Saç Stilleri

Tiffany & Co. Eau De Parfum İncelemesi

Ben koku için büyük bir emiciyim. Evden onsuz ayrılmayı büyük bir günah olarak görüyorum ve zaten geniş bir ürün yelpazesine sahip olmama rağmen koleksiyonuma yeni şişeler eklemekten asla vazgeçemiyorum. En son, dikkatimi çeken en yeni lansman Tiffany & Co. Eau De Parfum* oldu. Bu isimsiz kokunun piyasaya sürülmesiyle, Tiffany and Co., markalarının klasik zarafetini şişeledi ve tek başına veya güzel mücevherlerinin yanında hepimizin giyebileceği bir şey yaratmak için ona canlı, modern bir dokunuş kattı.

tiffany & co eau de parfum inceleme koku koku çiçek kadınsı taze iris misk vert de mandarine

Koku takıntım olmasına rağmen, kişisel olarak kullandığım kokular söz konusu olduğunda oldukça seçiciyim. Birkaç istisna dışında, hastalıklı tatlı olmadıkları sürece genellikle taze, meyveli kokuları veya zengin, sıcak kokuları tercih ederim. Çiçek kokuları beni biraz etkilemeye ve özlemeye meyillidir. rağmen Tiffany & Co. Eau De Parfüm ağırlıklı olarak çiçeksi bir kokudur, yumuşak, hafif ve tazedir. Iris, markayla pek çok bağlantısı olduğu için bu parfümün içindeki gösterinin yıldızıdır, ancak yanındaki notaların kombinasyonu, onu parlak ve şehvetli tutmaya yardımcı olur.

Üst notalarda vert de mandarine, asil irisin feminen kalbi ve paçuli ve misk temel notaları ile bu koku harika. Başlangıçta çok çiçeksi ve canlı kokuyor, ancak ciltte kurudukça yumuşaklaşmaya ve biraz daha seksi olmaya başlıyor. Çok genç ve kız gibi, ne de çok yaşlı ve pudralı olmadan çok kadınsı bir koku. Ortada mükemmel bir şekilde oturan, sanki yıllardır ortalıkta dolaşan ikonik bir parfümmüş gibi hemen tanıdığınız o kokulardan biri. Ancak, sizi şaşırtan ve giydikçe daha iyi hale gelen bir özelliği var.

tiffany & co eau de parfum inceleme koku koku çiçek kadınsı taze iris misk vert de mandarine

Tiffany & Co. Eau De Parfum çok uzun ömürlüdür ve kokunun gün boyu kalıcı olması için sadece birkaç sprey yeterlidir. Birçok koku genellikle birkaç saat sonra kaybolur, ancak bu, sevdiğim cilt üzerinde güçlü kalır. Günlük kullanımda bile, şişenin uzun süre dayanacağından emin olabilirsiniz.

Şişe tasarımının basit olmasına rağmen, başlığın etrafındaki ikonik mavi, markalı bant ve güzel ağırlıklı şeffaf cam sürahi gibi ince unsurlar, şişeyi çok lüks ve zarif hissettiriyor. Tiffany & Co.’nun ünlü olduğu kusursuz elmasları yansıtmak için şişenin şekli keskin, temiz çizgilerle kesilmiş ve makyaj masanıza otururken ışığı güzel bir şekilde yakalıyor. Asla eskimeyecek ve ne kadar zarif göründüğü ve hissettirdiği için herkes tarafından takdir edilecek bir ambalaj türüdür. Bu koku hakkında sevdiğim bir başka şey de atomizer. Püskürtüldüğünde, cilde nazikçe çarpan ve kullanımı keyifli hale getiren ince bir sisle çevrili olursunuz.

Tiffany & Co. Eau de Parfum 30ml, 50ml ve 100ml boyutlarında mevcuttur ve Debenhams’dan satın alınabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu