Güzellik Kremleri

Ürünlerin mezarlığı #1

Sevgili arkadaşım,

Bugün iki ürün bizden ayrıldı. İyi çalıştılar, güçlüydüler, cesurlardı ve hepsinden önemlisi etkiliydiler. Lütfen artık ürün mezarlığına katılan bu iki ürüne saygı duruşunda bulunun… (çöp ne)

Bir gün biri bana üzerinde “holi(sitck)” kelimesi geçen bir ürünü çok seveceğimi söylese, sanırım gülmekten kırılırdım. Ve yine de, Ajan Nateur’un 3 numaralı deodorantı beni tamamen baştan çıkardı. Bitirmem boşuna değil!

İçinde bir sürü şey var:

– Hindistan cevizi yağı, sağlık yararları ile bilinen yağ asitlerinin benzersiz bir kombinasyonunu içeren besleyici bir yağdır.
Bu yağ asitlerinin yaklaşık %50’si, lekeleri yatıştırdığı, zararlı patojenleri yok ettiği ve cildi koruduğu bilinen güçlü bir antimikrobiyal olan laurik asittir.

– Avokado yağı, avokado meyvesinin etinden üretilir ve doğanın en saf vitaminlerini, minerallerini ve yağ asitlerini sunar.
Bu zengin balsam cilt ile temas ettiğinde erir ve kadifemsi bir bitişe sahip koruyucu bir tabaka bırakır.

– Hint yağı, Ricinus communis bitkisinin tohumlarının soğuk preslenmesiyle üretilir.
Bu kalın antibakteriyel yağın iltihap görünümünü azalttığı, nemlendirdiği ve bakteriyel enfeksiyonlara karşı koruduğu bilinmektedir.

– Lavandin, yalnızca Fransa’nın güneyinde yetişen İngiliz lavantası ve kulak lavantasının doğal bir melezidir.
Yüksek uçucu yağ üretimi ve kafur kokusuyla sevilen bu kokulu bitki, kök çakrayı dengeleyen temiz, tatlı bir aroma yayar.

Ama hepsinden önemlisi: Kokusunu sevdim. Temiz çamaşır kokuyor. Ve bu, seviyorum.

BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN. 19,90 €.

İkinci ürün ise Lixiskin’in evrensel emülsiyonudur. Yazmak söylemekten daha kolay. Bilgin olsun, onu keşfetmemi sağlayan Carole de Botimyst oldu ve açıkçası hayal kırıklığına uğramadım. Lixirskin’de “Az daha fazladır” ve bu nemlendirici kuralın bir istisnası değildir.

Üniversal krem ​​olarak tasarlanan yüz, göz çevresi, dudaklar, boyun ve dekolte bölgesine uygulanır. İlk başta sizi korkutabilir, ama itiraf etmeliyim ki aslında öyle değil. Sadece gündüz kremi olarak kullandım ama yumuşaklığını, nemlendirmesini ve bana verdiği rahatlığı takdir edebildim.

Nemlendirici ve koruyucu aktif maddelerle zenginleştirilmiş, cildi dolgunlaştırmak ve nem ile korumak için özel olarak formüle edilmiştir ve onu kirlilikten ve erken cilt yaşlanmasından sorumlu serbest radikallerden korur.

BURADA ALIŞVERİŞ YAPIN. 34€.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu