor. Şimdi, Tangle Angel sayesinde, her iki dünyanın da en iyisini elde ediyorum – saçlarım nazikçe çözülüyor ve hazırlanmak için acelem olduğunda bile kullanabiliyorum. Sap o kadar büyük değil ki, fırça da aşırı tıknaz veya seyahat etmesi pratik değil. Dürüst olmak gerekirse, fırçanın tüm meleksi görünümünün hayranı değilim ama sedefli pembe tonu seviyorum. Sevimli kitsch tasarımlarını ve prenses ürünlerini seven herkes için, o zaman kesinlikle bir hit olacağından ve çok güzel bir hediye olacağından emin olabilirsiniz. Estetik bir yana, etkili olduğu için tuvalet masamda gururla yer aldı.

parlatıcı melek şekillendirici saç fırçası incelemesi
parlatıcı melek şekillendirici saç fırçası incelemesi

Farklı saç uzunluklarını karşılamak için dört farklı fıçı boyutunda mevcut olan Shine Angel Şekillendirici Fırça*, saça parlak, hacimli bir görünüm kazandırmak için ideal bir fırçadır. Bu fırça, v-şekilli doğal kıllar ve iyonik naylon kılların bir karışımına sahip olduğundan, saçla daha yakın temas sağlar, sürtünmeyi azaltır ve kütikülü mümkün olduğunca pürüzsüzleştirir. Sonuç? Süper parlak, kabarık saçlar. Kombinasyon aynı zamanda düğümlerin ve düğümlerin de hafif çalışmasını sağlar. Sap kauçuk bir tutuşa sahip olduğundan, fırçanın tam kontrolü sizdedir ve saçınızı şekillendirmenin ortasında elinizden kayma riski yoktur.

Saçlarımı fönlerken kuaförlük sanatında henüz tam olarak ustalaşmadım. Fırçayı aynı anda köklerimde yuvarlama ve zahmetsizce uçlara çekme becerim tam olarak sıfır değil, ama pratik yapıyorum ve becerilerimi mükemmelleştiriyorum. Shine Angel’ın kullanımının diğer namlulu fırçalardan daha kolay olduğunu ve onunla fön çekmeye çalıştığımda saçıma sıkışmadığını kesinlikle fark ettim, bu yüzden parmakları çaprazladım, hayır zaman! Değilse, bir tişörte kadar yeteneği olduğu için annemin buna bayılacağından eminim.

Tangle Angel serisinden herhangi bir fırça denediniz mi?

AGB X

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu