Makyaj

Uygun Fiyatlı, Kaliteli Giyim İçin Online Alışveriş

Sizi bilmiyorum ama COVID-19 karantinası bana çok daha fazla zaman bıraktığından, çevrimiçi alışveriş alışkanlığımı ciddi şekilde artırdım. İster evde rahat etmek için ev kıyafetleri satın alıyor olun ister süpermarkete bir geziden daha fazlası için nihayet mutlu paçavralarımızı alabildiğimiz zaman için hazır yaz ürünleri olsun, kaliteden ödün vermeyen daha uygun fiyatlı alışveriş seçenekleri arıyordum. Bu yüzden, gardırobunuzu yenilemeyi düşünüyorsanız ya da bankayı bozmadan kendinizi şımartmayı düşünüyorsanız, biraz daha ucuza satın alınabilecek kıyafetler için alışveriş yapmak için en iyi yerleri sizinle paylaşacağımı düşündüm.

Şu anda inanılmaz miktarda çevrimiçi satış oluyor, bu da alışveriş yaparken kulağıma her zaman müzik geliyor. Çeşitli en kaliteli markalardan alışveriş yapmak için en sevdiğim mağazalardan biri John Lewis. Şu anda Chloe, Whistles ve Club Monaco gibi markaların birinci sınıf giysi ve aksesuarlarında %30 indirime sahipler. Tek bir yerde bu kadar çok etiket satın alabilmeyi seviyorum ve John Lewis o kadar geniş bir giyim zevkine hitap ediyor ki, sevdiğiniz bir şeyi çok düşük bir fiyata bulmanız kaçınılmaz!

Gardırobunuza göz kamaştıran parçalar eklemek istiyorsanız, o zaman Dönmek satış. Muhteşem yazlık elbiseler, sevimli bikiniler ve çarpıcı tulumlardan oluşan inanılmaz bir seçkiye sahipler, hepsi de yaz gardırobunuzu 0’dan 100’e anında taşıyacak. Bir Amerikan mağazası olmasına rağmen, web sitesinde gösterilen fiyatlara vergiler ve KDV dahildir, yani paketiniz göletin diğer tarafından geldiğinde kötü sürprizler olmaz!

Tüm zamanların en sevdiğim cadde markalarından biri, reis, ayrıca şu anda devam eden %50’lik büyük bir indirime sahip. Büyük indirim, her sezon giyilebilecek güzel bir klasik, şık parça yelpazesinin yanı sıra, karantinadan sonraki ilk akşamda size tonlarca iltifat edecek daha eğlenceli, trend parçalar içeriyor. Seçili parçalarda böylesine büyük bir indirime karşı koymak imkansız!

Karantina sırasında ve sonrasında alışveriş yaparken paradan tasarruf etmenin bir başka harika yolu da haftalık katalogları öde. Bon Prix, La Redoute ve JD Williams gibi birçok ünlü marka, alışveriş yapmak için haftalık kataloglar ödüyor ve bunların tümü, tek bir toplu ödeme yapmak yerine satın alma maliyetinizi zamana yaymanıza olanak tanıyor. Sadece büyük ve küçük bedenlere yönelik bir dizi katalogları değil, aynı zamanda özellikle olgun kadınlar düşünülerek hazırlanmış katalogları da var. Ayrıca, tüm ihtiyaçlara uygun bir dizi kredi seçeneği sunarlar.

Şu anda alışveriş yapmak için favori yerleriniz nereler?

AGB X

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button